PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز نشدن فایلها و ویروس copy of shortcut to (1) (2) (3) (4)

H@/\/\ID
22-11-2015, 14:01
با سلام خدمت اساتید
مدیران گرامی این مشکل رو متاسفانه با اشتباه با بحث دیگه ای قاطی میشه و مشکل حل نخواهد شد
بنده یه ویروسی روی سیستمم هست متاسفانه با آنتی ویروس های اویرا+نود32+اوست حل نشد
این ویروس باعث شده فایل های EXE هنگام دانلود یکبار کار میکنن بعدش ارور زیر رو میدن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و هر فلش مموری هم میندازم تو مموری 4 تا کپی شورتکات میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 بار هم ویندوز عوض کردم حل نشد
لطفا اگر راهکاری میدونید دریغ نکنید

محمد7966
22-11-2015, 14:17
با سلام خدمت اساتید
مدیران گرامی این مشکل رو متاسفانه با اشتباه با بحث دیگه ای قاطی میشه و مشکل حل نخواهد شد
بنده یه ویروسی روی سیستمم هست متاسفانه با آنتی ویروس های اویرا+نود32+اوست حل نشد
این ویروس باعث شده فایل های EXE هنگام دانلود یکبار کار میکنن بعدش ارور زیر رو میدن:
و هر فلش مموری هم میندازم تو مموری 4 تا کپی شورتکات میاد

2 بار هم ویندوز عوض کردم حل نشد
لطفا اگر راهکاری میدونید دریغ نکنید

سلام از آنتی ویروس کاسپر اسکی استفاده کنید قویتراست
نسخه 1ماه آنرا از ایترنت دانلود کنید
ببینید بهتر نمیشه چون من دیدم که آنتی ویروس کاسپر شورکاتو رو پاک میکنه
موفق باشید