PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست شدن ناگهانی لپ تاپ + صفحه آبی

ssima
15-11-2015, 16:50
سلام
لپتاپ منم همچین مشکلی داره. چند وقته اینجوری شده. یهو این صفحه میاد و ریست میشه.
گاهی هم فن خیلی خیلی با صدای زیاد میچرخه و کار میکنه. و نسبت ب قبل خیلی داغ میشه لپ تاپم.
بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه و چرا ریست میشه؟
البته ویندوز 7 لپتاپم اورجینال هستش و یک بار هم ریکاوری کردمش.
مرسی
خیلی سریع ازش عکس گرفتم یکم تار شده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استاد شیفو
15-11-2015, 17:18
مدل لپ تاپ ؟

ssima
16-11-2015, 19:04
سونی سری E

VPCEA35FG

windows 7

Hpibmx10
17-11-2015, 17:40
Windows avaz kardi akhiran?

Chikar kardi akhiran?

Karaye addito anjam midadi?

Chon 90% safhe abi be RAM rabt dare.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ssima
19-11-2015, 12:52
Windows avaz kardi akhiran?

Chikar kardi akhiran?

Karaye addito anjam midadi?

Chon 90% safhe abi be RAM rabt dare.

Sent from my iPhone using Tapatalk

چون این مشکل رو داشت، یک بار ریکاوری کردم از CD خودش، حدود چند ماه قبل
ولی همچنان باقی موند این مشکل
معمولا کارای عادی انجام میدم، کارای دانشگاهیم. و نهایت فتوشاپ و corel و این ها
که گاهی یهو ریست میشه و این پیغام میاد.
در این موارد فن به شدت کار میکنه و صداش خیلی زیاد میشه.
ینی مشکل از RAM اگه باشه، بنظرتون چرا این مشکل به وجود اومده؟ باید چیکار کنم؟

محمد7966
19-11-2015, 13:15
چون این مشکل رو داشت، یک بار ریکاوری کردم از CD خودش، حدود چند ماه قبل
ولی همچنان باقی موند این مشکل
معمولا کارای عادی انجام میدم، کارای دانشگاهیم. و نهایت فتوشاپ و corel و این ها
که گاهی یهو ریست میشه و این پیغام میاد.
در این موارد فن به شدت کار میکنه و صداش خیلی زیاد میشه.
ینی مشکل از RAM اگه باشه، بنظرتون چرا این مشکل به وجود اومده؟ باید چیکار کنم؟

سلام دوست من اولا این پیغام اگر بده مشکلی نیست خودش هم گفته برای اینکه به سیستمت بیشتر از این خسارت وارد نشه این پیغامو نشون میده
اما بذار از تجربه خودم بگم من این مشکلو تو pc داشتم و اون مشکل از گرافیکم بود گرافیکم یه فن داشت که خراب شده بود و خب وقتی بهش فشار میومد فنی نبود که اینو خنک کنه در نتیجه این پیغمو نشون میده ممکنه بخاطر کارت گرافیکت باشه اما اون توصیه هایی که خودش کرده رو انجام بده از جمله
چک کن نرم افزار یا سخت افزار جدیدی نصب کردی یا نه اگر نصب کردی همون نرمافزار آپدیت کن یا درایورهای سخت افزار لپتاپتو هم آپدیت کن فعلا این کارو انجام بده تا بعد ببین چی میشه
موفق باشید

ssima
19-11-2015, 18:25
سلام دوست من اولا این پیغام اگر بده مشکلی نیست خودش هم گفته برای اینکه به سیستمت بیشتر از این خسارت وارد نشه این پیغامو نشون میده
اما بذار از تجربه خودم بگم من این مشکلو تو pc داشتم و اون مشکل از گرافیکم بود گرافیکم یه فن داشت که خراب شده بود و خب وقتی بهش فشار میومد فنی نبود که اینو خنک کنه در نتیجه این پیغمو نشون میده ممکنه بخاطر کارت گرافیکت باشه اما اون توصیه هایی که خودش کرده رو انجام بده از جمله
چک کن نرم افزار یا سخت افزار جدیدی نصب کردی یا نه اگر نصب کردی همون نرمافزار آپدیت کن یا درایورهای سخت افزار لپتاپتو هم آپدیت کن فعلا این کارو انجام بده تا بعد ببین چی میشه
موفق باشید

سلام
درسته همینا رو گفته
اما من سخت افزار جدیدی ک اضافه نکردم. و از اونجایی ک وقتی ریکاروی کردم و همه برنامه های خودم پاک شد. بازم این مشکل سر جاش بود. احتمال داره بخاطر فن باشه؟؟ مثل همین ک شما گفتید؟
چون اوایل ک داشتمش اصلا صدای فن نمیداد و انقدر داغ نمیکرد. و وقتی این اتفاق میوفته فن با صدایی در حد موتور ماشین :| داره کار میکنه!!!!

محمد7966
19-11-2015, 18:31
سلام
درسته همینا رو گفته
اما من سخت افزار جدیدی ک اضافه نکردم. و از اونجایی ک وقتی ریکاروی کردم و همه برنامه های خودم پاک شد. بازم این مشکل سر جاش بود. احتمال داره بخاطر فن باشه؟؟ مثل همین ک شما گفتید؟
چون اوایل ک داشتمش اصلا صدای فن نمیداد و انقدر داغ نمیکرد. و وقتی این اتفاق میوفته فن با صدایی در حد موتور ماشین :| داره کار میکنه!!!!

به نظر من و تجربه ای که من برای pc خودم داشتم اینه که ظاهرا کارت گرافیک یا قطعه دیگری داغ میکنه و برای اینکه به سیسنم ضربه زیادی وارد نشه ریست میشه

محمد7966
19-11-2015, 19:07
سلام
لپتاپ منم همچین مشکلی داره. چند وقته اینجوری شده. یهو این صفحه میاد و ریست میشه.
گاهی هم فن خیلی خیلی با صدای زیاد میچرخه و کار میکنه. و نسبت ب قبل خیلی داغ میشه لپ تاپم.
بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه و چرا ریست میشه؟
البته ویندوز 7 لپتاپم اورجینال هستش و یک بار هم ریکاوری کردمش.
مرسی
خیلی سریع ازش عکس گرفتم یکم تار شده.

این چند صفحه را بخوانید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])