PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این ماشینو نگه دارم یا نه؟کمککککککککککککککک

aryamehr1368
18-12-2015, 19:56
سلام دوستان 405 معمولی دارم مدل 86 شش ماهه خریدم خرجای ریز زیادی داشت ک دوتومن تا حالا پیاده شدم بازم داره مثلا 150 تومن جلوبندی 150 دیسک و لنت تازگی هم پشت آمپر صدای شرشر میاد مکانیک هواگیری کرد گفت خوب نشد واشرسرسیلندر مشکل داره ک البته درست هم نشد از همه بدتر مصرف سوخت بالای این ماشین ک باتوجه ب اینکه خیلی از چیزها مثل شمع و روغن و انواع فیلتر و مپ سنسور و شستشوی انژکتور انجام دادم همچنین دیاگ زدم و نرم افزار جدید به ای سی یو دادم مصرف سوختش هنوز بالاست و تو 8 9 روز 40 لیتر بنزین میخوره اگه راه دور برم ک دیگه هیچی بخاطر همین بهم گفتن دوگانش کن cng ک پدر موتور درمیاره lpg هم ک میگن خطرناک بیمه هم قبول نمیکنه ب نظر شما اینو نگه دارم یا یه روآی دوگانه سوز بگیرم please help:n04:

B3HZ@D
18-12-2015, 20:14
با شرایط شما خرید روآ مثل این میمونه که شما از چاله بیای بیرون و بیافتی توی چاه .

روآ استهلاک بالایی داره و خودش سردمدار ماشین های پرمصرف هست . برای شمایی که میخواین مصرف بنزینتون کم بشه و استهلاک کمتری داشته باشین نمیتونه گزینه مناسبی باشه .

در بین خودروهای کم مصرف میتونین از 206 معمولی یا صندوقدار یا پراید استفاده کنید که گزینه دوم بخاطر ایمنی به شدت پایینش توصیه نمیشه .

mohamad skystar
18-12-2015, 20:30
سلام دوستان 405 معمولی دارم مدل 86 شش ماهه خریدم خرجای ریز زیادی داشت ک دوتومن تا حالا پیاده شدم بازم داره مثلا 150 تومن جلوبندی 150 دیسک و لنت تازگی هم پشت آمپر صدای شرشر میاد مکانیک هواگیری کرد گفت خوب نشد واشرسرسیلندر مشکل داره ک البته درست هم نشد از همه بدتر مصرف سوخت بالای این ماشین ک باتوجه ب اینکه خیلی از چیزها مثل شمع و روغن و انواع فیلتر و مپ سنسور و شستشوی انژکتور انجام دادم همچنین دیاگ زدم و نرم افزار جدید به ای سی یو دادم مصرف سوختش هنوز بالاست و تو 8 9 روز 40 لیتر بنزین میخوره اگه راه دور برم ک دیگه هیچی بخاطر همین بهم گفتن دوگانش کن cng ک پدر موتور درمیاره lpg هم ک میگن خطرناک بیمه هم قبول نمیکنه ب نظر شما اینو نگه دارم یا یه روآی دوگانه سوز بگیرم please help:n04:

با صحبت های دوستمون بهزاد موافقم
شما حتی اگر یه پراید انتخاب کنید بهتر زا این نوع خودروهای پر مصرف هست

کاربر شماره ی یک
18-12-2015, 20:56
در بین خودروهای کم مصرف میتونین از 206 معمولی یا صندوقدار یا پراید استفاده کنید که گزینه دوم بخاطر ایمنی به شدت پایینش توصیه نمیشه .

206 تیپ چند رو پیشنهاد میکنید؟

aryamehr1368
18-12-2015, 20:57
206 مصرفش اونقدرها هم کم نیست رو کاغذ فقط کم هزینه نگهداریش هم بیشتر از ماشین من منظور من از روآ تک سوز نیست دوگانست موتورش هم ک پیکان هزینه نگهداریش کمتر پراید هم ک اصلا چون راه دور میم نمیدونم موندم ماشین دیگه ای هم ک نیست