PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل bridge نشدن اینترنت مخابرات و ارور 910 در کانکشن

roteyle
08-11-2015, 15:08
سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

من اینترنت مخابرات دارم و مودم را به درستی در حالت bridge قرار میدم و یک کانکشن میسازم یوزر و پسورد وارد میکنم کاکنت که میزنم بعد از چند لحظه با ارور 910 مواجه میشم..هر کاری میکنم نمیتونم تو حالت بریج وصل بشم همش ارور میده به پشتیبانی هم اطلاع دادم گفتن هیچ مشکلی نداره میتونید وصل بشید!!! لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم..

roteyle
08-11-2015, 20:52
کسی نیست راهنمایی کنه؟:n35:

tajrobenik
09-11-2015, 12:52
سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

من اینترنت مخابرات دارم و مودم را به درستی در حالت bridge قرار میدم و یک کانکشن میسازم یوزر و پسورد وارد میکنم کاکنت که میزنم بعد از چند لحظه با ارور 910 مواجه میشم..هر کاری میکنم نمیتونم تو حالت بریج وصل بشم همش ارور میده به پشتیبانی هم اطلاع دادم گفتن هیچ مشکلی نداره میتونید وصل بشید!!! لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم..

اتصال pppoe مودم رو امتحان کنید.
اگه درست بود.
مشکل کانکش ویندوز و در کل ویندوز و تنظیمات ویندوز است

roteyle
10-11-2015, 00:44
اتصال pppoe مودم به درستی کار میکند ولی بریج نه
با یک خط دیگه امتحان کردم با همین تنظیمات به راحتی بریج میشه!! ولی با این خط مخابرات بریج نمیشه..
ایا این مشکل میتونه از خط باشه؟؟ پشتیبانی هم جواب درستی نمیدن..

tajrobenik
10-11-2015, 09:50
اتصال pppoe مودم به درستی کار میکند ولی بریج نه
با یک خط دیگه امتحان کردم با همین تنظیمات به راحتی بریج میشه!! ولی با این خط مخابرات بریج نمیشه..
ایا این مشکل میتونه از خط باشه؟؟ پشتیبانی هم جواب درستی نمیدن..

مشکل امکان داره از سمت سرویس دهنده باشه.
حتی امکان داره از سخت افزار ی که استفاده می‌کنن باشه و پشتیبانی همه دستگاه ها رو نداشته باشه.
ولی صد در صد نمی‌شه گفت شاید هم از سمت کلاینت باشه: بعضی از تنظیمات برای سرویس دهنده ی اول که مثال زدین اولویت نیست ولی برای سرویس دهنده ی دوم در الویت هست.

با یک لبتاب و یک مودم و یک تنظیمات امتحان کنید.
تماس بگیرید با سرویس دهنده ی اینترنت و پیگیری کنید.