PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پیغام های pop up نا مشخص

alaydyn
03-12-2015, 09:49
سلام
الان چند وقته روی گوشیم پیغام های نامربوطی دریافت میکنم که به صورت پا آپ pop up بالا میاید و معنی همه انها اکثرا فلان نرم افزار پیدا شد Get it هستش نمونه اش پایین میزارم چه کارشون کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohebronaldo
04-12-2015, 12:06
سلام
الان چند وقته روی گوشیم پیغام های نامربوطی دریافت میکنم که به صورت پا آپ pop up بالا میاید و معنی همه انها اکثرا فلان نرم افزار پیدا شد Get it هستش نمونه اش پایین میزارم چه کارشون کنم

اینترنت شما اگه یکسره روشن باشه جدیدن گوشی های اندرویدی واسه خودشون نرم افزار هایی دانلود و نصب میکنن که دارای ویروس عجیب و غریبی هستن که گوشی رو به کل مختل میکنن.فک کنم از همین راه اومده.شما برید تو قسمت مدیریت برنامه ها اگه نرم افزار مشکوکی دیدید پاک کنید یا با آنتی ویروس سرچ کنید ببینید ویروسی پیدا میکنه حذف کنید

alaydyn
05-12-2015, 08:34
اینترنت شما اگه یکسره روشن باشه جدیدن گوشی های اندرویدی واسه خودشون نرم افزار هایی دانلود و نصب میکنن که دارای ویروس عجیب و غریبی هستن که گوشی رو به کل مختل میکنن.فک کنم از همین راه اومده.شما برید تو قسمت مدیریت برنامه ها اگه نرم افزار مشکوکی دیدید پاک کنید یا با آنتی ویروس سرچ کنید ببینید ویروسی پیدا میکنه حذف کنید

با انتی ویروس اواست گشتم چیزی نیافت تو قسمت مدیریت برنامه ها هم چیز مشکوکی پیدا نکردم نمیدونم چه کنم

mohebronaldo
05-12-2015, 08:58
با انتی ویروس اواست گشتم چیزی نیافت تو قسمت مدیریت برنامه ها هم چیز مشکوکی پیدا نکردم نمیدونم چه کنم
تو مدیریت برنامه برنامه خاصی دانلود نشده که آیکونش عکس اندروید باشه

alaydyn
05-12-2015, 09:40
چرا هستش چند تا تو دانلود چند تا هم تو running:

beaming service
com.facebook.system
com.google.view.main

mohebronaldo
05-12-2015, 09:43
چرا هستش چند تا تو دانلود چند تا هم تو running:

beaming service
com.facebook.system
com.google.view.main

خب شاید همین نرم افزار ها باعث میشن که صفحه تبلیغاتی میاد واستون.شما اینارو متوقف کنید ببینین بازم میاد سا نه