PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویتدوز 8.1

donkeyoxte
16-11-2015, 21:07
سلام دوستان

امروز وقتی لب تاب روشن کردم ویندوز بالا نیومد چند بار خاموش روشن کردم فایده ای نداشت کاری میشه کرد که بدون نصب ویندوز درستش کنم ؟؟ چون حدودا 150 گیگ اطلاعات تو درایو c دارم

لب تاب لنوو z500 ویندوز 8.1

ممنون میشم کمک کنید

donkeyoxte
16-11-2015, 21:19
لوگوی لنوو میاد بعد آرم ویندوز هم میاد بعد صفحه آبی میشه و همون شکلکه تو ویندوز میاد(که به این صورت ): )

بعد دوباره آرم ویندوز میاد که زیرش نوشته در حال تعمیر اتوماتیک ویندوز (که زیرش در حال لوده) بعد صفحه سیاه میشه و ویندوز بالا نمیاد ولی نشانگر موس معلومه

ali_mohandes
16-11-2015, 22:20
یه عکس از اون صفحه ابی بزار...

donkeyoxte
16-11-2015, 23:31
در حالت safe مود بالا میاد؟

نه عزیز نمیره

donkeyoxte
16-11-2015, 23:38

متاسفانه دسنرسی ندارم

آقا همون پنجره ویندوز 8.1 که بعد برند لب تاب میاد و زیرش یه دایره ای میجرخه و لود میکنه همونه که زیرش نوشته در حال تعمیر سیستم که بعد حدودا نیم ساعت (بعد ازینکه صفحه مشکی میشه)

میزنه dailnosing your pc که اونم بعد نیم ساعت ریستارت میشه و دوباره این مراحل از اول تکرار میشه

navid_fo
16-11-2015, 23:56
متاسفانه دسنرسی ندارم

آقا همون پنجره ویندوز 8.1 که بعد برند لب تاب میاد و زیرش یه دایره ای میجرخه و لود میکنه همونه که زیرش نوشته در حال تعمیر سیستم که بعد حدودا نیم ساعت (بعد ازینکه صفحه مشکی میشه)

میزنه dailnosing your pc که اونم بعد نیم ساعت ریستارت میشه و دوباره این مراحل از اول تکرار میشه
سلام
اگه با داشتن f5 یا f8 سیف مود بالا نیومد سی دی ویندوز بزار برو روی ریپیر
باید حل بشه
اگه واقعا اطلاعاتت حیاتیه با یک برنامه بوت ایبل بک آپ بگیر از درایو سی توی حالت داس بعدش یه ویندوز نو نصب کن بعدش از توی ویندوز همون برنامه ری کاوری رو اجرا کن فایل های مهمتو زندش کن

milad.xp
17-11-2015, 15:53

donkeyoxte
18-11-2015, 14:10
سلام
اگه با داشتن f5 یا f8 سیف مود بالا نیومد سی دی ویندوز بزار برو روی ریپیر
باید حل بشه
اگه واقعا اطلاعاتت حیاتیه با یک برنامه بوت ایبل بک آپ بگیر از درایو سی توی حالت داس بعدش یه ویندوز نو نصب کن بعدش از توی ویندوز همون برنامه ری کاوری رو اجرا کن فایل های مهمتو زندش کن

آقا ببین ویندوز xp رو خواستم نصب کنم سی دی رو گذاشتم بعد موقع نصب این ارور داد

الان سی دی ویندوزی که میگی چی بزارم من قبلا از رو فلش اونم ویندوزی که دانلود کرده بودم بوت کردم و نصب شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

navid_fo
18-11-2015, 15:50

الان سی دی ویندوزی که میگی چی بزارم من قبلا از رو فلش اونم ویندوزی که دانلود کرده بودم بوت کردم و نصب شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
می خوای اطلاعاتت حفظ شه یا نه اول؟

navid_fo
18-11-2015, 15:51

اگه نمی خوای باید همون سی دی ویندوز xp بزار درایو سی فرمتش کن باید ویندوز نصب شه نباید مشکلی باشه

donkeyoxte
21-11-2015, 20:12
اگه نمی خوای باید همون سی دی ویندوز xp بزار درایو سی فرمتش کن باید ویندوز نصب شه نباید مشکلی باشه

آقا ما هر کاری کردیم نشد

الان تو ویندوز لایو رفتم که 3 تا درایو هامو میاره ولی درایو سی مغلوم نیست کدوم گوریه
دیسک منجمت هم باز نمیشه از اونجا ببینم جی به جیه

قلش هم میزنم اصلا شتاسایی نمیکنه

donkeyoxte
21-11-2015, 20:45

داداش پست بالا رو نگاه میندازی

navid_fo
21-11-2015, 20:55
آقا ما هر کاری کردیم نشد

الان تو ویندوز لایو رفتم که 3 تا درایو هامو میاره ولی درایو سی مغلوم نیست کدوم گوریه
دیسک منجمت هم باز نمیشه از اونجا ببینم جی به جیه

قلش هم میزنم اصلا شتاسایی نمیکنه
پس احتمالا شما زدی فرمت کردی درایو c رو باید پیداش کنی ببین یه برنامه بودش فک کنم پارگون دیسک بود که deleted partion رو بر می گردون یا هم چین اسم هایی داشت چندین بار منو نجات دادش برو دنبالش حتما موق میشی :n16:

donkeyoxte
21-11-2015, 21:13
پس احتمالا شما زدی فرمت کردی درایو c رو باید پیداش کنی ببین یه برنامه بودش فک کنم پارگون دیسک بود که deleted partion رو بر می گردون یا هم چین اسم هایی داشت چندین بار منو نجات دادش برو دنبالش حتما موق میشی :n16:

این برنامس؟؟؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب این برنامه رو وقتی دانلود کنم جحوری تو ویندوز لایو نصبش کنم

نه میتونم با قلش منتقلش کنم (فلش رو شناسایی نمیکته) نه ویندوز بالا میاد

navid_fo
21-11-2015, 21:37
این برنامس؟؟؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روی سی دی بوت بودش فک کنم انشالله یک درایو نوری داری که؟!:n04:

donkeyoxte
21-11-2015, 21:40
روی سی دی بوت بودش فک کنم انشالله یک درایو نوری داری که؟!:n04:

پسر اصلا حواسم نبود یه جیزی به اسم درایو نوری هم هست که دیسک توش میزارن:n10:

خب بعد نصب جه کنم؟؟؟:n02:

navid_fo
21-11-2015, 21:41

شما برو اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جاش بزن سافت 98

navid_fo
21-11-2015, 21:44
پسر اصلا حواسم نبود یه جیزی به اسم درایو نوری هم هست که دیسک توش میزارن:n10:

خب بعد نصب جه کنم؟؟؟:n02:
من اینو روی سی دی بوت داشتم بعدش بدون نیاز به هیچی دوباره پیدا می کنه درایو های حذف شده رو البته قضیه ماله 5 سال پیشه نمیدونم این ورژنش چه طوریاست از من گفتن بودش:n01: