PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبط و باند خوب تا 400 تومن

hamebaman
22-11-2015, 00:07
سلام به اهالی فن و دوستان با تجربه در زمینه ضبط و باند ماشین
من یه راهنمایی خیلی ساده می خام، میشه یه ضبط و باند خوب تا 400 تومن بهم معرفی کنید. فکر میکنم با این بودجه نمیشه توقع زیادی داشت، اما میخام با این بودجه بهترین صدای ممکن رو از نظر کیفیت بگیرم.
ماشین سمند هستش، اگه بلند گوهای گرد کیفیت صدا رو شهید نمیکنه ترجیحا گرد باشن.لطفا برای درهای جلو هم بلندگو پیشنهاد بدین.
رادیو پخش هم سی دی و فلش خور باشه و اندروید رو ساپورت کنه و AUX داشته باشه.یه روزگاری هم شاید خواستم آمپلی ببندم.
لطفا چند تا مدل معرفی کنید ، چون دور و بر ما همه مدل ها ممکنه پیدا نشه،پشت کوه نیستیم ها، کرجیم :n07:
معمولا سقف بودجه کم توجه دوستان با تجربه رو جلب نمیکنه، اما امیدوارم من رو از تجربشون بی نصیب نزارن.
مرسی.

mhda69
22-11-2015, 01:09
بنظرم حتما سایت بهرام شاپ رو ببینید...
مخصوصا این صفحات :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته معمولا سایتش دیر و کند بالا میاد اما از لحاظ اطلاعات واقعا سایت فوق العاده ایه...

hamebaman
22-11-2015, 01:15
بنظرم حتما سایت بهرام شاپ رو ببینید...
مخصوصا این صفحات :
البته معمولا سایتش دیر و کند بالا میاد اما از لحاظ اطلاعات واقعا سایت فوق العاده ایه...

جالب بود، مرسی
اما معمولا دیدگاه این سایتای فروشگاهی بازاریه، تجربه دوستان سیستم باز یه چیز دیگست.چیزایی که اونجا هست بعضیاش نقطه مقابل مظرات دوستان بود.

mhda69
22-11-2015, 10:19
آره معمولا اینجورین فروشنده ها...اما این سایت ب جرات میگم 90% ادعاهاش درسته...من خودم و 3تا از دوستام با تاثیر ازین سایت سیستم های مختلف با سلیقه های مختلف و رنج قیمتی مختلف رو انتخاب کردیم و واقعا راضی هستیم...
نیاز نیس حتما ازونجا بخری...مدل ها رو انتخاب میکنی و خودت از بازار تهیه میکنی...
جدا ازینا این سایت کلی چیزا واس یاد گرفتن داره حتی تو قسمت نظرات و پرسش و پاسخ...
مخصوصا شما ک بودجت محدوده من ایمان دارم عملا چیزی بهتر از لینک اول نمیتونی بخری...
دوستای سیستم بازم قطعا اگر با این بودجه پیشنهاد خاصی داشته داشته باشن میگن...!
صاحب اختیاری...
یاعلی

hamebaman
22-11-2015, 23:15
آره معمولا اینجورین فروشنده ها...اما این سایت ب جرات میگم 90% ادعاهاش درسته...من خودم و 3تا از دوستام با تاثیر ازین سایت سیستم های مختلف با سلیقه های مختلف و رنج قیمتی مختلف رو انتخاب کردیم و واقعا راضی هستیم...
نیاز نیس حتما ازونجا بخری...مدل ها رو انتخاب میکنی و خودت از بازار تهیه میکنی...
جدا ازینا این سایت کلی چیزا واس یاد گرفتن داره حتی تو قسمت نظرات و پرسش و پاسخ...
مخصوصا شما ک بودجت محدوده من ایمان دارم عملا چیزی بهتر از لینک اول نمیتونی بخری...
دوستای سیستم بازم قطعا اگر با این بودجه پیشنهاد خاصی داشته داشته باشن میگن...!
صاحب اختیاری...
یاعلی

بازم ممنون دوست من