PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قبض های چند صد هزار تومانی برای مشترکینی که سرویس نامحدود را به کمپین تغییر داده اند

rezacpu07
06-11-2015, 13:01
دوستانی که سرویس نامحدود را به کمپین با شبانه رایگان تبدیل کرده اند در مهر ماه قبض های نجومی برایشان آمده ، متاسفانه این موضوع را در سامانه های مختلف مطرح کردم ولی به نتیجه ی نرسیدم(انجمن مخابرات-پشتیبانی-مرکز مخابراتی-195-بازرسی مخابرات)
لطفا دوستانی که به نتیجه ی رسیده اند و میتوانند در این پست نظراتشون رو اعلام کنند. با تشکر
مستندات هم به این شرح می باشد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed sx
06-11-2015, 18:25
برای من در 1 ماه 210 هزا رتومن پول اومده . زده 100 گیگ حجم مصرفی ولی من 30 گیگ هم مصرف نکردم چکار باید بکنم؟

Iranblackout
12-11-2015, 20:49
ببینید دوستان گرامی مشکل همین جاست چه مخابرات چه هر ISP دیگه ای هزارن بار همینطور از مردم خوردن دارن ادامه میدن دستی هیچ کسی هم بند نیست. آلان شما که اینجا دارید اطلاع رسانی می کنید که این مشکل دارید. من و چندین مفر دیگه داریم می گیم بیایید ریشه ای بررسی و اعتراض کنیم. یکی از به مخابرات اعراض داره یکی از فن آوا یکی از آسیاتک یکی هم از پارس انلاین اگر همگی همینطور پراکنده باشیم راه به جایی نمی بریم.

همین آلان بنده برای بسیاری از همین قطعی ها که برای اینترنت مخابرات در چند روز گذشته داره اتفاق می افته تماس گرفتم اپراتور خیلی راحت داره می گه قطعی و کندی از ساعت ۵ به بعد فعلا ادامه داره می تونی شکایت کنی!!!!

dvb_hamed
13-11-2015, 12:15
تا آخر این ماه روز و شب دانلود کنید بعد که قبض اومد پراخت نکنید.50 هزار تومان پول خطه ولی شما 1 میلیون استفاده کردی.تنها مشکلش اینه که دیگه نمیتونی به اسم خودت خط بگیری تا وقتی که حسابت رو تسویه کنی.برید خط به اسم بقیه اعضای خانواده بگیرید
برای من 150 تومان برای 1 ماه اومد رفتم مخابرات اصلا در جریان نبودن.توو سایت رسمی مخابرات هم گفته کسایی که از 24 شهریور به قبل ثبت نام کرده بودن شامل قانون جدید نمیشن و اگر اشتباهی در صورت حساب بوده در ماه بعد بستانکار میاد براتون ولی یه مسئله هست،توو قرارداد صحبتی از شبانه رایگان نیومده و فقط گفته ماهی 7 گیگ به قیمت 20400 تومان(برای 2 مگ محدود)
پس میتونن بپیچوننمون
چند روز پیش هم تلفن زنگ زد گفت قبض میاندوره شما 320 هزار تومان هستش و اگر پرداخت نکنی قطع میکنن(دیگه صبر هم نمیکنن قبض اصلی رو بدن بعد تهدید کنن)
همه ی دانلود های شبانه 1 تا 7 صبح محاسبه میشه(البته یه سری ها میگن تا 6 صبح هست ولی مودم من دقیقا 1 شب دیس میشه و دقیقا 7 صبح دوباره دیس میشه)
اون از سایتشون که دو روز عقبتر ریز کارکرد رو نشون میده و اصلا معلوم نیست چطور محاسبه میشه اینم از امور مشترکین که برگشته میگه " من که روز اولی که اومدی برای تغییر از نامحدود یه محدود بهتون گفتم اگر از لاین و وایبر و تلگرام استفاده میکنید این سرویس به دردتون نمیخوره "(کلا یه مشت بی سواد رو گذاشتن اونجا تا عامیانه با پیر مرد پیر زن هایی که اطلاعاتی از فناوری اظلاعات ندارن صحبت کنن)
من موندم چطور وقتی قبض رو پرداخت میکنی یا اطلاعات میاندوره رو می خوان بدن(وقت پول گرفتن) میتونن بهمون sms بدن و زنگ بزنن ولی وقتی میخوان قرارداد 1 ساله رو تغییر بدن که این خودش نقض قانونه نمیتونن به مشترک اطلاع بدن

britain
20-07-2016, 07:13
------------------------------------------ پاک شود :n03: