PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید خودرو تا سقف ۵۰ تومن- وطنی Vs خارجی

arash59b
03-11-2015, 10:02
سلام
برای انتخاب خودرو بین مدل های تولید و مونتاژ داخل و یا خارجی نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم. مساله از جایی بغرنج شد که بخاطر محل زندگی که اهواز هست می تونم در این رنج قیمت خودروهای خارجی و پلاک اروند رو هم انتخاب کنم

خودم تا حدود زیادی نظرم رو خودرو های کره ای و ژاپنی است. با حدود این قیمت به راحتی می تونتم هیوندا اکسنت یا النترا ٬ کیا ریو ۲۰۱۵ هاچ بک و برخی از مدل های تویوتا رو انتخاب کنم ولی بعد باید محدودیت های این خودرو ها رو هم قبول کنم و از طرفی خیلی ها میگن که در اینده مخارج جانبی از نظر قیمت و تهیه لوازم یدکی این خودروها و محدودیت های پلاک موقت بودن دچار مشکل خواهم شد.

افراد باتجربه تر خانواده بیشتر نظرشون روی خودرو های پلاک ملی مثل ال ۹۰ و دنا هست.

می خواستم از نظر و راهنمایی دوستان مخصوصا کسایی که با خودرو های اروندی سروکار دارند بهره مند بشم.

با تشکر

keyhantaktaz
03-11-2015, 11:43
شک نکن که باید خارجی بخری!
نزدیک آشغال های ایرانی نشو، برو یه خارجشیو بخر.یکم بذار روش اپتیما بخر

arash59b
03-11-2015, 13:02
سلام دوست عزیز و تشکر از شما

ولی به این راحتی که شما تصور می کنید نیست. خودروهای منطقه ویژه هم محدودیت های خودشون رو دارند؟

هزینه بیمه سالیانه بالا
قطعات فوق العاد گرون
هزینه نگهداری بالا
افت قیمت خودرو
و .......

وگرنه من همین الان می تونم یه اپتیما ۲۰۱۴ با کیلومتر زیر ۱۰ هزارتا یا مزدا ۳نیو با همین شرایط بخرم. مهم مسایل و هزینه های بعدش هست.

از دوستانی که اطلاع دارند می خوام که تفاوت هزینه های نگهداری و قطعات مثلا در هیوندا اکسنت با ال ۹۰ یا ۲۰۶ چقدر تفاوت داره؟ اختلاف زیادی دارند یا میشه ازش چشم پوشی کرد؟

ایا قطعات براحتی در نمایندگی ها پیدا میشن؟

بعد از چند سال هم میشه راحت قطعات رو تهیه کرد؟

از لحاظ کیفیت و بازدهی ٬ بعد از تویوتا٬ هیوندا بهتره جواب میده یا کیا؟

چطور میشه متوجه شد که خودرو سفارش کجاست؟ (مثلا کشورهای خلیج٬ اروپا یا اسیای مرکزی)؟ چون در کیفیت ساخت و عمر و بازدهی خودرو موثر هست

armin_punisher6
03-11-2015, 14:11
بهترین انتخاب نیسان جوک هست.خیلی خیلی هم کم هزینست.

arash59b
03-11-2015, 14:49
بنطر من مورد مناسبی نیست. واردات اش زیادی نیست و نمایندگی شاخصی هم داخل کشور نداره. برفرض اینکه هزینه قطعاتش پایین باشه از کجا میشه تهیه کرد؟

با توجه به شرایط حال حاضر کشور و نمایندگی های فعال بهترین انتخاب بین خودرودهایی است که از طریق نمایندگی رسمی وارد هم میشن. مثل هیوندا: کیا: تویوتا: رنو: مزدا و ....

armin_punisher6
03-11-2015, 15:07
بنطر من مورد مناسبی نیست. واردات اش زیادی نیست و نمایندگی شاخصی هم داخل کشور نداره. برفرض اینکه هزینه قطعاتش پایین باشه از کجا میشه تهیه کرد؟

با توجه به شرایط حال حاضر کشور و نمایندگی های فعال بهترین انتخاب بین خودرودهایی است که از طریق نمایندگی رسمی وارد هم میشن. مثل هیوندا: کیا: تویوتا: رنو: مزدا و ....
تو رشت قطعات رو سفارش میدیدن تو 20 روز کاری با پست معمولی دستت میرسه و اگه اشتباه نکنم پست ویژه 7 روزه.(البته خیلی گرونتره)
سواریش قابل مقایسه به کیا و هیوندای نیست.

B U L U T
03-11-2015, 23:20
من هم جوک رو دوست دارم ولی 62 میلیونه!
با 50 میلیون از منطقه ازاد چه ماشینی متونی بیاری؟
با 70 میلیون چطور؟

armin_punisher6
04-11-2015, 08:10
من هم جوک رو دوست دارم ولی 62 میلیونه!
با 50 میلیون از منطقه ازاد چه ماشینی متونی بیاری؟
با 70 میلیون چطور؟
جوک بیسیک 54 میلیون.70 میلیون میشه مزدا6 2000 گرفت.عالیه.

mohamad skystar
04-11-2015, 19:19
سلام
برای انتخاب خودرو بین مدل های تولید و مونتاژ داخل و یا خارجی نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم. مساله از جایی بغرنج شد که بخاطر محل زندگی که اهواز هست می تونم در این رنج قیمت خودروهای خارجی و پلاک اروند رو هم انتخاب کنم

خودم تا حدود زیادی نظرم رو خودرو های کره ای و ژاپنی است. با حدود این قیمت به راحتی می تونتم هیوندا اکسنت یا النترا ٬ کیا ریو ۲۰۱۵ هاچ بک و برخی از مدل های تویوتا رو انتخاب کنم ولی بعد باید محدودیت های این خودرو ها رو هم قبول کنم و از طرفی خیلی ها میگن که در اینده مخارج جانبی از نظر قیمت و تهیه لوازم یدکی این خودروها و محدودیت های پلاک موقت بودن دچار مشکل خواهم شد.

افراد باتجربه تر خانواده بیشتر نظرشون روی خودرو های پلاک ملی مثل ال ۹۰ و دنا هست.

می خواستم از نظر و راهنمایی دوستان مخصوصا کسایی که با خودرو های اروندی سروکار دارند بهره مند بشم.

با تشکر

سلام.
دوست عزیز شما اگر بتونی هر مدل از خودروهای ژاپنی که بیشتر هم تویوتا هستن تهیه کنید
تا چند سال به راحتی با خیال راحت لذت میبرید از ماشین
استهلاک کم
مصرف سوخت کم
عمر مفید طولانی
خدمات و موجود بودن قطعات هم مشکلی نیست

- - - Updated - - -

سلام

با تشکر

سلام.
دوست عزیز شما اگر بتونی هر مدل از خودروهای ژاپنی که بیشتر هم تویوتا هستن تهیه کنید
تا چند سال به راحتی با خیال راحت لذت میبرید از ماشین
استهلاک کم
مصرف سوخت کم
عمر مفید طولانی
خدمات و موجود بودن قطعات هم مشکلی نیست

امیر تتلو
06-11-2015, 00:07
هر کی یه چیز میگه بابا......بنظر من پلاک اروند بگیر دوست عزیز بهتره......سعی کن از برند تویوتا بگیری....استهلاکش خیلی کمه

arash59b
06-11-2015, 00:25
از كيفيت برند تويوتا اطلاع دارم ولي متاسفانه چيزي كه تو ذوق ميزنه فقدان شديد تجهيزات و اپشن هاي خودروهاي اين برند هست

arash59b
06-11-2015, 22:32
دوستان بين خودروهاي چيني كدومش واقعا ارزش هزينه كردن داره ؟
تا رنج ٦٠ تومن

arash59b
07-11-2015, 14:04
دوستا بنظرتون یاریس ۲۰۱۵ به قیمت ۶۰ تومن تو این رنج ارزش خرید داره؟

ارزش داره بخاطر کیفیت قید اپشن های خوب برندهای دیگه رو بزنم؟