PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با سلام کمک برای خرید لپ تاپ حدود 2 تومن

milad_gasemi
09-12-2015, 18:37
دوستان عزیز برا یکی از فامبلامون لپ تاپی می خوام بخریم ک حدود 2 تومن باشه
انتظارشون از لپ تاپ:
1-کیفیت بدنه و صفحه نمایش خوبی داشته باشه و لپ تاپ و زیاد استفاده میکنن..خلاصه خرابی نداشته باشه در اثر استفاده
2-اینترنت و فیلم و پاورپوینت و موسیقی کارشوونه
3-باطری زیادی نگه داره
4-زیادی دااغ نکنه
5-سخت افزار متوسطی داشته باشه
6-صفحه ترجیحا مات باشه
ممنون میشم مدلی پیشنهاد کنین.مرررسی ممنونمممم از راهنماییتون

amir_t6262
09-12-2015, 22:15
با توجه به مورد 1 که گفتید، سری E لنوو را توصیه میکنم که بدنه محکمی دارد.

در نظر دارید لپ تاپ را زیاد جابجا کنید یا نه؟
سبکی لپ تاپ برایتان مهم است؟
14 اینچ می خواهید یا 15 اینچ؟

milad_gasemi
09-12-2015, 23:34
با توجه به مورد 1 که گفتید، سری E لنوو را توصیه میکنم که بدنه محکمی دارد.

در نظر دارید لپ تاپ را زیاد جابجا کنید یا نه؟
سبکی لپ تاپ برایتان مهم است؟
14 اینچ می خواهید یا 15 اینچ؟
ممنونممم از راهنماییتون
بعله معلم هستن زیاد جابجا میکنن..کمتر هم بااشه وزنش چ بهتر..14 اینج یا 15 فرقی نمیکنه فقط کیفیت صفحه بالایی داشته باشه..مثله سری n ایسوس ک خیلی صفحه نمایش با کیفیتی دارن

amir_t6262
12-12-2015, 14:34
ممنونممم از راهنماییتون
بعله معلم هستن زیاد جابجا میکنن..کمتر هم بااشه وزنش چ بهتر..14 اینج یا 15 فرقی نمیکنه فقط کیفیت صفحه بالایی داشته باشه..مثله سری n ایسوس ک خیلی صفحه نمایش با کیفیتی دارن

با هزینه ی کم، بهترین گزینه لنوو هست. لپ تاپ های ایسوس خیلی گرانتر از بودجه مد نظر شماست.

پس من مدل 14 اینچ سری E لنوو را توصیه میکنم.
مثلا مدل E4080 که مشخصاتش را میتوانید در سایت دیجیکالا ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لپ-تاپ-14-اينچي-لنوو-مدل-E4080

اگر بیشتر هزینه کنید تا 2700، میتوانید مدل-Z4170 را بگیرید که صفحه نمایش full hd هم دارد. اگرچه نسبت به سری e مدل، زیباتر است ولی شاید به مقاومت سری e نباشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لپ-تاپ-14-اينچي-لنوو-مدل-IdeaPad-Z4170#!/tab-techspecs/

δεςяεт
12-12-2015, 14:59
در حال حاضر زیر سه میلیون تومن فقط 2 flex از برند لنوو صفحه نمایش خوبی داره که وزنش حدود ۲.۵ کیلوگرم هست شاید اذیتتون کنه.

milad_gasemi
15-12-2015, 12:14
ممنون از راهنمایی دوستان
فقط دوست عزیز از صفحه اش احساس نارضایتی کردن آخه!!میگن بی کیفیته صفحه اش!! درسته بی کیفیته؟؟

amir_t6262
15-12-2015, 18:20
ممنون از راهنمایی دوستان
فقط دوست عزیز از صفحه اش احساس نارضایتی کردن آخه!!میگن بی کیفیته صفحه اش!! درسته بی کیفیته؟؟
سلام.
کی احساس نارضایتی کرده؟

milad_gasemi
20-12-2015, 20:18
سلام.
کی احساس نارضایتی کرده؟

توو بعضی سایتا نوشتن از صفحه اش ناراضی هستن..واقعیت نداره؟؟
شما باهاش کار کردین؟؟

amir_t6262
20-12-2015, 20:54
توو بعضی سایتا نوشتن از صفحه اش ناراضی هستن..واقعیت نداره؟؟
شما باهاش کار کردین؟؟
خیر. من خودم این مدل را ندارم.

اما تجربه ام میگه که خیلی به حرف افراد در برخی سایت ها توجه نکنم. چون شرایط و سلایق هر نفر متفاوت است.
مثلا صفحه نمایش مات برای افرادی که در فضای باز از لپ تاپ استفاده میکنند خوب است و در نتیجه کسی که دایم در داخل اتاق با نور معمولی از لپ تاپ با صفحه مات استفاده میکند، همیشه ناراضی است.
در حالیکه کسی که در محیط بیرون و یا اتاق خیلی روشن از لپ تاپ استفاده میکند، خیلی هم راضی خواهد بود.
برعکسش هم هست.