PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در وصل به اینترنت و احتمال کارت شبکه

fariborz.j
23-12-2015, 01:33
سلام دوستان
الان چند روزی هس که من برای وصل به اینترنت دچار مشکل شدم .
مشکل از اونجا شروع شد که بعد از دیزبل کردن و بعد اینیبل کردن کارت شبکه کارت شبکه ادینفیتی شد یعنی کنار ایکن کارت شبکه یه دایره سبز رنگ هی میچرخید و انگار کارت یا مودم رو نمیشناخت. من هم مودم رو ریست کردم .
بعد دیگه تنظیمات مودم رو نیورد هرچقد کد
192.168.1.1 رو زدم اصلا صفحه رو نیورد بردم به نمایندگی اونجا خیلی راحت زد و صفحه رو اورد و تنظیم کرد و تست هم کرد و گفت مودم 100 در 100 سالمه و شاید مشکل از کارت شبکت باشه.
اوردم خونه و وصل کردم اینترنت یه بار رفت ولی باز بعد دیزیبل و انیبل کارت شبکه اصلا نرفت.
کارت شبکه رو حذف و دوبار نصب کردم بازم نرفت.
بعد بطور اتفاقی انتی ویروس رو دیزیبل کردم و اینترنت وصل شد فهمیدم انتی ویروس به یه چی گیر داده انتی ویروس رو حذف کردم.
اما الان بازم کنار ایکون شبکه علامت هشدار زرد رنگ زده و و قتی میرم به
Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center
جلوی اکسس تایپ زده : نو اینترنت اکسست
وتو عکسش هم جلو اینترنت علامت ضبدر قرمز زده ، انگار اصلا به اینترنت وصل نیستم .
در حالی که وصل هستم و سرعتم خوب نیست بعضی سایت ها رو هم باز نمی کنه و ...
من الان اصلا انتی ویروس ندارم و حتی فایر وال ویندوز رو هم دیزبل کردم ولی بازم مشکل حل نشد.
بنظرتون مشکل از کجاست وایا به غیر فایر وال و کارت شبکه چیز دیگه ای هم هس که به اینترنت مربوط باشه؟
لطفا کامل راه نمایی کنید.
ممنون:n01::n01::n01:

محمد7966
23-12-2015, 03:23
سلام دوستان
الان چند روزی هس که من برای وصل به اینترنت دچار مشکل شدم .
مشکل از اونجا شروع شد که بعد از دیزبل کردن و بعد اینیبل کردن کارت شبکه کارت شبکه ادینفیتی شد یعنی کنار ایکن کارت شبکه یه دایره سبز رنگ هی میچرخید و انگار کارت یا مودم رو نمیشناخت. من هم مودم رو ریست کردم .
بعد دیگه تنظیمات مودم رو نیورد هرچقد کد رو زدم اصلا صفحه رو نیورد بردم به نمایندگی اونجا خیلی راحت زد و صفحه رو اورد و تنظیم کرد و تست هم کرد و گفت مودم 100 در 100 سالمه و شاید مشکل از کارت شبکت باشه.
اوردم خونه و وصل کردم اینترنت یه بار رفت ولی باز بعد دیزیبل و انیبل کارت شبکه اصلا نرفت.
کارت شبکه رو حذف و دوبار نصب کردم بازم نرفت.
بعد بطور اتفاقی انتی ویروس رو دیزیبل کردم و اینترنت وصل شد فهمیدم انتی ویروس به یه چی گیر داده انتی ویروس رو حذف کردم.
اما الان بازم کنار ایکون شبکه علامت هشدار زرد رنگ زده و و قتی میرم به
Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center
جلوی اکسس تایپ زده : نو اینترنت اکسست
وتو عکسش هم جلو اینترنت علامت ضبدر قرمز زده ، انگار اصلا به اینترنت وصل نیستم .
در حالی که وصل هستم و سرعتم خوب نیست بعضی سایت ها رو هم باز نمی کنه و ...
من الان اصلا انتی ویروس ندارم و حتی فایر وال ویندوز رو هم دیزبل کردم ولی بازم مشکل حل نشد.
بنظرتون مشکل از کجاست وایا به غیر فایر وال و کارت شبکه چیز دیگه ای هم هس که به اینترنت مربوط باشه؟
لطفا کامل راه نمایی کنید.
ممنون:n01::n01::n01:
سلام یه راه دیگه هم امتحان کنید برید تو کنترل پنل و تو قسمت اینترنت اپشن
تنظیماتو ریست کنید

fariborz.j
23-12-2015, 22:16
من در قسمت اینترنت اپشن چیزی به عنوان ریست پیدا نکردم
لطفا مسیر دقیق رو بگین
ویندوزم 7 هست

