PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك خيلي خيلي فوري از دوستاني كه با بانك اطلاعاتي كار كرده اند

alishahbazi
18-09-2006, 12:35
:tongue: :tongue: با سلام خدمت همه بچه هاي P30World
__________________________________________________ _____________________________________
م يك برنامه ميخواهم بنويسم كه وقتي دكمه Add را ميزني به صورت AutoNumber به هر مقدار يك واحد اضافه شود . من اين كار را در Access انجام دادم ولي زماني كه آن يك مقدار را پاك ميكنم شمارنده يعني AutoNumber با همان شماره باقي مي ماند و در شماره ها تغييري ايجاد نميشود .
تو را به خدا اگر كسي بلد است كمك كند خيلي خيلي فوريه .
با تشكر از همه دوستان (علي).

A_M_IT2005
19-09-2006, 05:44
سلام علی جان
اگه ممکنه سورس رو بزار .
دقیق متوجه مظورت نمیشم.
یه چیزایی برداشت کردم ، ولی ترسیدم اشتباه باشه .
موفق باشی.

alishahbazi
24-09-2006, 15:59
با سلام خدمت شما دوست عزیز
من نمی دانم که چگونه میشود برنامه ای که در کامپیوتر من نوشته ام را در سایت قرار بدهم تا دوستان پاسخ سوال مرا بدهند لطفا اگر برایتان مقدور است مرا راهنمایی کنید .
__________________________________________________ _____________________________________
با تشکرات فراوان (علي)

A_M_IT2005
25-09-2006, 01:39
سلام
اگه سورس زیاد نیست ، همشو همینجا کپی کن.
یا فایل پروژه و فایل فرم رو zip کن و در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود کن.

alishahbazi
25-09-2006, 09:38
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوست عزيز كه اينقدر به فكر من هستيد و من از شما كمال تشكر را دارم ف چرا كه مرا در حل اين مسئله ياري مي كنيد .
اين هم سورس برنامه كه من از طيق اين سايت گذاشتم .
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ماه مبارک رمضان بر همه مسلمین جهان به خصوص بر هم وطنان مبارک و میمون باد

A_M_IT2005
26-09-2006, 05:27
سلام علی جان
خواهش میکنم ، وظیفه است.
لینکی که گذاشتی ای میل و پسورد میخواد تا دانلود کنم.
لطفا همون سایتی که گفتم آپلود کن . بهتره.
با ارزوی موفقیت برای شما

alishahbazi
26-09-2006, 14:01
با سلام خدمت شما دوست دوست عزيز و گرامي

من اول از همه از شما عذر خواهي ميكنم و اين مشكل را حل كردم .

با تشكرات فراوان (علي)

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز هم معذرت ميخواهم .

A_M_IT2005
27-09-2006, 01:24
سلام علی جان
اولا عذر خواهی لازم نیست. ;) :)
ثانیا بازم من نتونستم دانلود کنم. :blush:
برای من این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 591) باز میشه.
من نمیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه مشکلی داره که اونجا آپلود نمیکنی ؟!!! :ohno:

alishahbazi
27-09-2006, 09:07
با عرض سلام خدمت شما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eJnbI6jJxG2SMJ+4Oy/test.rar

خيلي معذرت ميخواهم .

با تشكرات فراوان (علي)

A_M_IT2005
28-09-2006, 05:26
سلام علی جان
بازم که پسورد میخواد.
مگه چطوری آپلود میکنی ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه برنامت چند خطه ؟
هر چند خط که هست همشو کپی کن و اینجا بزار.
موفق باشی.

Reseacher
28-09-2006, 09:18
سلام
من فكر مي كنم مشكل شما اين است كه وقتي يك سطر از ديتابيس را ژاك مي كنيد و ودوست داريد شماره ها مرتب پشت سرهم باشند ولي وقتي سطر جديدي اضافه مي كنيد شماره اي كه پاك كرده بوديد انگار كه در نظر گفته شده و از بعد آن اضافه مي كند. يعني شماره ها مرتب نيستند. بفر ماييد منظور شما همين است؟؟؟

alishahbazi
28-09-2006, 09:19
با عرض سلام و يك معذرت خواهي بزرگ خدمت شما .

دوست عزيز من زماني كه برنامه ام را آپلود ميكنم بعد از آن از من ايميل و يك پسورد را ميخواهد .

من هم ايميل و پسورد را وارد ميكردم .

ولي در اين يكي ديگر نه ايميل دادم و نه پسورد .

ان شاالله كه جواب بدهد ولي اگر جواب نداد من كد برنامه را در اينجا برايتان ميگذارم .

باتشكرات فراوان (علي)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gkzqWvtChBRhjaBiiy/ali.rar

alishahbazi
28-09-2006, 09:23
با سلام خدمت شما دوست عزيز
منظور من هميني است كه دوستمان فرمودند .

تو را به خدا اگر جواب را ميدانيد كمكم كنيد .

با تشكرات فراوان (علي)

A_M_IT2005
30-09-2006, 01:15
سلام
من فقط یک خط به برنامه شما اضافه کردم که فکر کنم دیگه مشکلی نباشه.
شما برنامه رو دانلود کن ، اجرا کن و به کپشن data نگاه کن.

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم مشکلت حل شده باشه.

alishahbazi
30-09-2006, 09:17
با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت شما دوست عزيز :happy:

با تشكر از شما كه دنبال كار مرا گرفتيد و باعث شديد تا من مشكلم حل شود . :tongue:

من يك معذرت خواهي خيلي بزرگ بابت طيقه آپلود كردن به شما بدهكار هستم . :) :) :)

باز هم از شما A_M_IT2005 تشكر ميكنم .

قربان تو (علي)

A_M_IT2005
01-10-2006, 04:37
سلام
لازم نیست که معذرت خواهی کنی و منو شرمنده کنی.
ما مخلص همه ی اعضا پی سی ورلد مخصوصا اعضایی که در انجمن برنامه نویسی فعالیت می کنند ، هستیم.
خوشحالم که تونستم مشکل یکی رو حل کنم.
موفق باشی.