PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پایین ترین پینگی که با سرورهای خارجی داشته اید چند بوده ؟

حیزون
29-11-2015, 08:14
من خودم سال 92 از یه شرکتی وایرلس point to point گرفتم اولاش بدک نبود با وجود تایم اوت هاش میشد بازی call of duty با پینگ زیر 100 کرد ، یعنی 90. خلاصه یه شب با کانکشن کاهش پینگ سیستک پینگ با google.com (نه 8.8.8.8) رسید به 60 که خیلی عالی بود ! اگه همین پینگو میتونستند به کاربرای ایرانی بدن واقعا عالی بود !! البته بعد دیگه اون شرکت شیرمال شد و شروع کرد به بدتر شدن که الان اصلا اینترنت نمیده و فقط ارتباط رادیوییی هست ، آخرین بارم که کارشناساشون اومدن خونه ی ما گفتن ما خودمون تو شرکت که با فیبر وصلیم مشکل داریم چه برسه به مشترکا که با رادیو وصلند به همین راحتی

شما پایین ترین پینگی که با سرور های خارجی داشتید چند بوده؟ آیا وایرلس خوب گرفتید یا برای adsl سیم کشی داخل ساختمان رو دور زدید یا نه ؟ راهنمایی لطفا !!

حیزون
30-09-2016, 11:13
اون دوست عزیزی که میگفت ایران همچین تکنولوژی ها یی نداره به این عکس یه نگاه بکنن لطفا دوستان دیگر هم همین طور :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این عکس , مال چند روز پیشه و همین اینترنت ایرانسل خودمونه , یادتونه من چند ماه پیش که این تاپیک رو زدم میگفتم که پینگ ایران با گوگل 60 میلی ثانیه بیشتر نیست و اگه بیشتر باشه بخاطر فایروال های متعدد و تکنولوژی های کنترل اینترنت deep packet inspection هست ؟ شما میگفتین نه !

این هم مدرکش پینگ با گوگل در حد 48 میلی ثانیه هست در حالت معمولی !