PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کارت گرافیک + پاور ؟!

Mehran-King
15-11-2015, 14:28
سلام /
حدودا یکسالی هست سیستمم رو ارتقا دادم اما متاسفانه تا این مدت از گرافیکم اصلا راضی نیستم چون هنگام بازی کردن بازی های سنگین پارازیت قرمز رنگ میاد و بعدش میاد صفحه دسکتاپ بعدش VPU Catalyst Dont Send میده ، مدل کارت گرافیکم AMD HD 5450 هست ، فن هم نداره ، یعنی بهتر بود کارت گرافیکم خودش فن مخصوص به خودش رو داشته باشه اما متاسفانه تازه اینجور مسائل رو فهمیدم ...

به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟ (مشکل پارازیت دادن سپس Dont send شدن گرافیک)

* منظورم از پارازیت اینه که وقتی دارم بیش از 1 ساعت گیم یا کار های گرافیکی انجام میدم (حتی بعضی مواقع هنگام مرور وب) یهویی پارازیت رنگارنگ میده سپس وقتی موس رو روش حرکت میدم این پارازیت ها از بین میرن ، این پارازیت ها بصورت مستطیلی و کوچولو هستن ، اکثر رنگ های پارازیت هم قرمزه ، هرکاری کردم فایده نداشت تا اینکه درب کیس رو باز میذارم از قبل بهتر میشه ، اما تا ابد خوب نمیشه! همچنان این مشکل وجود داره و گهگاهی باز گذاشتن درب کیس هم فایده ای نداره!
من خوشم نمیاد درب کیس باز بمونه ...

چی پیشنهاد میکنین ؟ به نظرتون مشکلی اصلی از چیه ؟

(این هم بگم گهگاهی قبل از روشن شدن کامپیوترم ، سیستمم چند باری روشن خاموش میشه خود به خود ، آخرش به زور روشن میشه!)
(یعنی فن سی پی یو روشن نمیشه ، بعد از 3-4 بار روشن خاموش شدن بالاخره سی پی یوم حرکت میکنه ...)

آیا مشکل دومم احتمال داره از پاور باشه؟ یا از مین بورد هست ؟ (چون نمیتونه برق برسونه اینجوری میشه به نظرتون؟)

مشخصات سیستمم :

MainBoard : Gigabyte H61M-S2PV REV 2.2
Ram : 1.33GHz Single DDR3 3.48GB of RAM
CPU : Intel(R) Pentium(R) CPU G2030 @ 3.00GHz
GPU : AMD RADEON HD 5450
Power : 1000W O-Net ATX switching Power Made in Chaina

ممنون میشم کمکم کنین ، با سپاس:n40:

Mehran-King
15-11-2015, 15:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
15-11-2015, 23:02
این ارور علت هایی که داره میتونه از درایور بایوس مین یا نرسیدن ولتاژ کافی به گرافیک باشه که باید اسلات گرافیک و پاور سیستم بررسی بشه همچنین تنظیمات کاتالیست رو یک دور دیفالت کنید و مموری کلاک و کور کلاک مقادیر پیش فرض باشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk