PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین 4تا گوشی

MYMAVS
16-12-2015, 18:17
سلام خدمت همه دوستان. من بین 5تا گوشی عین چی گیر کردم! اصن انتخاب خیلی برام سخته.
(ببخشید اشتباهی نام تاپیکو انتخاب بین 4تا گذاشتم)

لطفا اگه تجربه ی استفاده از این گوشیا رو دارین منو راهنمایی کنین.
البته منظورم این نیست فقط اگه تجربه شو دارین راهنماییم کنینا!!:n33:

این گوشیا:

LG L70
LG L Fino
LG Leon
Galaxy Core Prime
Galaxy J1 Ace

راستی انتظاراتم از گوشی ای میخوام بگیرمم بگم.
دوربین سلفی اصن مهم نیست.
نسخه ی اندروید و رابط کاربری و طراحی داخل گوشی مهم نیست.
طراحی ظاهری گوشی برام مهمه.
دوربین پشت هم همچین بگی نگی کمی مهمه.
اما مهم ترین چیزا این دوتان:
1.کیفیت ساخت بالا و ماندگاری زیاد.
2. قدرت بالای سی پی یو و اجرای بازی.(بازی خیلی دوست دارم!!)

خیلی خیلی مرسی:n16:

MYMAVS
17-12-2015, 16:20
آقا چرا کسی جواب نمیده؟:n30:

لطفا کمک کنین. :n27:

misam5526
17-12-2015, 21:19
سلام خدمت همه دوستان. من بین 5تا گوشی عین چی گیر کردم! اصن انتخاب خیلی برام سخته.
(ببخشید اشتباهی نام تاپیکو انتخاب بین 4تا گذاشتم)

لطفا اگه تجربه ی استفاده از این گوشیا رو دارین منو راهنمایی کنین.
البته منظورم این نیست فقط اگه تجربه شو دارین راهنماییم کنینا!!:n33:

این گوشیا:

LG L70
LG L Fino
LG Leon
Galaxy Core Prime
Galaxy J1 Ace

راستی انتظاراتم از گوشی ای میخوام بگیرمم بگم.
دوربین سلفی اصن مهم نیست.
نسخه ی اندروید و رابط کاربری و طراحی داخل گوشی مهم نیست.
طراحی ظاهری گوشی برام مهمه.
دوربین پشت هم همچین بگی نگی کمی مهمه.
اما مهم ترین چیزا این دوتان:
1.کیفیت ساخت بالا و ماندگاری زیاد.
2. قدرت بالای سی پی یو و اجرای بازی.(بازی خیلی دوست دارم!!)

خیلی خیلی مرسی:n16:

این گوشی ها حتی در سایز صفحه شون هم مشابه نیستن!! واقعا شما هنوز نمیدونی چی میخوای!!

با این حال اگه ای همین لیست قرار باشه انتخاب بشه core prime سامسونگ شاید حس کیفیت و امنیت خاطر بیشتری همراه داشته باشه

MYMAVS
18-12-2015, 11:12
این گوشی ها حتی در سایز صفحه شون هم مشابه نیستن!! واقعا شما هنوز نمیدونی چی میخوای!!

با این حال اگه ای همین لیست قرار باشه انتخاب بشه core prime سامسونگ شاید حس کیفیت و امنیت خاطر بیشتری همراه داشته باشه

آقا چ ربطی اینا هم سایز نیستن. مگه حتما باید هم سایز باشن؟!!
به هرحال بابت پاسختون ممنون.
آقا core prime رو پیشنهاد دادید ولی تو سایت دی جی کالا الان دیدم امتیازش خیلی پایینه. 8 از 10. ولی lg هایی که گفتم بالای 9 هستن.
حالا نمیدونم شاید core prime واقعا بهتر باشه. پس میشه خوب قانعم کنین با دلیل که core prime بهتره؟

samibeig
18-12-2015, 12:52
من L70 دو سیم کارت دارم ... واقعیتش خیلی راضی ام نسبت به پولی که دادم ... یه بارهم که شتاب سنجش خراب شد گارانتی کاملا رایگان برد اصلی رو عوض کرد

