PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دریافت جایزه واقعی برای بر و بچ ایرونی + سند + عکس دریافت جایزه

delllvar
12-11-2015, 20:04
سلام بچه ها. میدونم اینجا محل مناسبی برای ایجاد این تاپیک نیست ولی نتونستم تو این فروم جایی برای مطرح کردن این مطلب پیدا کنم.. از همه کاربرای عزیز و ادمین محترم عذر میخوام.اما.... اگه مایلید که یه گجت رایگان واقعی داشته باشید(کاملا واقعی) مثل هدست، گیم پد گالکسی و یا حتی لب تاب برید این لینکی که بهتون میدم ثبت نام کنید: لینک ثبت نام :::::: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :::::::::::یکی از دوستای عزیزم که تهرونی هست یکی دو هفته پیش دریافت کرده بود جایزشو که یه گیم پد بود، از طرف دیگه اون یکی دوستمم یه فلش 16 گیگ دریافت کرده بود. لینک عکسا هم میزارم که کسی نگه دروغه:1- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آموزش تصویری مراحل ثبت نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تصاویری از هدایای انتخابی توسط شما1- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نحوه انجام کار روزانه: هر روز 2 موردی که در تصویر زیر مشخص کردم رو سر ساعت مشخصی که خودتون راحت ترید کلیک کنید ==== [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آدمای باوجدان!قبل از هر چیز بگم آشنایی با سایت از طریق لینک بنده و ثبت نام کردن تو سایت بدون زیر مجموعه من شدن، از لحاظ عرفی، شرعی و اخلاقی کاملا حرومه و بنده فقط در صورت ثبت نام از این لینک رضایت دارم.دریافت هدیه ای دیگر:==== [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دریافت هدیه ای دیگر:===== [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]توضیحات بیشتراین یه شرکت واقعی هست که توی لهستان این کارو شروع کرده و من خودم ازشون کالا گرفتم و تست شده هست.شما بدون صرف هیچ هزینه و یا وقتی میتونید کالای خودتون رو سفارش بدید تا به طور رایگان ارسال شه به ایران و بیاد درب منزلتون.تنها کاری که شما باید انجام بدید اینه که روزانه فقط به مدت 30 ثانیه وارد حسابتون شده و سوال روزانه سایت رو پاسخ بدید.در کنار این سوال یک گزینه دیگه داره که پوینت روزانه جمع آوری میکنید که میتونید روی اونم کلیک کنید تا امتیازتون بیشتر شه.همه این کار ها کمتر از 30 ثانیه میشه پس عملا هیچ وقتی از شما گرفته نمیشه.این سایت جنبه آمار گیری داره و شما میتونید با شرکت توی این آمار ها روزانه پوینت جمع کنید.البته اگر عضو معمولی سایت باشید شما روزانه 2 پوینت میتونید کسب کنید.ولی اگر عضو طلایی سایت شده باشید روزانه میتوند 4 پوینت جمع آوری کنید.البته اینو باید بگم که شما میتونید نامحدود پوینت جمع کنید ولی با معرفی دوستانتان.بابت هر دوست 1 پوینت و اگر عضو طلایی باشید 2 پوینت.حالا چطوری میشه عضو طلایی شد؟ شما باید حداقل 30 نفر رو به سایت معرفی کنید تا با لینک شما ثبت نام کنن.بعد از اینکه 30 نفر تکمیل شد شما عضو طلایی میشوید و سایت به شما یک تی شرت رایگان که روش اسم سایت و عضویت طلایی نوشته شده هدیه میده.این سایت در هر ماه یک روز فروشگاه رو باز میکنه تا شما بتونید کالای خودتون رو سفارش بدید.توی سایت اخبار روزانه رو مینویسه و میگه کی ها فروشگاه باز میشه.خب فکر میکنم به اندازه کافی حتی بیشتر حرف زدم و توضیح دادم. اول خواهش میکنم از دوستان که از لینک من استفاده کنن تا کمکی بهم کرده باشن: با لینک بنده ثبت نام کنید و خیلی ساده ثبت نام کنید. محیط سایت خیلی کم و ساده است خیلی راحت دستتون میاد باید چیکار کنید.در صورت هرگونه سوال و ابهام میتونید بهم پیام بدیدلینک ثبت نام :::::: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :::::::::::دوستان هر سوالی دارید همین الان بپرسید، توجه :به هیچ وجه سایت رو با استفاده از تغییر آی پی و ایمیل دور نزنید و ثبت نام های جعلی انجام ندید چون اکانتتون رو حذف میکنه.هنگام ثبت نام از ایمیل واقعی استفاده کنید چون به همون ایمیل برای ارسال کالا ها استفاده میشه.شما باید بعد از ثبت نام ایمیلی که از طرف سایت میاد براتون رو Confirm کنید وگرنه حسابتون فعال نمیشه.