PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میششه ویندوز با برنامهاشو به لب تاپ هم مارک انتقال داد

parham2013
09-12-2015, 13:36
سلام دوستان
مشکل اینه که یه برنامه خاص برای لپ تابم داشتم که متاسفانه ویندوز پرید و دوباره نصب کردم حالا یه نفرپیدا شده از لپ تاب هم مارک و برای همون شرکته و بایه سخت افزار و همون لپ تابم منو داره با اون درایو خاص مربوط به یه دستگاه.

دوستان چطور میتونم ویندوز رو از لپ تاب رفیقم با درایوراش انتقال بدم .
ضمنا درایورش رو نمیخوام از شرکت بگیرم چون گرونه و اینترنتم نیست

ممنونم

shabnam1986
22-06-2016, 10:45
ویندوز رو نمیشه انتقال داد
اما میشه درایور رو انتقال داد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tom Clancy's
23-06-2016, 17:15
سلام دوستان
مشکل اینه که یه برنامه خاص برای لپ تابم داشتم که متاسفانه ویندوز پرید و دوباره نصب کردم حالا یه نفرپیدا شده از لپ تاب هم مارک و برای همون شرکته و بایه سخت افزار و همون لپ تابم منو داره با اون درایو خاص مربوط به یه دستگاه.

دوستان چطور میتونم ویندوز رو از لپ تاب رفیقم با درایوراش انتقال بدم .
ضمنا درایورش رو نمیخوام از شرکت بگیرم چون گرونه و اینترنتم نیست

ممنونم
سلام
اگر فقط درایورها رو بخواین انتقال بدین میتونید از نرم افزارهایی مانند Driver Magician استفاده کنید به این صورت که ابتدا Backup تهیه کرده و سپس در سیستم مقصد restore کنید.
اما اگر سیستم ها از هر نظر مشابه هستند میتونید با استفاده از برنامه هایی که image کلی میگیرند مانند Acronis True Image استفاده کنید و ویندوز و کلیه درایورها و برنامه ها رو انتقال بدید.

aryna
23-06-2016, 22:53
سلام

بنظر من باید اول از همه باید ببینید سخت افزار لب تاب شما با اون دقیقا یکی هست یا نه؟(چون صرف اینکه مدل دستگاه یکی باشه وبرند هم یکی بازهم نمیتوان گفت سخت افزار های بکار رفته در هردو دقیقا یکی هست)

مورد مشابه زیاد داشتیم اینچنین بوده