PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل اندروید به IOS (کامل)

reza557
10-12-2015, 14:14
دوستان من در این تاپیک قصد دارم آموزش تبدیل اندروید به IOS به طور کامل به شما آموز بدم
من در این تاپیک سعی کردم از برنامه هایی استفاده کنم که گوشیتونو به IOS تبدیل کنه و خودشون هم حال هوای IOS اصلی رو داشته باشن!

اول از همه لانچر هستش (یا همون تم خودمون):n02:
در اینترنت و مارکت های اندرویدی لانچر های IOS زیادی وجود داره که بعضی از اونا یا خرابن یا مشکل دارن یا هزار و یک مشکل دیگه!
من از بین این همه لانچر اندرویدی برنامه ی لانچر IOS9 رو پیشنهاد میکنم (از کافه بازار دانلود کنید)
لینک این برنامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب ، حالا شما باید صفحه قفل IOS رو دانلود کنید من برنامه Lock screen IOS9 رو پیشنهاد میکنم (از کافه بازار دانلود کنید)
لینک این برنامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوبتی که باشه نوبت به کیبورد IOS میرسه من برنامه ی Classic Keyboard رو پیشنهاد میکنم (بازم از کافه بازار دانلود کنید!)

خوب ، بعد از کیبورد نوبت به زنگخور و تصویر زمینه IOS میرسه که خداروشکر هموطنای عزیزمون از قبل ترتیبشو دادن!:n31:
من برنامه ی گوشیت رو به اپل آیفون تبدیل کنرو پیشنهاد میکنم (از کافه بازار دانلود کنید)

خوب ، بعد از این چند تا برنامه نوبت به Control Center IOS میرسه که اونایی که با آیفون سروکار داشتن میشناسنش همونی که از پایین صفحه میکشنش بالا بعد وای فای و... رو روشن میکنن :n05:

حالا آخرین برنامه یعنی فونت IOS !!!

خوب حالا 95 درصد از تم گوشیتون IOS شد امیدوارم لذت برده باشید!
تشکر یادت نره!

باربری تهران
05-10-2016, 14:04
ممنون بابت اموزشت خوب بود