PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا در ایسوس T100

rell
29-12-2015, 15:39
سلام دوستان

بنده یه لبتاب T100 دارم که علیرغم نصب درایورهای کارت صدا، برروی علامت بلندگوی کنار ساعت یه ضربدر قرمز وجود داره و وقتی ماوس اورر میکنم روش مینویسه no audio output device is installed. برای خودم جالبه که توی device manager هم هیچکدوم از قسمت‌ها علامت زرد تعجب ندارن. این مشکل رو از وقتی پیدا کردم که خواستم درایور صدا رو آپدیت کنم.

ممنونتون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.

محمد7966
29-12-2015, 15:42
سلام دوستان

بنده یه لبتاب T100 دارم که علیرغم نصب درایورهای کارت صدا، برروی علامت بلندگوی کنار ساعت یه ضربدر قرمز وجود داره و وقتی ماوس اورر میکنم روش مینویسه no audio output device is installed. برای خودم جالبه که توی device manager هم هیچکدوم از قسمت‌ها علامت زرد تعجب ندارن. این مشکل رو از وقتی پیدا کردم که خواستم درایور صدا رو آپدیت کنم.

ممنونتون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.

تنظیمات بایوس لبتاب رو ریست کنید

rell
29-12-2015, 16:47
ممنون از راهنماییتون
ولی هنوز متاسفانه حل نشده

محمد7966
29-12-2015, 16:55
ممنون از راهنماییتون
ولی هنوز متاسفانه حل نشده

تو یه دیوایس منجر برید و روی صدا کلیک کرده و پروپریتس ببینید
ببینید نوشته درست کار میکنه یا نه
بعدش یه سوال وقتی آپدیت کردید صداش قطع شد؟اگر اینطوریه پس آپدیتش مشکل داشته از خود سایت ایسوس آپدیتشو دانلود کردید

rell
29-12-2015, 20:54
متاسفانه شدیداً گیج شدم. تو دیوایس منیجر میگه درست کار میکنه و انگار هیج مشکلی نیست ولی روی علامت اسپیکر ضربدر زده. چندین بار هم intel sst audio device و Realtek I2S audio codec رو Uninstal و Instal کردم ولی هنوز درست نشده.

محمد7966
29-12-2015, 21:00
متاسفانه شدیداً گیج شدم. تو دیوایس منیجر میگه درست کار میکنه و انگار هیج مشکلی نیست ولی روی علامت اسپیکر ضربدر زده. چندین بار هم intel sst audio device و Realtek I2S audio codec رو Uninstal و Instal کردم ولی هنوز درست نشده.

سیستم رستور کنید ببینید درست نمیشه

rell
29-12-2015, 21:04
همون ابتدای کار میخواستم ریستور کنم که همش می‌گفت نمیتونه ریستور کنه. اگر فکتوری ریست کنم نرم‌افزارای نصب شدم رو از دست میدم؟ راهی دیگه‌ای به نظرتون نمیرسه؟

محمد7966
29-12-2015, 21:23
همون ابتدای کار میخواستم ریستور کنم که همش می‌گفت نمیتونه ریستور کنه. اگر فکتوری ریست کنم نرم‌افزارای نصب شدم رو از دست میدم؟ راهی دیگه‌ای به نظرتون نمیرسه؟

نگاه کنید من ویندوز 8 کار نکردم ولی فکر نکنم فرقی کنه با بقیه ویندوزا
شما تو پروگرم میرید و تویه اکسسوری اونجا سیستم ریستور داره
بله نرم افزارا ممکنه که چه عرض کنم به احتمال زیاد پاک میشن ولی اونجا تاریخ داره شما تاریخ ریستور میبینید بعدش همه نرم افزارا پاک نمیشه
احتمالا مشکل نرم افزاری دارید ولی نمیدونم کجا به مشکل خورده

شما به سایت ایسوس برید و اونجا ببیند میتونه مشکل شما رو حل کنه یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]