PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطا در اجرای بازی انگری بردز و موارد مشابه

fariborz.j
24-12-2015, 21:57
دوستان من نرم افزار روت شده Start BlueStacks روی سیستمم دارم ولی هر چی بازی اندروید میریزم روش باز نمیکنه
نمونش بازی انگری برید هست که بعد از نصب که اجراش میکنم صفحه چن لحظه سیاه میشه و بعد بر میگرده به منوی اصلی.
یا تو بازی های دیگه که ثابت یجا تو لودینگ گیر میکنه
و ....
لطفا بگین باید چه تنظیماتی تو برنامه انجام بدم تا درست شه و بازی های سبکی چون انگری بردز رو باز کنه

منتظرم.

fariborz.j
25-12-2015, 15:53
کسی نیست جواب بده؟؟؟

raya2
25-12-2015, 22:44
از این نرم افزار بجای بلو استکس استفاده کن ببین شاید جواب داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fariborz.j
27-12-2015, 14:42
یعنی واسه بقیه دوستان هم این اتفاق می افته؟

fariborz.j
30-12-2015, 00:39
لطفا یکی جواب بده به سوالم ؟؟؟؟

fariborz.j
30-12-2015, 18:32
از این نرم افزار بجای بلو استکس استفاده کن ببین شاید جواب داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این نرم افزار رو دانلود ونصب کردم ولی بازم فایده ای نداشت همن ایراد سیاه شدن صفحه بازی رو میاره.

کسی هست راه نماییی کنه ؟؟

raya2
31-12-2015, 04:44
این نرم افزار رو دانلود ونصب کردم ولی بازم فایده ای نداشت همن ایراد سیاه شدن صفحه بازی رو میاره.کسی هست راه نماییی کنه ؟؟آره. من هم angry birds رو با این نرم افزار اجرا کردم و همونطور که گفتی صفحه سیاه شد. البته من چند تا بازی دیگه هم امتحان کردم. بعضیهاش جواب میده و اجرا میشه و بعضی ها هم مثل angry birds اجرا نمیشه. راه حلی هم فکر نکنم براش باشه مگر اینکه ماه ها یا سالها منتظر بشی تا این نرم افزار ها آپدیت بشن و تعداد بیشتری بازی اجرا کنن.

fariborz.j
05-01-2016, 16:19
آره. من هم angry birds رو با این نرم افزار اجرا کردم و همونطور که گفتی صفحه سیاه شد. البته من چند تا بازی دیگه هم امتحان کردم. بعضیهاش جواب میده و اجرا میشه و بعضی ها هم مثل angry birds اجرا نمیشه. راه حلی هم فکر نکنم براش باشه مگر اینکه ماه ها یا سالها منتظر بشی تا این نرم افزار ها آپدیت بشن و تعداد بیشتری بازی اجرا کنن.

بله تا حالا با سه نرم افزار شبیه ساز تست کردم nox هم به دو مورد اظافه شد. وتو هرسه همین ایراد رو داره.
بله باید بگم بعضی بازی ها هم تو لودینگ گیر میکنن و اجرا نمیشن.
ولی فک کنم باید یه ترفند و یه تنظیماتی داشته باشن
چون این بازی ها خیلی سبکن
مثلا اگه کسی بازی مورتال کمبت ایکس بزنه چی میشه ؟؟؟