PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم D-Link DSL-2730U ، فقط چراغ های Power و Lan روشن میشن!

Ehsan PCbase
24-12-2015, 19:10
سلام
دوستان مودم من فقط چراغ های پاور و لن ـش روشن میشن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم که تو مرورگر میزنم تنظیماتش رو نمیاره.. مودم به فنا رفت یا میشه کاری کرد؟!

محمد7966
24-12-2015, 19:14
سلام
دوستان مودم من فقط چراغ های پاور و لن ـش روشن میشن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم که تو مرورگر میزنم تنظیماتش رو نمیاره.. مودم به فنا رفت یا میشه کاری کرد؟!

سلام ریست فکتوری کنید
بقیه چراغها هم مربوط به شرکت و مخابرات هست باید از اتصالات مطمئن شید
ببینید تلفن بوق میخوره

Ehsan PCbase
24-12-2015, 20:01
سلام ریست فکتوری کنید
بقیه چراغها هم مربوط به شرکت و مخابرات هست باید از اتصالات مطمئن شید
ببینید تلفن بوق میخوره

چطور باید این کار رو انجام بدم؟
چون ارتباطی بین مودم و کامپیوتر برقرار نمیشه
آره با یه مودم دیگه نت دارم در حال حاضر
تا چند وقت پیش بخوبی کار میکرد یهو اینطور شد

محمد7966
24-12-2015, 20:07
چطور باید این کار رو انجام بدم؟
چون ارتباطی بین مودم و کامپیوتر برقرار نمیشه
آره با یه مودم دیگه نت دارم در حال حاضر
تا چند وقت پیش بخوبی کار میکرد یهو اینطور شد

احتمالا یه سوراخ ریزی زیر مودم باشه با سوزن فشارش بدید
البته نمیدونم مودم شما اینطوری باشه یا نه ولی بعضی از مودمها اینطورین
یکی از چراغ ها هم مربوط به انصال کابل مثلا اگر کابل تلفن به مودم وصل نباشه روشن نمیشه
یکی هم برای وقتی که به اینترنت وصل باشید روشن میشه

Ehsan PCbase
24-12-2015, 20:13
احتمالا یه سوراخ ریزی زیر مودم باشه با سوزن فشارش بدید
البته نمیدونم مودم شما اینطوری باشه یا نه ولی بعضی از مودمها اینطورین
یکی از چراغ ها هم مربوط به انصال کابل مثلا اگر کابل تلفن به مودم وصل نباشه روشن نمیشه
یکی هم برای وقتی که به اینترنت وصل باشید روشن میشه
این مودم سوراخ ریست نداره
دوست عزیز دیگه در این حد میدونم
وقتی هم نت نباشه چراغ لینک باید چشمک زن باشه در حالی که برای من به کل خاموشه
فقط چراغ پاور روشنه و و لن که به هر چهار تا ورودی میزنم روشن میشه

محمد7966
24-12-2015, 20:23
نگاه کنید باید ریست فکتوری باشه اصلا تا حالا ندیدم مودم ریست فکتوری نداشته باشه حالا مودم به مودم فرق میکنه

ولی چراغ لینک وقتی چشمک میزنه که شما کابل تلفن بهش وصل باشه در واقع اگر اسپلیتر دارید باید از اسپلیتر یه کابل به مودم وصل باشه اگر کابل وصل نباشه چشمک نمی زنه

sajjadm1
24-12-2015, 20:24
سلام دوستان من یه مودم دارم که دوتا انتن داره ولی یکیش کار نمیکنه ؟ کاری میشه براش کرد؟؟ مودم pin avid هس

محمد7966
24-12-2015, 20:33
سلام دوستان من یه مودم دارم که دوتا انتن داره ولی یکیش کار نمیکنه ؟ کاری میشه براش کرد؟؟ مودم pin avid هس

سلام اگر آنتن قابل جداشدن باشه میتونید براش آنتن بخرید

Ehsan PCbase
24-12-2015, 20:35
نگاه کنید باید ریست فکتوری باشه اصلا تا حالا ندیدم مودم ریست فکتوری نداشته باشه حالا مودم به مودم فرق میکنه

ولی چراغ لینک وقتی چشمک میزنه که شما کابل تلفن بهش وصل باشه در واقع اگر اسپلیتر دارید باید از اسپلیتر یه کابل به مودم وصل باشه اگر کابل وصل نباشه چشمک نمی زنه

عزیز ممنون که میخوای کمک کنی ولی اینا رو میدونم.. من فکر میکنم مشکل سخت افزاری باشه یا اینکه مودم کلا به فنا رفته باشه

sajjadm1
24-12-2015, 20:38
سلام اگر آنتن قابل جداشدن باشه میتونید براش آنتن بخرید

مشکل از انتن نیس یعنی اگه انتن را جابجا هم بکنی بازم اون انتن خراب هس

محمد7966
24-12-2015, 20:38
عزیز ممنون که میخوای کمک کنی ولی اینا رو میدونم.. من فکر میکنم مشکل سخت افزاری باشه یا اینکه مودم کلا به فنا رفته باشه

اینجا رو بخونید گفته ریست فکتوریش کجاست

یه ریست فکتوری کنید ببینید چی میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD2010
24-12-2015, 20:39
همون زیرش یه کلید ریست فکتوری هست اونو با سوزن بگیر ریست میشه
اگه درست نشد احتمال زیاد سخت افزاری هست

محمد7966
24-12-2015, 20:43
مشکل از انتن نیس یعنی اگه انتن را جابجا هم بکنی بازم اون انتن خراب هس

