PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم درمان تیروئید

Life24
08-11-2015, 13:19
با سلام
صرف نظر از نشانه ها مثل خستگی و یبوست، خشکی پوست چاقی و لاغری و ... . اگر فردی کم کاری یا پر کاری تیروئید داشته باشه و دنبال درمان نره، چه مشکلاتی براش پیش میاد؟

Alireza SM
08-11-2015, 14:47
بدتر میشه بیماریش. البته تشخیصتیروئید با اندازه گیری TSH و T3 , T4 ممکن هست فقط

M.R.S.
08-11-2015, 15:21
عدم درمان بیماری های تیروئیدی،باعث ایجاد بیماری های سایر سیستم ها،از جمله افسردگی،بیماری قلبی،اختلالات هورمونی،اختلالات الکترولیتی و خیلی مشکلات دیگر هم میشه

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

laxer
23-11-2015, 02:42
مشکلات عصبی و قلبی از عوارض جدی هستند که هایپر - هیپو تیروئیدیسم ایجاد میکنند.

شخص بیمار خواسته یا تاخواسته مجبور میشه بره دنبال درمان!

Ghaioom
05-12-2015, 23:14
سلام.
خانم دکی گفت که تیروئیدم نرماله. اگه کم کار باشه چاقی میاره اگه پر کار باشه لاغری میاره دیگه؟
پ چرا گف نرمالم ولی لاغرم؟! اشتهامم خوبه! دکتر تغذیه هم رفتم به امید دارویی چیزی اینم برنامه غذایی به ما داده که هنوز نتونستم انجامش بدم.آزمایشو به دکتر تغذیه نشون ندادم احتمالا اون جوابمو میداد. یعنی جور نشد بهش نشون بدم. الانم اینجا یادم اومد گفتم بپرسم کسی شاید بدونه. من فک میکردم که پر کاری دارم که چاقم نمیکنه!

Life24
05-12-2015, 23:42
سلام.
خانم دکی گفت که تیروئیدم نرماله. اگه کم کار باشه چاقی میاره اگه پر کار باشه لاغری میاره دیگه؟
پ چرا گف نرمالم ولی لاغرم؟! اشتهامم خوبه! دکتر تغذیه هم رفتم به امید دارویی چیزی اینم برنامه غذایی به ما داده که هنوز نتونستم انجامش بدم.آزمایشو به دکتر تغذیه نشون ندادم احتمالا اون جوابمو میداد. یعنی جور نشد بهش نشون بدم. الانم اینجا یادم اومد گفتم بپرسم کسی شاید بدونه. من فک میکردم که پر کاری دارم که چاقم نمیکنه!
سلام
آزمایش خود را اینجا بزارید
شرح مشکل/ سن / وزن
بدون شرح مشکل ،نمیشه راهنمایی کرد

Ghaioom
06-12-2015, 00:05
سلام
آزمایش خود را اینجا بزارید
شرح مشکل/ سن / وزن
بدون شرح مشکل ،نمیشه راهنمایی کرد

الان پیشم نیست.
شرح مشکل کدوم مشکل؟ سن 24 وزن 62 قد 178

TS3 اش فک کنم 1.9 بود.

Life24
06-12-2015, 00:39
الان پیشم نیست.
شرح مشکل کدوم مشکل؟ سن 24 وزن 62 قد 178

TS3 اش فک کنم 1.9 بود.

شرح بیماری
+
نتایج کامل ازمایشات

Ghaioom
06-12-2015, 01:36
شرح بیماری
+
نتایج کامل ازمایشات

مشکل نداریم که. رفتم گفتم به دکتر میخوام چکاپ بدم. جواب آزمایشو براش آوردم گفت خوبه. مشکلی نداری.
سوال من اینجا بود که مگه بیشتر لاغری از پر کاری تیروئید نیست؟ که دکتر گفت نرماله تیروئید.
آزمایشات دستم نیس.ولش الان نمیشه.

M.R.S.
06-12-2015, 07:52
من bmi شما رو حساب کردم،شد ۱۹.۵۶ که طبیعی هست.
یعنی شما لاغری بیش از حد ندارین.

برو خدا رو شکر کن که بدن طبیعی داری؛من هم مثل شما بودم،متاسفانه طی ۲ سال چاق شدم و شکم اوردم و حالا افتادم که آبش کنم اما مگه میشه؟
اگر طبیعی هستین دنبال دردسر برای خودتون نباشین

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk