PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال اینترنت از یک بلوک به بلوک دیگر با ubnt و نگرفتن آی پی و نبود اینترنت

ebiraaam
06-11-2015, 19:24
سلام
من از یک ساختمان به ساختمانی دیگر به فاصله 100 متر اینترنت رو از طریق بیسیم با انتن ubnt انتقال دادم.آنتن اولی که کار پخش کردن رو انجام میده رو به روتر میکروتیک وصل کردم و آنتن دومی رو به آنتن اولی وصل کردم و تمام کانفیگ رو درست انجام دادم.به انتن دومی هم یه اکسسپویینت tplink وصل کردم که توی ساختمان دومی بیسیم پخش کنه.تمام این کارا رو انجام دادم ولی وقتی تو ساختمان دومی با موبایل و لپ تاپ به وایرلس وصل میشم وصل نمیشه مینویسه ipaddress مث اینه که منتظر گرفتن آی پی هست تا اینکه اینترنت بیاد.باید چیکار کنم ؟؟ از یکی پرسیدم گفت مشکل نرم افزاری هست و باید توی روتر میکروتیک تنظیمات انجام بدی.من حرفه ایی نیستم لطفا راهنمایی کنید خاهش میکنم.درست راهنمایی کنید تا انجام بدم حتی میتونم دسترسی رو روتر رو هم بدم.کسی هست برام انجام بده یا راهنمایی کنه ؟؟ مـــــــــرســــــــی:n03:

tajrobenik
07-11-2015, 12:26
سلام
من از یک ساختمان به ساختمانی دیگر به فاصله 100 متر اینترنت رو از طریق بیسیم با انتن ubnt انتقال دادم.آنتن اولی که کار پخش کردن رو انجام میده رو به روتر میکروتیک وصل کردم و آنتن دومی رو به آنتن اولی وصل کردم و تمام کانفیگ رو درست انجام دادم.به انتن دومی هم یه اکسسپویینت tplink وصل کردم که توی ساختمان دومی بیسیم پخش کنه.تمام این کارا رو انجام دادم ولی وقتی تو ساختمان دومی با موبایل و لپ تاپ به وایرلس وصل میشم وصل نمیشه مینویسه ipaddress مث اینه که منتظر گرفتن آی پی هست تا اینکه اینترنت بیاد.باید چیکار کنم ؟؟ از یکی پرسیدم گفت مشکل نرم افزاری هست و باید توی روتر میکروتیک تنظیمات انجام بدی.من حرفه ایی نیستم لطفا راهنمایی کنید خاهش میکنم.درست راهنمایی کنید تا انجام بدم حتی میتونم دسترسی رو روتر رو هم بدم.کسی هست برام انجام بده یا راهنمایی کنه ؟؟ مـــــــــرســــــــی:n03:

رفتن به کلاس های میکروتیک و یا به صورت خودآموز یادگیری میکروتیک. و در غیر این صورت
با توجه به منطقه ای که هستین تماس با کارشناس.

ebiraaam
07-11-2015, 16:11
رفتن به کلاس های میکروتیک و یا به صورت خودآموز یادگیری میکروتیک. و در غیر این صورت
با توجه به منطقه ای که هستین تماس با کارشناس.

داداش یکی بهم اینو گفت :

پیشنهاد می کنم مودم Tplink و لینک وایرلس خود را در حالت بریج قرار دهید تا ارتباطات در لایه ۲ صورت پذیرد.
میکروتیک شما هم باید به نحوی کانفیگ شود که روتینگ و NAT را هم انجام دهد.
برای دریافت IP به طور خودکار هم میتوانید سرویس DHCP Server را بر روی میکروتیک کانفیگ و راه اندازی نمایید.

ولی من حرفه ایی نیستم.راهنمایی کنید:n28::n27:

hadi357
08-11-2015, 01:30
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من هم مشابه این کار دوستمون ebiraaam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میخوام انجام بدم اما فاصله بیشتره. من از خونه یکی از بستگان که ADSL داره و فاصله اش تا خونه ما تقریبا 500 متره میتونم اینترنت رو انتقال بدم؟ هزینه دستگاهش چقدر میشه؟ ارزش داره؟ چطور میشه اینکارو کرد؟