PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی

Mohammad_es66
19-12-2015, 15:27
سلام من میخوام گوشی بخرم قبلا اندروید و ویندوزفون رو تجربه کردم و اشنایی زیادی با ای او اس دارم حالا میخوام گوشی بگیرم و سایز بالای 5 اینچ میخوام برای همین با توجه به بودجم یا ایفون سیکس پلاس میخوام یا نوت 5 حالا دقیقا نمیدونم کدومشو بگیرم کلاس گوشی برام مهم نیست ولی هم از نوت خوشم اومد هم از ایفون 6 پلاس از یه نظر نوت دوست داشتم که خب بروز تره و رم 4 و قلم اس پن و ... از اون طرف سیستم عامل ای او اس و کیفت ساخت این گوشی و ... اگه میشه راهنمایی کنین دقیقا چی بگیرم خارج از تعصب

Mohammad_es66
25-12-2015, 10:20
یکی نبید مارو راهنمایی کنه؟؟!!

The Stig
09-01-2016, 21:49
دوست عزیز اگر بودجه براتون مهم نیست iphone 6plus از هر لحاظ گزینه بهتریه

esmiz
10-01-2016, 02:06
به این بستگی داره که شما گوشی رو واسه چه کاری میخواید:

نوت ۵ باطری خیلی قوی تری داره دوربینش بهتره قلم اس پن هم که به این راحتی ها نمی شه از گذشت از سیستم شارژ سریع هم پشتیبانی می کنه کیفیت صفحه نمایشش هم عالیه.

از اون طرف آیفون از سیستم عامل آی او اس استفاده می کنه که خوبی های خودش داره سیستم عامل کاملا با سخت افزار هماهنگه و تا چند سال به راحتی گرافیکی ترین بازی ها رو اجرا می کنه بروزرسانی خوبی هم براش عرضه می شه.

اما من خودم باشم نوت ۵ رو انتخاب می کنم چون از لحاظ شارژ دهی باطری خیلی از آیفون قوی تره گوشی هرچی هم امکانات داشته باشه وقتی شارژ نداشته باشه با هاش هیچ کاری نمی شه کرد.

فرستاده شده از Esmiz با tapatalk