PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : احساس خستگی و کمبود انرژی در طول روز

Captain_America
27-11-2015, 08:34
سلام، در طول روز به شدت احساس کمبود انرژی میکنم.
یه جورایی شغلم تمام وقت هستش علاوه بر اون باشگاه ورزشی و زندگی شخصیم هم هست.
مضاف بر اینکه مجبورم زیاد سفر کنم مثلا حداقل چند وقتی یه بار باید برم امارات علاوه بر اون با انواع و اقسام وسایل حمل و نقل هوایی و دریایی و زمینی هم تو خود ایران، یه اصطلاحی هست میگن خستگی سفر اینو بشدت احساس می کنم یعنی بعد از رسیدن به مقصد حتما باید یه استراحتی مثل یه خواب شبانه داشته باشم تا ریکاوری بشم.
اگه راهکاری پیشنهادی چیزی هست ممنون میشم.

amirmahmod
27-11-2015, 11:18
روانشناسا میگن خواب بعد از ساعت 12 ارزش کمتری داره اگه میتونید تا قبل از ساعت 12 بخوابید و چیزی که خیلی مهمه اینکه هرروز سر ساعت مشخصی از خواب بیدار شید حتی در روز های تعطیل
استفاده از وسایلی مثل کامپیوتر موبایل تماشا تلوزیون یک ساعت قبل از خواب توصیه نمیشه چون موجب اختلال خواب میشه بهتر به جا اینا با مطالعه به خواب برید احتمالا خواب شما زیاد مفید نیست این راه کارا رو انجام بدین حتما جواب میده.
انبه میوه فوق العاده ای برای تقویت قوای کل بدنه .
در طول سفر میتونید از آهنگ های آرامش بخش هم استفاده کنید یا سخنان آرامش بخش
بعضی از انسان ها هستند که به آرامش رسیدن که میتونن تو هر جایی به اصطلاح بخوابند تو ماشین تو آسانسور اما خوابشون با خواب کامل فرق میکنه ولی خیلی کمک میکنه بعضی از افراد موفق کارآفرین این کار رو انجام میدن و میتونن کمتر از بقیه بخوابن.

amin_947
27-11-2015, 15:49
احتمالا آهن بدنتون کم باشه. آزمایش خون دادید؟

laxer
28-11-2015, 05:33
مشکل پزشکی فکر نکنم داشته باشید احتمالا فشار کاری بیش از حدی رو بدوش میکشید.
درمان شما میتونه چرت های نیم ساعته در طول روز باشه ، در بین اوقات کاری در صورت ممکن زمانی رو به ورزش سبک اختصاص بدید.
آزمایش خون لازم نیست ولی اگر فکر میکنید واقعا مشکل شما ناشی از بیماری جسمی هست باید به پزشک مراجعه کنید.

hesam_a_r
01-12-2015, 04:53
تاثیر سندریری داره؟
م آپنه خواب روی درد مزمن چه تاث

laxer
02-12-2015, 00:38
تاثیر سندریری داره؟
م آپنه خواب روی درد مزمن چه تاث

"سندرم آپنه روی درد مزمن چه تاثیری داره؟" (right?)

اگر درد منشا نوروژنیک داشته باشد احتمالا خستگی ناشی از آپنه باعث بدتر شدن عارضه میشود.... خود درد در خواب اختلال ایجاد میکند همراهی آپنه با درد روی خواب تاثیری نامطلوب را افزایش میدهد.

بسیاری از دارو های ضد درد و خواب آور روی آپنه تاثیر منفی دارند و این درمان رو ممکنه مشکل کنه.