PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش ندادن عکس ها پس از تغییر پوسته

pashangparsi6
24-11-2015, 21:13
با درود

دوستان من یک تارنما (سایت) وردپرسی دارم که اکنون با پوسته ی mark ؟ داره کار می کنه. ولی برخی گفتند این پوسته بد هست و زشت هست و به نظر اسپم میاد و ...

در نتیجه می خواستم پوسته ی وردپرس خودمو به دو پوسته ی دیگه به نام های جورواجور و kharid تغییر بدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این تارنما (سایت) رو برای فروش کالا در همکاری در فروش نیاز دارم. تا به حا پست می نوشتم و لینک های خرید همکاری در فروش رو توی این پست ها می گذاشتم. ولی زمانی که پوسته ی وردپرس رو به جورواجور یا kharid که پوسته های فروشگاهی هستند تغییر می دم دیگه عکس های پست ها (تصویر شاخص) در صفحه اول به نمایش در نمیاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمن اینکه پایین هر پست یک گزینه خرید و یک گزینه ی توضیحات محصول وجود داره. اگر روی اون توضیحات کلیک بشه خب به صورت خودکار به پست می ره و نوشته ها خونده می شه ولی اون یکی که خرید پستی هست رو نمیدونم چطور باید لینک خرید رو بزارم

لطفا راهنمایی بفرمایید

نشانی تارنما: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سپاس

Mehran
25-11-2015, 21:13
سلام

در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عکس ها برای من نمایش داده میشن.
لینک عکس هایی که تو سایت نشون داده نمیشن چیه؟

با تشکر مهران...

ghomeishi
25-11-2015, 21:20
بدون مشکل همه تصاویر را نشون میده
کش مرور گرتون را پاک کنید

pashangparsi6
25-11-2015, 22:09
بدون مشکل همه تصاویر را نشون میده
کش مرور گرتون را پاک کنید

سلام

در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عکس ها برای من نمایش داده میشن.
لینک عکس هایی که تو سایت نشون داده نمیشن چیه؟

با تشکر مهران...

ببخشید به خاطر نشون داده نشده عکس ها ناچار شدم به همون پوسته ی پیشین برگردونمش

الان دوباره همون پوسته ی kharid رو فعال می کنم. لطفا نگاه کنید و راهنمایی کنید

ghomeishi
26-11-2015, 00:29
باید زمینه دلخواه را درست وارد کنید همینطور تصویر شاخص را

pashangparsi6
26-11-2015, 01:10
باید زمینه دلخواه را درست وارد کنید همینطور تصویر شاخص را

ببخشید اگر می شه بیشتر توضیح بدین

در قالب پیشین و قالب پیش فرض وردپرس همه چیز درسته هست. یعنی برای همگی پست ها تصویر شاخص قرار دادم و مطالب رو نوشتم

ولی توی این پوسته های فروشگاهی عکس ها به نمایش در نمیاد و اصلا در زمان نوشتن نوشته های تازه گزینه ی افزودن تصویر شاخص وجود نداره

اون دکمه های خرید پست و توضیحات هم یک مشکل هستند. من می خواستم بتونم برای هر کدام یک لینک مشخص کن. مثلا اگر کسی روی توضیحات زد به نشانی اینترنتی که مد نظر دارم برن و اگر روی خرید پستی بزنن به نشانی خرید برن

این دو مشکل بنده هست برای این پوسته ها

pashangparsi6
08-12-2015, 14:10
درود بر شما
ببخشید من این پوسته
(قالب وردپرس فروشگاهی shadshop)
رو نصب کردم ولی پس از نصب عکس های پست های من به نمایش در نمیان. ضمن اینکه دکمه ی خرید محصول رو چجوری می تونم نشانی و آذدرس اینترنتی بدم؟ می خواستم زمانی که روی خرید محصول کلیک می کنند به یک نشانی که خودم دادم (نشانی سیستم های همکاری در فروش) فرستاده بشن.
نشانی تارنما (سایت) بنده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا من رو راهنمایی کنید
با سپاس