PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برای شغل آژانس اتومبیل

پیروز99
17-12-2015, 20:51
سلام
بچه ها موردی برای خرید یک آژانس اتومبیل (مغازه + مجوز) پیش اومده
آژانس الان در حال کاره و از میزان درامدش اطلاع دقیق ندارم
دلال یه رقمهایی میگه ولی اصلا قابل استناد نیست
من سابقه این کار رو ندارم
اگه هر نظر یا پیشنهادی دارید بفرمایید

پیروز99
18-12-2015, 15:57
Up
.
.
Up

.

.
Up

.

پیروز99
31-12-2015, 10:49
یعنی سوال من اینقدر سخت بود؟!!:n18:

shabnam1986
01-01-2016, 12:44
ی کارشناس با خودت ببر
چند تا آشنا رو ب صورت ناشناس بفرس ک بخوان راننده بشن بپرسن روزی چند تا زنگ خور داره
آمار در بیارن چند تا راننده مسافر رو از آژانس دزدیدن
آژانس پارکینگ داره؟
مجوز داره؟
خودت میخوای بالا سر راننده وایسی یا کسی رو بذاری؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-01-2016, 12:52
سلام
یکی دو ساعت وایسین بیرون آژانس و از دور تعداد راننده هائی رو که سرویس میگیرند و میرند بشمارید
البته در روز بارونی و یا بسیار سرد , زنگ خورشون زیادتره
تلفن چی هم میدونه وضع کار چطوره . اگر بتونین وقتی میره خونه و تنها هست ازش سوال کنین شاید بهتون بگه
میتونین به فروشنده بگین یک دو روز میخوام بیام بشینم اونجا ببینم چقدر مشتری دارید . از حیابداریش و تعداد قبضها هم میشه فهمید اگر دستکاری نشده باشه
تاکسی تلفنی از کارهای راحت و پر درآمد هست بشرطی که مشتری داشته باشه و مدیریتش هم قوی باشه تا همه چیز رو تحت کنترل و نظارت داشته باشه
علت فروش رو هم از صاحبش بپرسین ببینین چی میگه
اگر خریدینش بگین تا چند نکته از مدیریتش رو ذکر کنم

پیروز99
03-01-2016, 13:55
ضمن تشکر از دوستان، بله خودم میخوام سر کار باشم
مشکل عمده ای که هست اینه که اژانسها اکثرا در فرعی هستند و از اونجایی یکی از اصلیترین شرایط خرید ملک قابلیت فروش اون هست، انتخاب موردی که وقت فروش طالب داشته باشه قدری زمان میبره. با چند مورد در حال صحبت هستم تا بیبینیم چی پیش میاد.
باز هم از توجه و راهنمایی دوستان متشکرم

aryamehr1368
11-01-2016, 20:22
ما همچین موردی داشتیم دوروبرمون درآمدش ب این صورت ک راننده ها مبلغی رو باید سرماه پرداخت کنن ب صاب آژانس چ کار بکنن چ نکنن علاوه بر اون هرسرویسی ک میبرن درصدیش مال شماست دردسر هم البته دار مزاحمت برای خانمها و مسافرا ب مسولیتش باشماست راننده ها گاهی اوقات آدمهای درستی نیستن باید تو انتخابشون دقت کنی محل آژانس باید پارکینگ داشته باشه وگرنه میتونن ازتون شکایت کنن