PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بهتر کدام است: (1) سامسونگ اس 5 (2) هوآوی پی 8

siyasiya
21-12-2015, 23:51
دوستان عزیز

به نظر شما بین : (1) سامسونگ اس 5 (2) هوآوی پی 8، کدام رو انتخاب کنم؟ دلیل توصیه تون رو هم بگین لطفا. ممنون.

mhda69
22-12-2015, 00:47
اگر فقط بین این 2تا بحث باشه خب ب نظر من قطعا اس5...دلایلشم واضحه برند معتبرتر دوربین خوب صفحه نمایش خوب سرعت قابل قبول و...همچنین بازار دس2 بهتر و قطعات فراوون تر...
در واقع بهتره بگم اون هواوی با اینک قابل بحث و احترامه اما در عمل برتری خاصی نسبت ب اس5 نداره...حتی از لحاظ قیمتی...پس خریدن اس5 ب نظر من عاقلانه تره...
اما در نهایت بهتره ماکزیمم بودجه تون رو بگید؟؟؟شاید گزینه بهتری وجود داشت...

siyasiya
22-12-2015, 14:02
اگر فقط بین این 2تا بحث باشه خب ب نظر من قطعا اس5...دلایلشم واضحه برند معتبرتر دوربین خوب صفحه نمایش خوب سرعت قابل قبول و...همچنین بازار دس2 بهتر و قطعات فراوون تر...
در واقع بهتره بگم اون هواوی با اینک قابل بحث و احترامه اما در عمل برتری خاصی نسبت ب اس5 نداره...حتی از لحاظ قیمتی...پس خریدن اس5 ب نظر من عاقلانه تره...
اما در نهایت بهتره ماکزیمم بودجه تون رو بگید؟؟؟شاید گزینه بهتری وجود داشت...

والا حقیقت اینه که تا حدود 1.5 میخوام هزینه کنم، البته اگر زیر 1 تومن هم بشه چیز خوبی گرفت که خیلی بهتر خواهد بود.
میخواستم P8 lite بگیرم اما خیلی از باطریش بد گفته بودن

badboys_87
22-12-2015, 14:44
S5 دو سیم کارته
با پردازنده اسنپدارگون به نظر من انتخاب خوبی می تونه باشه ...

دلیل :

برند سامسونگ کلا" بهتره و ارزش خرید بیشتری داره .. ضد آب بودن ... پردازنده کوالکام ... رابط تاچ ویز ... امکانات سامسونگ مثل گلکسی اپس و قابلیت های نرم افزاری بیشتر
موقع فروش راحت تر می خرند ... تعمیرش راحته قطعاتش همه جا پیدا میشه ..لوازم جانبی فراوان ... صفحه نمایش amoled خوراک بازی وفیلم و . .

mhda69
22-12-2015, 17:25
والا حقیقت اینه که تا حدود 1.5 میخوام هزینه کنم، البته اگر زیر 1 تومن هم بشه چیز خوبی گرفت که خیلی بهتر خواهد بود.
ببینین کلا تو رنج قیمت 1 تا 1.3 samsung a7 و a8 گزینه های خیلی خوبی هستن...
ازونا بهتر اس6 هم قطعا انتخاب بهتریه تو قیمت 1.4
تو گزینه های دیگه هم ب الجی جی4 هم میشه فکرکرد
همچنین نکسوس5x
سونی z3 هست...
ک باید ببینید سلیقتون بیشتر ب کدوم میخوره و باهاشون کارکنین ببینین با کدوم بیشتر حال میکنین...
اما ب نظر من اگر امکان افزایش بودجه تا حدود 1.6 دارین ک نوت4 دیگه عالیه و کلا هیچ بحثی نمیمونه...

siyasiya
22-12-2015, 21:43
دوستان، ممنون برای راهنمایی های خوبتون

2 سئوال کلی:

1) آیا نداشتن باطری قابل تعویض عیب هست؟
2) ظرفیت باطری باید کمترین مقدار چقدر باشه؟

mhda69
24-12-2015, 10:05
دوستان، ممنون برای راهنمایی های خوبتون

2 سئوال کلی:

1) آیا نداشتن باطری قابل تعویض عیب هست؟
2) ظرفیت باطری باید کمترین مقدار چقدر باشه؟
1- ب نظرمن خیر...میتونه مزیت هم باشه چون دیگه بعضی از فروشنده های بی وجدان نمیتونن باتری اصلی رو با تقلبی جایگزین کنن!!!عمر باتری ها الان ب حد کافی هس ک نگران نباشیم...ضمنا حتی بعد از خراب شد نباتری مثلا بعد از5سال بازم توسط تعمیرکار درست حسابی قابل تعویضه باتری...مثلا HTC ONE M7 ک تقریبا واس 3 ساله پیشه و یکی از دوستان باتری شو نمایندگی مجاز براش عوض کرد...
2 - والا ظرفیت هرچی بیشتر بهتر!!!اما ب نظر من بهترین حالت بالای 3000میلی آمپره...هرچند بالای 2500 هم قابل تحمله...

misam5526
24-12-2015, 22:24
دوستان عزیز

به نظر شما بین : (1) سامسونگ اس 5 (2) هوآوی پی 8، کدام رو انتخاب کنم؟ دلیل توصیه تون رو هم بگین لطفا. ممنون.

با توجه به اینکه الان هر دو این گوشی ها در یک رنج قیمت هستن و اینکه هواوی کمی قیمتاش بالا مونده و حالا یا در ایران یا جهان به روال معمول شامل کاهش قیمت در اثر گذشت زمان نشده؛ به نظرم الان گلکسی خرید بهتریه نسبت به قیمتش

حتی با قیمت نزدیک هم پرچمدار سامسونگ خرید معقولتریه

years
25-12-2015, 09:41
روی LG G3 هم فکر کن نسخه 32 گیگ چند روز پیش دی جی کالا حراجی داشت 1100 تومن با گارانتی 2 ساله مدیا پردازش

elyartab
29-12-2015, 13:36
S5 چهار هسته ای (G900f یا G901f ) من گشتم تو بازار نبود. خیلیا میگفتن اگه باشه هم رفرش هست و ارزش خریدنداره. ولی اس5 دوسیم کارته هست تو بازار.

Lamanta
01-01-2016, 13:55

گلکسی نوت 4 چرا توی گزینه هات نیست ؟

Sadra007
01-01-2016, 15:57
پی 8 باتری خوبی داره و سیستم عامل 64 بیتی هم هست ،که دوربین با کیفیت و مناسبی هم داره که مساوی 13 مگاپیکسله ..دوسیم کارته هم هست ،از 4G هم که ساپورت میکنه،رمش هم 3

اس 5 پردازنده 8 هسته ای قدرتمندی داره و بعد برخوردار از NFC و حسگر اثر انگشت هم هست ،یک سیم کارته ،وزن دو گوشی هم مسوایه که هردو معادل 145 گرم ههستند،سیستم عامل 32 بیتی، رم 2 ،،،اندازه هردو هم مساوی ، 4G ساپورت نمیکنه،دوربین هم 16 مگاپییکسل،باتری اس 5 رو میشه تعویض کرد ولی ماله p8 رو نمیشه

با این اطلاعات خودت تصمیم بگیر ولی از نظر من p8 بهتره