PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال و مشورت بسیار مهم در مورد آپدیتهای ویندوز 7 ؟ !

Ariya2009
29-12-2015, 03:16
با سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامی و عزیز.

بعد از چند روز بسیار طاقت فرسا ، بالاخره ویندوز 7 ودم را به طور کامل آپدیت کردم !

فقط یک سوال و مشورت مهم با شما دوستان گرامی دارم.

من چگونه می توانم آپدیتهای ویندوزر 7 را که چندین روز طول کشیده تا گرفتم ، به طور کامل داشته باشم و باز گردانم ، که اگر روزی مجبور شدم ویندوز 7 را مجدد نصب کنم ، بتوانم همه آپدیتهایی را که قبلا گرفتم دوباره در ویندوز جدید پیاده کنم تا دوباره مجبور نباشم چندین روز همه آپدیتها را کامل بگیرم ؟

همچنین این سایتهایی که ویندوز 7 را می فروشند و می گویند مثلا آپدیت شده تا تاریخ 10 دی ماه 94 ، چگونه این ویندوز ها را با آخرین آپدیتها درست می کنند که هنگام نصب ویندوز بصورت اتوماتیک همه آپدیتها تا آن روز نصب می شود ؟

از همه دوستان گرامی و عزیز عاجزانه تقاضا دارم تا در مورد موارد بالا به طور کامل توضیح و آموزش بدهند ، چون در تماسی که با اکثر دوستان انجمن داشتم ، همه دوستان از این مورد های بالا رنج میبرند و گاهی زحمات چند ماهه آنها به خاطر عوض کردن ویندوز از دست میرود.

شاد و سلامت باشید.

ممنونم.

mehdi56
30-12-2015, 16:24
سلام.
با برنامه Aconis true image ترجیحا نسخه بوت آن از کل ویندوزتون (فقط درایوی که ویندوز در آن نصب شده)بک آپ بگیرید. توضیحات آن در اینترنت هستش .