PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پاک شدن هارد

elit73
07-12-2015, 00:12
سلام.دوستان یه مشکلی برام پیش اومد. من ویندوز ارجینال داشتم و دو تا پارتیشن. بعد من درایو c رو دو قسمت کردم و یه درایو سومی هم ساختم برای خودم. بعد یه بار که اومدم ویندوز عوض کنم کل هاردم پاک شد. و کلا عصبانی شدم و بیخیال ویندوز ارجینالم شدم. ویندوز که نصب کردم همون دو تا درایو ائولی رو داشتم و درایو دومم رو ریکاوری کردم و همه ی اطلاعاتش برگشت.
دوباره دریاو c رو تقسیم کردم و درایو سومی هم برای خودم ساختم ولی نتونستم اسم اون درایو قبلی رو روش بذارم. قبلا درایو سومم E بود ولی این دفعه اصلا E توی لیست نبود و مجبور شدم اسمش روبذارم A.
و اینکه توی اون درایو E هم یه سریاطلاعات داشتم. میشه بهم بگید چجوری اون درایوو E رو بسازم؟ میخوام ریکاوری کنمش.شاید اطلاعاتم برگرده!!!
ممنون میشم راهنماییم کنید!!

محمد7966
07-12-2015, 08:09
سلام.دوستان یه مشکلی برام پیش اومد. من ویندوز ارجینال داشتم و دو تا پارتیشن. بعد من درایو c رو دو قسمت کردم و یه درایو سومی هم ساختم برای خودم. بعد یه بار که اومدم ویندوز عوض کنم کل هاردم پاک شد. و کلا عصبانی شدم و بیخیال ویندوز ارجینالم شدم. ویندوز که نصب کردم همون دو تا درایو ائولی رو داشتم و درایو دومم رو ریکاوری کردم و همه ی اطلاعاتش برگشت.
دوباره دریاو c رو تقسیم کردم و درایو سومی هم برای خودم ساختم ولی نتونستم اسم اون درایو قبلی رو روش بذارم. قبلا درایو سومم E بود ولی این دفعه اصلا E توی لیست نبود و مجبور شدم اسمش روبذارم A.
و اینکه توی اون درایو E هم یه سریاطلاعات داشتم. میشه بهم بگید چجوری اون درایوو E رو بسازم؟ میخوام ریکاوری کنمش.شاید اطلاعاتم برگرده!!!
ممنون میشم راهنماییم کنید!!
سلام
اصلا نیازی نیست درایو e را بسازید
شما هر چقدر درایو داشته باشید همونا رو ریکاوری کنید برنامه های ریکاوری کلا فایلای پاک شده هاردو ریکاوری می کنند و نیازی نیست که درایو پاک شده رو بسازید

elit73
09-12-2015, 19:39
سلام
اصلا نیازی نیست درایو e را بسازید
شما هر چقدر درایو داشته باشید همونا رو ریکاوری کنید برنامه های ریکاوری کلا فایلای پاک شده هاردو ریکاوری می کنند و نیازی نیست که درایو پاک شده رو بسازید

من ریکاوری کردم و خب باید برای شروع ریکاوری یکی از درایوهاروانتخاب مبکردم. حتی درایو c روهم ریکاوری کردم ولی اطلاعات درایو E هیچیش برنگشت. ولی تمام اطلاعات درایو c و d برگشت!

محمد7966
09-12-2015, 19:44
شما با برنامه ریکاور مای فایل(آخرین نسخه)فایلاتونو ریکاوری کنید
مگه نمی گید درایوی به اسم a ساختید اونم ریکاوری کنید
بعید میدونم برنامه ها به اسم درایو حساس باشند

elit73
11-12-2015, 20:30
شما با برنامه ریکاور مای فایل(آخرین نسخه)فایلاتونو ریکاوری کنید
مگه نمی گید درایوی به اسم a ساختید اونم ریکاوری کنید
بعید میدونم برنامه ها به اسم درایو حساس باشند

نشد! همین کاری که شما میگید رو هم انجام دادم. ولی نشد متاسفانه. برای همین پیگیر شدم که یه درایو با همون اسم قبلی بسازم!!!