محمد7966
23-12-2015, 22:24
در قسمت advanced هم ریستور رو میزنید

هم بخش ریست حواستون باشه که در بخش ریست یک بخشی به اسم delete personal .. دارد اون تیکو رو هم بزنید و ریست کنید

fariborz.j
24-12-2015, 16:19
در قسمت advanced هم ریستور رو میزنید

هم بخش ریست حواستون باشه که در بخش ریست یک بخشی به اسم delete personal .. دارد اون تیکو رو هم بزنید و ریست کنید

بله این روش رو تست کردم ولی بازم مشکل حل نشد.

fariborz.j
24-12-2015, 16:23
نکته مهم
من امروز هر چقدر سعی کردم برم تنظیمات مودم نتونستم
حتی اخرین درایور کارت شبکه ام رو نیز دانلود کردم و نصب کردم ولی انگار نه اگار
کل تنظیمات پیشرفته داخل شبکه رو هم پاک کردم جواب نداد
دیگه موندم چیکار کنم؟:n13::n27:
لطفا راه کار موثر ارایه بدین

محمد7966
24-12-2015, 16:31
نگاه کنبد شما فقط با کامپیوترن این مشکلو دارید یعنی اگر با موبایل وصل بشید مشکلی ندارید؟
یه راه دیگه هم هست و اون اینه که تو یه ویندوز روی همون سیگنالهای مودم گزینه
troubleshoot problem رو بزنید و ببیند مشکل یابی اگر کرد پیامی نشون میده یا نه

fariborz.j
24-12-2015, 21:26
نگاه کنبد شما فقط با کامپیوترن این مشکلو دارید یعنی اگر با موبایل وصل بشید مشکلی ندارید؟
یه راه دیگه هم هست و اون اینه که تو یه ویندوز روی همون سیگنالهای مودم گزینه
troubleshoot problem رو بزنید و ببیند مشکل یابی اگر کرد پیامی نشون میده یا نه

این کار رو هم کردم ارور زیر رو نشون میده :
Local Area Connection doesn't Have A Valid Ip Configuration
تو گوگل و یوتیوب هم برای این ارور گشتم مطلب زیاد بود ولی همه کارای که گفته بودن لنجام دادم
لطفا یه چیز جدید راه نمایی کنید.
چرا نباید بتونم به صفحه کانیگ مودم برم؟(خودشم تازه ریست کردم ودادم شرکت ای اس پیم ستش کرد)
؟؟؟؟؟؟

محمد7966
24-12-2015, 21:29
تو گوگل و یوتیوب هم برای این ارور گشتم مطلب زیاد بود ولی همه کارای که گفته بودن لنجام دادم
چرا نباید بتونم به صفحه کانیگ مودم برم؟(خودشم تازه ریست کردم ودادم شرکت ای اس پیم ستش کرد)
؟؟؟؟؟؟

نگاه کنید تنظیمات آی پی ظاهرا دستکاری شده
شما آی پی دستی دادید به کامپیوتر؟

محمد7966
24-12-2015, 21:43
؟؟؟؟؟؟

این صفحه توضیح داده چیکار کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fariborz.j
25-12-2015, 16:17
این صفحه توضیح داده چیکار کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتفاقا این سایت هم دیدم ، چیز متفاوتی هم گذاشته بود .
دستوراتش رو هم اجرا کردم ولی مشکلم حل نشد !!!
اصلا نمیدونم دیگه باید چیکار کرد.
البته تو این صفحه اون اشاره نکرده بود که به صفخه مودم دسترسی داره یا نه ، شاید مشکل من پیشرفته تر از اونه ، که برا
من جواب نداد. چون علاوه بر ایکون زرد رنگ نمیتونم وارد صفحه تنظیمات مودم بشم

محمد7966
25-12-2015, 16:27
اتفاقا این سایت هم دیدم ، چیز متفاوتی هم گذاشته بود .
دستوراتش رو هم اجرا کردم ولی مشکلم حل نشد !!!
اصلا نمیدونم دیگه باید چیکار کرد.
البته تو این صفحه اون اشاره نکرده بود که به صفخه مودم دسترسی داره یا نه ، شاید مشکل من پیشرفته تر از اونه ، که برا
من جواب نداد. چون علاوه بر ایکون زرد رنگ نمیتونم وارد صفحه تنظیمات مودم بشم
این صفحه گوگل برای این مشکل است صفحه ها رو بخونید تا ببین چی میگه اگر دید فایده نداره اولا بهم بگید با موبایل یا کامپوتر دیگه ای میتونید به تنظیمات مودم بریذ یا نه؟
حالا اگر با کامپوتر یا موبایل دیگه ای به صفحه تنظیمات میتونید برید پس مشگل از کامپیوترتونه
اگر هم نمیتونید برید احتمالش هست مودموتون با isp مچ نشه البته اینو من تو اینترنت خوندم که بعضی از مودم ها با تجهیزات isp ها مچ نمیشه
حالا ببینید این صفحاتی که گوگل اورده براتون مشکلو حل میکنه یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cal+Area+Connection+doesn%27t+have+a+valid+ip+conf iguration+&ie=utf-8&oe=utf-8#q=+%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84+Local+Area+Connectio n+doesn%27t+have+a+valid+ip+configuration

fariborz.j
27-12-2015, 14:38
من قبل از تاپیک زدن حتما سرچ میکنم و بعد تاپیک میزنم. بله صفحه سرچ رو هم دیدم همش بنفش بودن چون همشونو دیده بودم.
مشکل همچنان پا برجاست !!!
از دوستان فقط درمورد ورود به مودم در چنین شرایطی با ترفندی چیزی ، کسی بلد هست
یه چیز تازه میخوام چون همه صفحات وب چه فارسی و چه انگلیسی رو خوندم.

محمد7966
27-12-2015, 14:43
من قبل از تاپیک زدن حتما سرچ میکنم و بعد تاپیک میزنم. بله صفحه سرچ رو هم دیدم همش بنفش بودن چون همشونو دیده بودم.
مشکل همچنان پا برجاست !!!
از دوستان فقط درمورد ورود به مودم در چنین شرایطی با ترفندی چیزی ، کسی بلد هست
یه چیز تازه میخوام چون همه صفحات وب چه فارسی و چه انگلیسی رو خوندم.

ببخشید شما هنوز جواب منو ندادید شما با موبایل یا لبتاب دیگه ای یا کامپیوتر دیگه ای به صفحه تنظیمات مودم میتونید برید یانه؟
اینو جواب ندادید ،جواب این سوال کلی کمک میکنه

fariborz.j
29-12-2015, 00:46
با موبایل امتحان نکردم ولی با لپ تاپ خیر!
اینم بگم یه بار مودم رو ریست کردم به صورت دستی که شاید صفخه تنظیمات رو بیاره که نیورد و مجبور شدم ببرم شرکت خدماتی و پول دادم و اونجا برام ست کرد و گفت مودمت مشکلی نداره.
ولی الان کماکان این مشکل رو دارم.

محمد7966
29-12-2015, 00:48
با موبایل امتحان نکردم ولی با لپ تاپ خیر!
اینم بگم یه بار مودم رو ریست کردم به صورت دستی که شاید صفخه تنظیمات رو بیاره که نیورد و مجبور شدم ببرم شرکت خدماتی و پول دادم و اونجا برام ست کرد و گفت مودمت مشکلی نداره.
ولی الان کماکان این مشکل رو دارم.
شما مودمو ریست فکتوری کنید و بعد از طریق موبایل تنظیماتشو انجام بدید

paveej
29-12-2015, 02:11
با يه مرورگر ديگه امتحان كنيد يا اگه از فايرفاكس استفاده ميكنيد توي تنظيمات بريد قسمت Advanced --->Network-->Connection-->Settings
و گزينه اول رو انتخاب كنيد.

fariborz.j
30-12-2015, 00:38
با يه مرورگر ديگه امتحان كنيد يا اگه از فايرفاكس استفاده ميكنيد توي تنظيمات بريد قسمت Advanced --->Network-->Connection-->Settings
و گزينه اول رو انتخاب كنيد.