خب الان من متوجه منظور شما نشدم شما میگید آنتن خرابه

من میگم اگر قابلیت جداشدن از درگاه داشته باشه میتونید اونو جدا کنید و براش یه آنتن نو بخرید

اگر هم آنتن سالمه ولی تنظیماتش بهم خورده میتونید ریست فکتوری کنید تا دوباره تنظیماتش به حالت اولیه برگرده
چون تو تنظیمات مودم هم میتونید قدرت انتن ها رو دستکاری کنید

sajjadm1
24-12-2015, 20:53
خب الان من متوجه منظور شما نشدم شما میگید آنتن خرابه

من میگم اگر قابلیت جداشدن از درگاه داشته باشه میتونید اونو جدا کنید و براش یه آنتن نو بخرید

اگر هم آنتن سالمه ولی تنظیماتش بهم خورده میتونید ریست فکتوری کنید تا دوباره تنظیماتش به حالت اولیه برگرده
چون تو تنظیمات مودم هم میتونید قدرت انتن ها رو دستکاری کنید
خود انتن خراب نیس یکی از جایگاه ها که انتن بهش وصل میشه با اینکه با فاز متر امتحان کردم برق هم داره ولی کار نمیکنه
تنظیمات کدام قسمت هس چطوری میشه درستش کرد؟؟

محمد7966
24-12-2015, 20:58
خود انتن خراب نیس یکی از جایگاه ها که انتن بهش وصل میشه با اینکه با فاز متر امتحان کردم برق هم داره ولی کار نمیکنه
تنظیمات کدام قسمت هس چطوری میشه درستش کرد؟؟

نگاه کنید تو تنظیمات مودم تویه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونجا اگر دقت کنید اگر با تنظیمات اونجا ور رفتید ممکنه قدرت آنتنها دستکاری شده باشه

در واقع تو تنظیمات میشه قدرت آنتنها رو کم یا زیاد کرد
اگر هم نمیدونید چه طوریه میتونید ریست فکتوری کنید ببینید مودم جایی روش ننوشته reset اونجا میتونید ریست فکتوری کنید

sajjadm1
24-12-2015, 21:00
نگاه کنید تو تنظیمات مودم تویه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونجا اگر دقت کنید اگر با تنظیمات اونجا ور رفتید ممکنه قدرت آنتنها دستکاری شده باشه

در واقع تو تنظیمات میشه قدرت آنتنها رو کم یا زیاد کرد
اگر هم نمیدونید چه طوریه میتونید ریست فکتوری کنید ببینید مودم جایی روش ننوشته reset اونجا میتونید ریست فکتوری کنید

از روز اول که خریدم همینجور بوده ریست هم کردم فایده نداشته

محمد7966
24-12-2015, 21:05
از روز اول که خریدم همینجور بوده ریست هم کردم فایده نداشته

ببخشید یه سوال شما از کجا میدونید یه آنتن کار نمیکنه؟
مثلا کل خونه رو پوشش نمیده؟
آخه من مودم تک آنتنه دیدم که کل خونه رو پوشش میده

sajjadm1
24-12-2015, 21:06
داخل تنظیمات چیط خاصی نیس:n41::n37:

sajjadm1
24-12-2015, 21:08
اگر انتن خراب را کلا باز کنی سیگنال هیچ تغییری نمیکند ولی اگر انتن سالم را باز کنی سیگنال به شدت کاهش یافته و فقط میشود کنار مودم سیگنال دریافت کرد

محمد7966
24-12-2015, 21:10
داخل تنظیمات چیط خاصی نیس:n41::n37:
آقا من منظور شما رو متوجه نمیشم

دقیق بگید مشکل چیه؟به اینترنت وصل نمیشید؟وایرلسش کار نمیکنه؟
اگر هم از همون روز اول مشکل داشته و هنوز گارانتی داره ببرید پس بدید

sajjadm1
24-12-2015, 21:13
دیگه گارانتی نداره
منطورم این هس یکی از جایگاه های انتن هیچ سیگنالی را پخش نمیکنه ولی جایگاه دیگر سیگنال را پخش میکند

محمد7966
24-12-2015, 21:14
اگر انتن خراب را کلا باز کنی سیگنال هیچ تغییری نمیکند ولی اگر انتن سالم را باز کنی سیگنال به شدت کاهش یافته و فقط میشود کنار مودم سیگنال دریافت کرد

خب پس آنتن خرابه
یه سوال با همون آنتن سالم چندتا سیگنال دارید؟مثلا تو گوشی یا لبتاب چندتا سیگنال نشون میده؟

sajjadm1
24-12-2015, 21:18
خب پس آنتن خرابه
یه سوال با همون آنتن سالم چندتا سیگنال دارید؟مثلا تو گوشی یا لبتاب چندتا سیگنال نشون میده؟

انتن خراب نیس چون اگر انتن جایگاهی که سیگنال را پخش نمیکند باز کنم و به جای جایگاه سالم ببندم ان انتن هم سیگنال پخش میکند
وقتی انتن سالم وصل هس معمولا سیگنال پر هس مگر بعضی نقاط که کمی سیگنال ضعیف میشود

محمد7966
24-12-2015, 21:25
انتن خراب نیس چون اگر انتن جایگاهی که سیگنال را پخش نمیکند باز کنم و به جای جایگاه سالم ببندم ان انتن هم سیگنال پخش میکند
وقتی انتن سالم وصل هس معمولا سیگنال پر هس مگر بعضی نقاط که کمی سیگنال ضعیف میشود

خب اگر نیاز زیادی دارید به سیگنال میتونید تعمیر کنید ولی اگر خیلی لازم ندارید به سیگنال
به نظرم با همون یک آنتن سر کنید
فقط حواستون باشه برای تعمیر به شخص مطمئن بدید