PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هك سرويش مشتريان adsl مخابرات توسط خود مخابرات اصفهان

SASAN_
15-11-2015, 07:28
با سلام
من مشترك سرويس اينترنت مخابرات اصفهان هستم
بگذريم از اين كه قطع و وصل زياد داشتم و كسي هم پاسخ گو نبود .
يه مدتي بود كه اينترنتم ديگه كم ميشد و تا شارژش ميكردم دوروزه تموم ميشد خلاصه تو هر دو يا جهار روز من شارژ ميكردم . ديروز كه وارد اكانتم شدم و خواستم ببينم اخه چقدر مصرف ميكنم كه فرت و فرت تموم ميشه .
با كمال تعجب ديدم به به به به :n38::n38:
تو رزو روشن دارن از اكانتم كش ميرن خفن اون چه كسي با توج به IP هايي كه وارد اكانت من شدن و استفاده بردن شما چي فكر ميكنيد . من از اكانتم عكس ميزارم خودتون قضاوت كنين .......
دايره ها با رنگ ابي و سبز IP خودمه و دايره ها با رنگ قرمز اي پي هك كننده و استفاده كنند از اينترنت منه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Forgotten*
15-11-2015, 22:29
شما برو نمایندگی و پسورد اکانت تون رو عوض کنید و توی تنظیمات اینترنت تان هم یوز و پسورد لاگین به مودم رو عوض و پسورد قوی بزارید

*Forgotten*
17-11-2015, 18:03
من یه سرچی توی گوگل آی پی 217.219.55.24 رو کردم و به نتایجی وحشتناکی رسیدم

این آپی جز بلک لیست هم هستش و ایمیل و شمارش هم موجوده

همچنین مکانش هم اصفهان و به احتمال زیاد توی اردستان هستش

zxzxcvcv
18-11-2015, 14:45
با سلام
من مشترك سرويس اينترنت مخابرات اصفهان هستم
بگذريم از اين كه قطع و وصل زياد داشتم و كسي هم پاسخ گو نبود .
يه مدتي بود كه اينترنتم ديگه كم ميشد و تا شارژش ميكردم دوروزه تموم ميشد خلاصه تو هر دو يا جهار روز من شارژ ميكردم . ديروز كه وارد اكانتم شدم و خواستم ببينم اخه چقدر مصرف ميكنم كه فرت و فرت تموم ميشه .
با كمال تعجب ديدم به به به به :n38::n38:
تو رزو روشن دارن از اكانتم كش ميرن خفن اون چه كسي با توج به IP هايي كه وارد اكانت من شدن و استفاده بردن شما چي فكر ميكنيد . من از اكانتم عكس ميزارم خودتون قضاوت كنين .......
دايره ها با رنگ ابي و سبز IP خودمه و دايره ها با رنگ قرمز اي پي هك كننده و استفاده كنند از اينترنت منه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز آی پی هایی که با قرمز دورشون خط کشیدی آی پی هایی هست که مخابرات به مشترکینش اختصاص میده موقعی که به اینترنت متصل میشن.
یعنی این آی پی ها هیچ فرقی با آی پی های دیگه مثل 37.255 و غیره ندارند

paveej
18-11-2015, 16:39
اين آيپي ها خيلي شبيه آي پي dns هست.برو توي ستينگ مودم ببين آدرسdns پيشفرض همينه يا نه.
در ضمن گاهگاهي از توي ستينگ يه نگاهي بكن ببين mac دستگاههاي وايفاي متصل به مودمت چي هست شايد از طريق وايفاي ازت دزدي ميشه.اگه mac مربوط به دستگاههاي خودت نباشه ميتوني اونا رو ف-ي.ل.تر كني.
رمز ستينگ مودم و رمز وايفاي رو هم عوض كن.

اگه امكانش هست از توي همين جدول ببين حجم مورد استفاده اين آيپي ها چقدر بوده.

8286
18-11-2015, 18:18
اگه مطمئنی که خودت استفاده نکردی، میتونی بری یک از مراکز پاسخگویی مخابرات و اونجا شکایت استفاده از حساب شما توسط دیگری را بنویسی. بعد از اون فرد مبلغ را میگیرند و به شما بر میگردانند.

saeed sx
24-11-2015, 08:52
هر موقع مودم رو خاموش روشن میکنیم یه آیپی جدید میگیریم اما گر آی پی ثابت گرفته باشیید این قضیه که می فرمایید درست هستش.
آی پی متغییر آی پی هستش که با روشن خاموش شدن مودم تغییر میکنه.
بعضی از کاربران که با موسسه های مالی و اعتباری کار میکنند باید از آی پی ثابت متصل شوند چون اگر آیپیشون تغییر کنه موسسه اونها رو بلاک میکنه.