PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لپ تاپ زیر 1 میلیون تومان

User720
26-11-2015, 00:45
سلام
لپ تاپ زیر 1 تومن چی خوبه بگیرم ؟
زیاد کار سنگین نرم افزاری نمیخوام باهاش انجام بدم ، اینترنت و فیلم و PES و دانلود و کارهای روزمره ...
یه نکته مهم اینکه از 24 ساعت 15 ساعت روشن هست ! پس کارکردش برام خیلی مهمه ،
برند و مدلش رو ذکر کنید بی زحمت ممنون.

User720
26-11-2015, 18:51
سلام
زیاد کار سنگین نرم افزاری نمیخوام باهاش انجام بدم ، اینترنت و فیلم و PES و دانلود و کارهای روزمره ...
برند و مدلش رو ذکر کنید بی زحمت ممنون.

پیشنهاد لطفا ....

HOJ-JAT
26-11-2015, 19:06
سلام
برند و مدلش رو ذکر کنید بی زحمت ممنون.توی این رنج واقعا مدل بدرد خوری یافت نمیشه ولی میشه به g5070 لنوو اشاره کرد

محمد7966
26-11-2015, 19:09
سلام دوست عزیز برای pes بعید میدونم لبتاب زیر 1 میلیون جواب بده مگر pes های قدیمی مثل 2006 یا 2010
البته بنده سیستم لازم برای pes2016 را نمیدانم ولی به احتمال زیاد سیستم زیر 1 میلیونی جوابگوی این بازی نیست
نظر من اینه که شما برید سایت دیجی کالا نظرات مردم و نمره اون لبتابو ببینید کالاها رو از 10 نمره بهشون نمره میدن
شما سعی کن لبتابیو انتخاب کنی که نمره بالایی داشته باشد و اینکه نظراتو بخونید
چون افرادیو می بینید که ازون کالا هم تعریف می کنن و هم بد میگن
موفق باشید

User720
27-11-2015, 17:39
با این نیاز ها ، از کدوم برند پیشنهاد میدید بگیرم که سلعات زیادی رو میخوام از کار یکشم دوام بیشتری داره؟
ایسوس ، لنوو ، توشیبا ، دل ؟

محمد7966
27-11-2015, 17:51
با این نیاز ها ، از کدوم برند پیشنهاد میدید بگیرم که سلعات زیادی رو میخوام از کار یکشم دوام بیشتری داره؟
ایسوس ، لنوو ، توشیبا ، دل ؟

یکی از اقوام ما یک توشیبا براش از کشورهای عربی آوردن نزدیک به 7 سال هنوز براش کار میکنه لپتاپای توشیبا جون سختن
دل نگیر من دارم بعد از چند سال دیگه تموم میکنه البته هنوز دارم ازش استفاده می کنم ولی خیلی داغ میکنه
لنوو هم در خوابگاه که بودم دوستانی داشتم که لنوو داشتند و یه مشکلی داشتند که هر وقت اینترنت کند میشد به اینترنت وصل نمیشدن البته نه همه آنها مثلا از 5 از دوستانم که لنوو داشتند 4 نفرشان این مشکلو داشتند
در ضمن نکته ای بگم که خیلی مهم ممکنه یه مدلی از مارک دل بهتر یه مدل از مارک توشیبا باشه پس نمیشه قطعی گفت که فلان مارک،مارک بهتریه

User720
27-11-2015, 18:45
بابت پیشنهادها ممنون ،
کسی از دوستان نظر دیگه ای نداره؟