PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موس و کیبورد ps2 بهتره یا usb

shabnam1986
25-11-2015, 11:36
میشه راهنمایی کنین؟

محمد7966
25-11-2015, 21:02
راستش من نمیدونم چه مزایا و معایبی نسبت به هم دارند فقط اینو میدونم که usb رو اگر سیستم روشن باشه وصل کنید باز سیستم اونو میشناسه و کار میکنه ولی در ps2 باید حتما سیستم خاموش کنید تا سیستم اونو بشناسه
در ضمن مگر هنوز ps2 در بازار هست چون من خیلی وقت دیگه از مدل ps2 ندیدم و بیشتر usb

nezarati
25-11-2015, 21:34
سلام به نظر من 1 یو اس بی بگیر , بیخودی پول بیشتر برای دسته PS2 اصل نده ... اما اگه دسته پلی استیشن 2 دارای خوب از همون استفاده کن در عمل فرق زیادی ندارن دوربین مداربسته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shabnam1986
25-11-2015, 23:02
سلام به نظر من 1 یو اس بی بگیر , بیخودی پول بیشتر برای دسته PS2 اصل نده ... اما اگه دسته پلی استیشن 2 دارای خوب از همون استفاده کن در عمل فرق زیادی ندارن دوربین مداربسته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما از ریشه اشتباه متوجه شدی بحث پلی استیشن نیست عزیز

- - - Updated - - -

راستش من نمیدونم چه مزایا و معایبی نسبت به هم دارند فقط اینو میدونم که usb رو اگر سیستم روشن باشه وصل کنید باز سیستم اونو میشناسه و کار میکنه ولی در ps2 باید حتما سیستم خاموش کنید تا سیستم اونو بشناسه
در ضمن مگر هنوز ps2 در بازار هست چون من خیلی وقت دیگه از مدل ps2 ندیدم و بیشتر usb

هنوز تولید میشه مادر برد های جدید هم پورت ps2 دارن

محمد7966
25-11-2015, 23:13

- - - Updated - - -

آره منم میدونم تولید میشه ولی منظورم اینه که ماوس و کیبورد ps2 هم تولید میشه چون بنده خیلی وقته ندیدم

nezarati
26-11-2015, 18:48

- - - Updated - - -

شرمنده چون سوال فقط تو تایتل بود درست نخونده بودم فکر کردم سوال کردید جویستیک گیم یو اس بی بگیرم یا دسته PS2

موس های جدید با DPI بالا دارای پورت یو اس بی هستن و با پورت ps2 تولید نمیشن مثل سری موس های Logitech و razor و ... اما خب قیمت بالایی دارن, اگه تو رنجهای متوسط میخواید از موس های فراسو سری لیزر موس استفاده کنید قابلیت تنظیم DPI و ... هم داره به عنوان مثال 3165 لیزرش که خیلی هم فروش داشت الان مدل های جدید هستن تو بازار

در مورد کیبورد هم همینطور چون مادربردها از هر 2 پورت به خوبی پشتیبانی میکنن و با تنظیمات بایوس به راحتی میتونید تو محیط های دیگه هم از نوع یو اس بی هم استفاده کنید

shabnam1986
04-03-2016, 11:00
خوب من تفاوت محسوس احساس نمیکنم
با موس ps2 و usb بلک آپس 3 تغییر خاصی نداشت

dione
10-01-2019, 14:42
با پورت یو اس بی نمیشه تو محیط ستاپ رفت