PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلاهبرداری سایت بامیلو برای سفارش شماره 300642596

FINJAN
11-12-2015, 18:53
با سلام من در تاريخ 2015.09.21 از سايت باميلو 2 عدد گوشي ZTE Z5S mini 4G NX404H خريدم يکي از گوشي ها براي خودم بود و يکي براي دوستم که من به عنوان گوشي دوم ميخواستم استفاده کنم ولي به خاطر اينکه بعدا گوشي دو سيمکارته خريدم ديگه بهش نيازي نداشتم و گذاشته بودم واسه فروش گوشي من آکبند هست و هنوز پلمپش باز نشده اون زمان که من از سايت باميلو خريده بودم تو قسمت مشخصات اينطور نوشته بود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همونطور که دقت ميکنين تو قسمت چيپست نوشه که SNAPDRAGON 600 هست چند روز پيش روي گوشي دوستم برنامه cpu-z نصب کرديم ! و در کمال تعجب ديديم که مشخصات چيپست زده SNAPDRAGON 400 جالبه که الان همين گوشي رو دوباره واسه فروش گذاشتن و مدلش رو نوشتن NX404H ! ولي تو مشخصات زدن SNAPDRAGOn 400 !!!!!!!!!!1 اين گوشي 3 مدل هست NX403A که داراي چيپست اسنپ دراگون 600 و 3G هست NX404H که داراي چيپست اسنپ دراگون 600 و 4G هست NX405H که داراي چيپست اسنپ دراگون 400 و 4G هست اينم مشخصات هر سه مدل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به پشتيباني سايت هم چند بار ايميل زدم و اصلا زير بار نميرن که اشتباهي گوشي فروختن ! نکته جالبتر اينه که پشت جعبه گوشي زده شده NX404H !!! ولي مشخصاتش واسه NX405H هست !!! همه اين مدارک رو هم نشونشون دادم ولي کلا زير همه چي ميزنن و به من ميگن که ما اين کالا رو به شما فروختيم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جالبه بازم دارن با دروغ و دغل بازي به اسم مدل NX404H گوشي هاي NX405H رو ميفروشن ! منم ديگه راهي بجز انتشار اين مطالب پيدا نکردم ! دوستان اگر ميدونن از طريق قضايي چطور ميتونم پيگير باشم لطفا راهنمايي کنن ! چون من عمرا دست از سر اينا برنميدارم !

amir_t6262
11-12-2015, 19:12
من هم زیاد در سایتها دیدم که اطلاعات اشتباه میدهند.
و بیشتر بنظرم بخاطر ندانستن است.

ولی بهرحال، سایتها باید چیزی که میفروشند با چیزی که اعلام میکنند یکی باشد.

شما هم باید در فرصت هفت روزه تعویض، اقدام میکردی. نه بعد از این همه مدت.

الان شما میتوانی به آدرس های زیر بری و شکایت را مطرح کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا بررسی کن که اختلاف قیمت فروش مدل ادعا شده و چیزی که به شما فروخته شده چقدر است .

توصیه میکنم در کامنت های آن محصول در سایت هم این موضوع را بنویسی تا دیگران دچار مشکل شما نشوند.

FINJAN
11-12-2015, 19:47
من هم زیاد در سایتها دیدم که اطلاعات اشتباه میدهند. و بیشتر بنظرم بخاطر ندانستن است. ولی بهرحال، سایتها باید چیزی که میفروشند با چیزی که اعلام میکنند یکی باشد. شما هم باید در فرصت هفت روزه تعویض، اقدام میکردی. نه بعد از این همه مدت. الان شما میتوانی به آدرس های زیر بری و شکایت را مطرح کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ضمنا بررسی کن که اختلاف قیمت فروش مدل ادعا شده و چیزی که به شما فروخته شده چقدر است . توصیه میکنم در کامنت های آن محصول در سایت هم این موضوع را بنویسی تا دیگران دچار مشکل شما نشوند. ممنون از طریق اون سایت ها هم اقدام کردم اینا خیلی هم خوب میدونن کی به کیه ! مثلا میخوان زرنگی کنن ! ولی نمیدونن که صد نفر شاید بیخیال بشه ولی نفر صد و یکم میره شکایت میکنه !