PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف delete کردن یکی از درایوهای من

maxdj650
08-11-2015, 17:48
با توجه به اینکه با آموزشهای موجود نتونستم مشکل رو حل کنم :

حذف یکی از درایوهای ویندوز در اثر یک اشتباه

سلام.لطفا کمکم کنید! در قسمت disk management کنترل پنلم برای اضافه کردن حجم درایو سی بودم که با یک اشتباه روی درایو ای (:E) راست کلیک کردم و delete volume رو زدم و این درایو در عرض دو ثانیه حذف شد! کاملا مشخصه که اطلاعات به طور کلی حذف نشده و هنوز وجود داره! نرم افزار اکتیو پارتیشن ریکاوری رو نصب کردم و درایو رو پیدا کرده ولی ریکاور نمیکنه. کسی میتونه کمکم کنه که درایو برگرده جاش مثل قبل؟ امکانش هست؟ ویندوزم 7 و 64 بیتی هست.

EXTREME
08-11-2015, 18:43
بهترین نرم افزار برای ریکاوری اون پارتیشن نرم افزار easeus data recovery هست نرم افزار minitool partition wizard هم خوبه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

maxdj650
11-11-2015, 13:47
بهترین نرم افزار برای ریکاوری اون پارتیشن نرم افزار easeus data recovery هست نرم افزار minitool partition wizard هم خوبه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

این نرم افزارهارو نصب کردم ولی جای خودش نمیتونه برگردونه. احتمالا فضای آزاد دیگه ای میخواد.و منم فضایی دیگه ندارم غیر از درایوی که اشتباهی حذفش کردم. چرا وقتی توی دو ثانیه حذف شد، دوباره جای خودش برنمیگرده؟ چه کار باید بکنم غیر از پیدا کردن فضای خارجی دیگه؟ یعنی از هیچ طریقی نمیشه برگرده سرجاش؟ این دیگه چه کاری بود کردم. از من بعید بود واقعا. :n41: