PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مفقودی شناسنامه و کارت ملی به صورت همزمان

farid0485
18-12-2015, 13:04
من امروز متوجه شدم که هم کارت ملیم هم شناسنامه ام گم شده،خواستم ببینم برای المثنی چه چیزایی لازمه انگاری برای کارت ملی شناسنامه میخواد و برای شناسنامه کارت ملی، منم که هیچ کدومو ندارم.
کسی هست با این شرایط مواجه شده باشه؟!
حالا باید چیکار کنم؟!
در ضمن من کارمندم و برام خیلی سخته تو ساعت اداری مرخصی بگیرم، راهی هست که بغد از ظهر مراجعه کنم و کارم راه بیفته؟!

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

shabnam1986
19-12-2015, 13:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Doctor Splinter
19-12-2015, 14:24
اول مراجعه به کلانتری حوزه ای که گم شده و سپس ثبت احوال!
کلانتری بعد از ظهر هست ولی ثبت احوال فقط تایم اداری:n05:

farid0485
20-12-2015, 19:00
کارت ملیم رو تونستم پیدا کنم.
میشه بدون اون بخش کلانتری گرفتش؟!
پروسه چند روزه اس؟!

a6543210
04-01-2016, 18:21
کارت ملیم رو تونستم پیدا کنم.
میشه بدون اون بخش کلانتری گرفتش؟!
پروسه چند روزه اس؟!

سلام!

برا کارت ملی که شانس آوردین پیدا کردین و راحت شدین.چون مراحل کارت ملی گرفتن چند ماه طول می کشه!(باید تو سایت برا کارت ملی هوشمند ثبت نام و نوبت گیری کنی و روز نوبت گیری بری عکس برداری و کاری دیگش! و ممکنه یکی دو ماه دیگه کارت بیاد بری بگیری!)

برا شناسنامه هم مراحل به این صورت است که به ثبت احوال اول مراجعه می کنی و فرم پر می کنی و مدارک(کپی تمام صفحات مدارک شناسنامه اعضای خانواده و فرزندان و ... و عکس و ...) آماده می کنی و یه فرم معرفی به کلانتری می دن بهت بری کلانتری جهت فک کنم احراز هوست و ... و بعد آماده کردن این مدارک یه ماه طول می کشه تا شناسنامه جدید تو نوبت بخوابه و بعد اجازه چاپ پیدا می کنه!

بهتره قبل کاری بری ثبت احوال و شماره ملی خودت رو به سامانه مدارک گم شده ارسال کنی یا سایت پیدا شدن مدارک اداره پست رو هم تو گوگل سرچ کن پیدا شده باشه خبر می ده!