PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نسخه قابل حمل ويندوز Xp

mdchicho
18-09-2006, 16:21
سلام خدمت همه دوستان میخوام بدونم کسی نسخه قابل حمل ویندوز Xp رو داره .همونی که روی یک سیدی ریخته میشه و کامل کار میکنه .
اگر کسی داره لینکش رو برام بگذاره .

AK1
18-09-2006, 22:25
مي شه با برنامه pebuilder كرد قبلا هم توضيح داده شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein.cr
19-09-2006, 02:18
:ohno: چه جالب نمي دونستم ويندوز اكس پي هم نسخه پرتابل داره ؟؟؟!!!!!!!!!!!!

yshan
19-09-2006, 02:32
سلام خدمت همه دوستان میخوام بدونم کسی نسخه قابل حمل ویندوز Xp رو داره .همونی که روی یک سیدی ریخته میشه و کامل کار میکنه .
اگر کسی داره لینکش رو برام بگذاره .
PE Builder 3.1.1
حجم : 3.2 مگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
password:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mdchicho
19-09-2006, 09:15
دوست عزيز با اين برنامه نميشه نسخه كامل از ويندوز رو پرتابل كرد . خود ويندوز Xp نسخه پرتابل داره . من اون رو ميخواهم .

hossein.cr
20-09-2006, 02:56
سي دي رو درست كردم.
حالافرض مي كنيم ويندوزم تعطيل و هارد هم بي هارد چه طوري ميشه ازاين سي دي بدون وابستگي
به هارد و ويندوزاستفاده كرد؟؟؟
چون خودش كه بوت نميشه؟!!!!

(پرانتز- هارد بي هارد - پرانتز بسته -در يه تاپيك ديدم كه حتي از هارد هم به عنوان temp استفاده نميكنه)

لطفاhelp me
باتشکر.

masood hashemy
20-09-2006, 09:37
سي دي رو درست كردم.
حالافرض مي كنيم ويندوزم تعطيل و هارد هم بي هارد چه طوري ميشه ازاين سي دي بدون وابستگي

(پرانتز- هارد بي هارد - پرانتز بسته -در يه تاپيك ديدم كه حتي از هارد هم به عنوان temp استفاده نميكنه)

لطفاhelp me
باتشکر.

با سلام
این چیزی که شما می خواهید بهش میگن Windows XP Live Edition 2 Live CD و حجمش 56مگابایت لینکهای زیادی توی اینترنت داره چند تا لینک ازش توی همین سایت گذاشتن ولی یا لینک خرابه یا وقتی دانلود میشه سیدی بوت نمیشه بهترین راه حلش اینه که از سایتهایی که فایلهای تورنت رو ارائه میهند استفاده کنی برو به این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 63BB5C5E5C2&per_page=10&search=Windows+XP+Live+Edition&index=3 و فایل تورنت رو دانلود کن و خود برنامه bitTorrent رو هم دانلود کن(توی همون سایت هستش) و نصب کن بعد همون فایل تورنتی که دانلود کرده بودی اجرا کن و شروع دانلود میشه.....

Windows XP Live Edition 2 Live CD

Run Windows XP Directly From Your CD Rom...no installation Needed. Just Burn this ISO on cd rom...insert CD in your cd drive.....Restart pc with using cd rom as 1st boot device...and you have done...windows xp will directly run from CD !!!so many softwares also built in with this. Special version Windows XP Mcft: Live Edition 2(WinPE) capable to be loaded from this compact disc in operative memory of your personal computer.WinPE has the same kernel as well as at Windows XP, but only with that difference, that there there is a sufficient minimum to enter on any section of the machine or to be connected to a network. The disk allows to restore operational systems when those refuse to be loaded. Support of all operational systems from Mcft Win9X/NT/2000/XP and, accordingly, file systems FAT/FAT32/NTFS/CDFS.

mdchicho
20-09-2006, 09:55
اين لينك Torrent بالا كار كرد من دارم دانلود مي كنم . اگر دانلود بشه يك جاي خوب آپلود ميكنم تا همه لذت ببرند .

M.B.Asadi
20-09-2006, 11:08
سي دي رو درست كردم.

لطفاhelp me
باتشکر.
من چند نوع از اين لايو سي دي ها رو امتحان كردم.مثلا در يكي از اونها برنامه قادر بود از رم دستگاه استفاده كنه و فايلهاش رو تو اون بزنه .فكر كنم اينم از رم استفاده كنه.

M.B.Asadi
20-09-2006, 11:25
انواع لايو سي دي :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با امكان دانلود.
مال ويندوز ايكس پي رو من دارم ولي خيلي ناقصه و اكثر امكانات ويندوز رو نداره.مال لينوكس(اكثر انواعش) بهتره و قابليت پخش اكثر فايلهاي مولتي مديا رو داره حتي به اينترنتهم ميتونه وصل شه.مثلا ناپيكس يه لايو سي دي لينوكس با قدرت خواندن درايوهاي ويندوز و لينوكسه!

hossein.cr
22-09-2006, 12:28
متشکرم دوستان
ببینم چی میشه
بازم تشکر.

sardargom
22-09-2006, 12:46
آقا آموزش کار با pebuilder رو میشه بزارین...
چون من دانلود کردم ولی نشد باهاش کارکنم...

hossein.cr
22-09-2006, 13:22
سلام دوست عزیز
به نظرمن این برنامه به درد نمی خوره...
خود دانی.
در قسمت sours
cd win رو در cd درايو قرار بديد و اون درايو رو انتخاب كنيد
در قسمت output
یه اسم بنویسد تا فایل های ایجاد شده در پوشه ای با همان نام قراربگیرد
حال میتوانید از ان یه امیج تهیه کنید یا مستقیم روی سیدی کپی کنید
و در مورد پلاگین ها
باید فایلهای برنامه مورد نظر مثلا nero (به صورت نصب شده) رو مستقیم کپی کنی در قسمت پلا گین خود
نرم افزار pe سپس توسط نرم افزار میتوانید وضعیت ان را ببینید (فعال یا غیر فعال)
و تماتم.

hossein.cr
22-09-2006, 13:26
راستی
مسعود جان

خود برنامه bitTorrent رو هم دانلود کن

من نتونستم پیدا کنم ممکن لینک بدید

yonsen
12-06-2007, 08:22
سلام دوست عزیز
به نظرمن این برنامه به درد نمی خوره...
خود دانی.
در قسمت sours
cd win رو در cd درايو قرار بديد و اون درايو رو انتخاب كنيد
در قسمت output
یه اسم بنویسد تا فایل های ایجاد شده در پوشه ای با همان نام قراربگیرد
حال میتوانید از ان یه امیج تهیه کنید یا مستقیم روی سیدی کپی کنید
و در مورد پلاگین ها
باید فایلهای برنامه مورد نظر مثلا nero (به صورت نصب شده) رو مستقیم کپی کنی در قسمت پلا گین خود
نرم افزار pe سپس توسط نرم افزار میتوانید وضعیت ان را ببینید (فعال یا غیر فعال)
و تماتم.

نرم افزار بهتري دارين؟

راستي تو اين نرم افزار چطوري ميشه پلاگين درست كرد - يك آموزش كامل ميخام

مر30

:20:

CrazyTux
12-06-2007, 08:28
بیا این نسخه پرتابل مدیا سنت
Windows XP Media Center Live Edition
پسورد :
PRO-Warez.ru
یا اگه شد oonja را نگیر بقیه لینک ها را بگیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])/mc([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).part1.onj
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])/mc([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).part2.onj
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])/mc([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).part3.onj
یا
یا :
کد:
ر