PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصویر ندادن ویندوز سون بعد از پاک کردن درایور کارت گرافیک

saed20
12-11-2015, 21:49
سلام من میخواستم کارت گرافیکمو اپدیت کنم ولی اپدیت نصب نمیشد تا اینکه با نرم افزار انیستال درایور درایور کارت گرافیک قبلی رو پاک کردم وسیسیتمو ریست کردم ولی بعد از رسیت کردن لاگین وندوز میاد بالا ولی تصویر ندارم صفحه مانیتور سیاهه نشانه موس رو صفحه دیده میشه ولی هیچی دیگه نشون نمیده کلیدهای کنترل شیفت دیلیت رو هم که میزنم هیچی نمیاد و هر ترفنده دیگه که تو نت بود انجام دادم ولی بازم هیچی.تا اینکه ا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدومدم ویندوز ایکس پی نصب کنم ولی ویندوز سون با سی دی ویندوز ایکس پی بوت نمیشه.لطفا راهنمایی کنید

milad.xp
13-11-2015, 12:45
با سلام
از اینکه میگین ویندوز بالا میاد و تو دسکتاپ هم میره و کرسر موس رو هم نشون میده، خب شما تصویر رو دارین، ولی چون درایور ندارین احتمالا نمیتونه جزئیات رو نشون بده.

از اینکه میگین کلید ctrl+shift+del کار نمیکنن، احتمال داره سیستمتون ویروسی باشه.

حالا من نمیدونم که شما چه روش هایی رو امتحان کردین که جواب نگرفتین، اما اگه دیگه کاسه ی صبرتون لبریز شده و میخواین ویندوز عوض کنین، باید بدونین که بوت شدن XP ربطی به بودن یا نبودن ویندوز 7 نداره.

آیا شما از تنظیمات bios قابلیت بوت dvd رو فعال کردین؟

saed20
14-11-2015, 18:20
سلام من بالاخره ویندوزم ایکس پی رو نصب کردم و حق با شما بود تنطیمات بایوس رو اشتباه انجام داده بودم.راجب تصویر ندادن ویندوز سون فکر کنم غیر اکتیو شده بود.ولی من بیشتر از سه ماهه که نصبش کردم.چون هر سی روز غیر اکتیو میشه.من ویندوز سون رو فقط به خاطر اینکه نرم افزار ویژوآل استادیو2013 رو داشته باشم نصب میکنم.این نرم افزارم با اینترنت اکسپلوریر 10 اجرا میشه.آیآ راهی هست که بشه اینترنت اکسپلوریر10 روی ایکس پی نصب بشه. اگه کسی بلده بگه ممنون میشم.

milad.xp
14-11-2015, 20:48
سلام
نمیدونم ie10 رو xp کار میکنه یا نه، ولی توصیه می کنم که به جای اینکه بخواین ie10 رو روی xp نصب کنین، با windows loader ویندوز 7 رو فعال کنین و حالشو ببرین.
xp امن نیست.
یاعلی