PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل local area connection

MOHAMMAD2010
07-12-2015, 20:11
سلام
چند وقتی هست تو local area connection میزنه Network 13 ! فکر نکنم در حالت معمولی اینو بزنه ! کسی میدونه واسه چیه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD2010
09-12-2015, 11:10
کسی نمیدونه چه جوری باید درستش کرد اینو ؟

kenzu
09-12-2015, 11:36
من وقتی اینترنت گوشی رو با usb thetering شیر میکنم رو کامپیوتر اینجوری مینویسه

MOHAMMAD2010
09-12-2015, 11:50
من وقتی اینترنت گوشی رو با usb thetering شیر میکنم رو کامپیوتر اینجوری مینویسه

خب درسته ولی وقتی بعدش با مودم وصل میشم باز این عدده میمونه !
چند تا سایت خارجی دیدم این سوال رو کردن ولی مراحل رو انجام دادم درست نشد !

vissoto
09-12-2015, 18:09
سلام
این روش را امتحان کنید.(در نسخه های Home و Starter از ویندوز 7 قابل انجام نیست)
به آدرس Control Panel >>> System and Security >>> Administrative Tools بروید و Local Security Policy را انتخاب کنید. (یا در Run بنویسید secpol.msc و اینتر را بزنید)
بر Network list manager policies کلیک کنید.
در سمت راست پنجره بر نام Network که در پنجره Network and Sharing Center مشاهده می کنید ؛ دو بار کلیک کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نام را تغییر دهید و User cannot change name را انتخاب و ok را بزنید .(در صورت عدم تغییر یک بار ویندوز را Log off یا Restart نمایید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته کانکشنی که امتحان کردم وایرلس بود و نمیدانم در کانکشن Lan هم جواب می دهد یا خیر.

MOHAMMAD2010
09-12-2015, 20:18
سلام
این روش را امتحان کنید.(در نسخه های Home و Starter از ویندوز 7 قابل انجام نیست)
به آدرس Control Panel >>> System and Security >>> Administrative Tools بروید و Local Security Policy را انتخاب کنید. (یا در Run بنویسید secpol.msc و اینتر را بزنید)
بر Network list manager policies کلیک کنید.
در سمت راست پنجره بر نام Network که در پنجره Network and Sharing Center مشاهده می کنید ؛ دو بار کلیک کنید.
نام را تغییر دهید و User cannot change name را انتخاب و ok را بزنید .(در صورت عدم تغییر یک بار ویندوز را Log off یا Restart نمایید)
البته کانکشنی که امتحان کردم وایرلس بود و نمیدانم در کانکشن Lan هم جواب می دهد یا خیر.

آقا دمت گرم درست شد :n16: