PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد محل خرید لپ تاپ توشیبا در تهران

User720
21-11-2015, 07:22
سلام

قصد خرید لپ تاپ توشیبا زیر 1.500 رو دارم ، اما متاسفانه بد پیدا میشه یا اگر هم توشیبا داشته باشن همه بالای 2 یا 2.5 هست
جایی رو سراغ دارید که لپ تاپ توشیبا ارزون قیمت داشته باشه؟ پاساژ رضا رفتم نداشتن ، وقت نشد پاساژ ایران برم ، مجتمع پایتخت گیر میاد؟
ممنون.

محمد7966
21-11-2015, 08:03
سلام

قصد خرید لپ تاپ توشیبا زیر 1.500 رو دارم ، اما متاسفانه بد پیدا میشه یا اگر هم توشیبا داشته باشن همه بالای 2 یا 2.5 هست
جایی رو سراغ دارید که لپ تاپ توشیبا ارزون قیمت داشته باشه؟ پاساژ رضا رفتم نداشتن ، وقت نشد پاساژ ایران برم ، مجتمع پایتخت گیر میاد؟
ممنون.
سلام دوست گرامی اتفاقا بنده یه لبتاب 1.400 در سایت میهن مارکت دیدم
به سایت میهن مارکت مراجعه کنید و نشانی فروشگاه را ببینید
موفق باشید

alireza3dshadow
21-11-2015, 15:16
سلام

ممنون.

خیلی بد پیدا میشه !
اگر آشنایی داری میره دبی اونجا فراوان ترین مدل توشیبا هست به درهم هم میتونه خرید کنه من چند سال پیش از اونجا توشیبا خریدم
البته یادم افتاد یه موضوعی رو در تهران در هایپر استار واقع در غرب تهران من چند سال پیش دیدم لنگه لپ تاپ خودم آورده بود که از دبی خریده بودم جنس های خوبی میاره