ولی نباید انتظار زیاد بالایی داشته باشی ، چون نسبت به پولی که میدی بهترین امکانات رو بهت میده فقط وقتی برنامه هاش زیاد میشه کمی کندتر میشه که زیاد محسوس نیست

misam5526
18-12-2015, 13:07
آقا چ ربطی اینا هم سایز نیستن. مگه حتما باید هم سایز باشن؟!!
به هرحال بابت پاسختون ممنون.
آقا core prime رو پیشنهاد دادید ولی تو سایت دی جی کالا الان دیدم امتیازش خیلی پایینه. 8 از 10. ولی lg هایی که گفتم بالای 9 هستن.
حالا نمیدونم شاید core prime واقعا بهتر باشه. پس میشه خوب قانعم کنین با دلیل که core prime بهتره؟

سایز گوشی یکی از موارد بسیار مهمه !! نمیشه یه گوشی 4.3 اینچ رو با یه گوشی 5 اینچی و از اون بدتر با یک گوشی 5.5 اینچی بدون در نظر گرفتن تفاوت اندازشون مقایسه کرد!!
برای همین اول باید تو دستت بگیری گوشی هایی با این اندازه و ببینی کدوم سایز رو بالاخره میخوای! (معمولا الان همه 5 اینچ رو می پسندند و کوچکتر از اون برای استفاده از نرم افزارای پیام رسان و اجتماعی کمی ازار دهندست)

در مورد اون لیست هم جدا اگه قرار باشه قانع کنم شما رو به خرج کردن صد هزار تومن بیشتر قانع میکنم!

در مورد ال جی هم پایین رده هاش رو توصیه نمیکنم شخصا ( این برند در پرچمدارا و لبالارده ها واقعا خوبه ولی برای پایین رده ...)

MYMAVS
18-12-2015, 20:48
ممنون.
آقا من نمیتونم صد تومن بیشتر بذارم رو پولم.

کور پرایم صفحه نمایش خوبی نداره. از زاویه ی کج هم نگاه کنی فکر کنم که سیاه میشه ، مدلش اینجوریه یا من اشتباه فکر میکنم درمورد صفحه نمایشش. اگه اینجوری باشه خیلی بده چون اصلا خوشم نمیاد.

من توی نظراتی که درمورد الجی هایی که گفتم خوندم خیلی خوب گفته بودن.
نمیدونم والا چی بگم!:n29:

شما چی میگید به من الان ، من الان چیکار کنم؟

دوستان؟!!:n41:

MYMAVS
18-12-2015, 20:52
من L70 دو سیم کارت دارم ... واقعیتش خیلی راضی ام نسبت به پولی که دادم ... یه بارهم که شتاب سنجش خراب شد گارانتی کاملا رایگان برد اصلی رو عوض کرد

ولی نباید انتظار زیاد بالایی داشته باشی ، چون نسبت به پولی که میدی بهترین امکانات رو بهت میده فقط وقتی برنامه هاش زیاد میشه کمی کندتر میشه که زیاد محسوس نیست

ببخشید باتوجه به دوهسته ای بودن l70 درمورد اجرای بازی چجوریاست؟

samibeig
22-12-2015, 22:54
ببخشید باتوجه به دوهسته ای بودن l70 درمورد اجرای بازی چجوریاست؟

ببین هرکسی در یک مورد تخصص داره

من مهندسی کامپیوتر خوندم ... نه اینکه هسته مهم نباشه ولی در 80 درصد موارد جنبه کاملا تبلیغاتی داره ... چون اول اپلیکیشن باید جوری نوشته بشه که با چند هسسته بتونه کاراتر باشه !!

در مورد اجرای بازی هم من که که fifa 15 ، penallty kick و کلش و چند گیم گرافکی دیگه رو بدون لگ روش اجرا کردم فقط پشتش کمی گرم می شد که اونم مهم نبود !

نسبت به پولی که داره عالیه !