با تمام مرور گرها تست کردم فرقی نداره صفحه رو نمیاره
با گوشی چطوری تست کنم؟ با مروگر خودش؟

محمد7966
30-12-2015, 00:43
با تمام مرور گرها تست کردم فرقی نداره صفحه رو نمیاره
با گوشی چطوری تست کنم؟ با مروگر خودش؟

گفتم به شما اول مودمو ریست فکتوری کنید بعد با مرورگر موبایل تنظیماتشو انجام بدید مشکلی نیست

fariborz.j
30-12-2015, 18:30
گفتم به شما اول مودمو ریست فکتوری کنید بعد با مرورگر موبایل تنظیماتشو انجام بدید مشکلی نیست

میترسم بازم ریست فکتوری کنم مثل دفعه پیش بازم نره تو محیط تنظیمات مودم وبازم ببرم مرکز خدماتی و ....

راه نیست ریست نکنم احتمالا اصلا از ریست کردن و مودم نباشه چون تازه چن روزه ریست کردم.
تو کامپیوتر چه مسیر هایی رو باید برای این مشکل چک کنم میشه یه بار دیگه همشو بگین.
میخوام ببینم تمام روش ها رو انجام دادم یا نه

محمد7966
30-12-2015, 18:37
میترسم بازم ریست فکتوری کنم مثل دفعه پیش بازم نره تو محیط تنظیمات مودم وبازم ببرم مرکز خدماتی و ....

راه نیست ریست نکنم احتمالا اصلا از ریست کردن و مودم نباشه چون تازه چن روزه ریست کردم.
تو کامپیوتر چه مسیر هایی رو باید برای این مشکل چک کنم میشه یه بار دیگه همشو بگین.
میخوام ببینم تمام روش ها رو انجام دادم یا نه

خب نگاه کنید ما میخایم بفهمیم مشکل از تنظیمات مودم است یا کامپیوتر شماست
تنظیمات مودم هم کار سختی نیست در اینترنت میتونید سرچ کنید و کار راحتی است
ولی شما با موبایل یا لبتاب دوستی آشنایی رو بیارید و ببیند به صفحه تنظیمات مودم میتونید وارد بشید یا نه
اگر با لبتاب دیگه یا موبایل تونستید وارد شید پس کامپیوترتون مشکل داره و عیب از مودم نیست ولی اگر با موبایل یا لبتاب دیگه ای نتونستید وارد تنظیمات مودم شید پس مشکل از مودم هست

fariborz.j
01-01-2016, 00:27
خب نگاه کنید ما میخایم بفهمیم مشکل از تنظیمات مودم است یا کامپیوتر شماست
تنظیمات مودم هم کار سختی نیست در اینترنت میتونید سرچ کنید و کار راحتی است
ولی شما با موبایل یا لبتاب دوستی آشنایی رو بیارید و ببیند به صفحه تنظیمات مودم میتونید وارد بشید یا نه
اگر با لبتاب دیگه یا موبایل تونستید وارد شید پس کامپیوترتون مشکل داره و عیب از مودم نیست ولی اگر با موبایل یا لبتاب دیگه ای نتونستید وارد تنظیمات مودم شید پس مشکل از مودم هست

حرف منم اینه میگم شما فرض رو بگیرید که اشکال از کامپیوتر وتنظیمات اونه
من باید کجا ها رو چک کنم ببینم تنظیمات تو خود کامپیوتر درست هست یا نه ؟

محمد7966
01-01-2016, 00:35
حرف منم اینه میگم شما فرض رو بگیرید که اشکال از کامپیوتر وتنظیمات اونه
من باید کجا ها رو چک کنم ببینم تنظیمات تو خود کامپیوتر درست هست یا نه ؟

راستش دیگه راهی به ذهنم نمیرسه تنها یه راه و اون اینه که ویندوز جدید نصب کنید