PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مانیتورینگ کامپیوتر در شبکه (فوری)

Dj Sasan
02-11-2015, 22:04
سلام دوستان
من 5 سال پیش یک نرم افزار مانیتورینگ شبکه داشتم که تو شبکه با وارد کردن آی پی کامپیوتر مقصد و یوزر پسورد یک یوزر ادمین تو اون کامپیوتر می تونستم به اون کامپیوتر وصل بشم و دسکتاپشو مانیتور کنم. حتی می تونستم ماوسم کنترل کنم! الان اون نرم افزار ندارم و هر چی می گردم پیدا نمی کنم حتی اسمشم یادم نیست. دوستان لطفا اگه می دونید راهنمایی کنید ممنون میشم.

tajrobenik
03-11-2015, 12:20
سلام دوستان
من 5 سال پیش یک نرم افزار مانیتورینگ شبکه داشتم که تو شبکه با وارد کردن آی پی کامپیوتر مقصد و یوزر پسورد یک یوزر ادمین تو اون کامپیوتر می تونستم به اون کامپیوتر وصل بشم و دسکتاپشو مانیتور کنم. حتی می تونستم ماوسم کنترل کنم! الان اون نرم افزار ندارم و هر چی می گردم پیدا نمی کنم حتی اسمشم یادم نیست. دوستان لطفا اگه می دونید راهنمایی کنید ممنون میشم.

یکی از این نرم افزار های مانیتورینگ teamviewer هست. اما یوزر و پسورد ادمین نیست.
نرم افزار Remote Desktop Connection هست که با یوزر پسوورد ویندوز قابلیت مانیتورینگ داره.
جزییات شبکه و امکاناتی که براتون مهم هست رو توضیح بدین شاید مانیتورینگ دیگه باشه که برای شما مناسب تر باشه دوستان پیشنهاد بدن.

Dj Sasan
04-11-2015, 00:03
نه منظورم مانیتور کردن به صورت کاملا نا محسوس هست, یعنی طرف مقابل اصلا متوجه مانیتورینگ نمیشه. البته نرم افزارهایی هستند که این کار رو می کنن ولی باید تو اون کامپیوتر هم نصب بشن تا بتونی مانیتور کنی ولی این نرم افزار این قابلیت رو داشت که بدون نیاز به نصب تو کامپیوتر مقصد اون کامپیوتر رو مانیتور کنه! آیکونش هم شکل "کلاه پلیس" بود.

tajrobenik
04-11-2015, 12:30
نه منظورم مانیتور کردن به صورت کاملا نا محسوس هست, یعنی طرف مقابل اصلا متوجه مانیتورینگ نمیشه. البته نرم افزارهایی هستند که این کار رو می کنن ولی باید تو اون کامپیوتر هم نصب بشن تا بتونی مانیتور کنی ولی این نرم افزار این قابلیت رو داشت که بدون نیاز به نصب تو کامپیوتر مقصد اون کامپیوتر رو مانیتور کنه! آیکونش هم شکل "کلاه پلیس" بود.

مانیتورینگ بدون نصب نرم افزار و فقط با یوزر پسوورد ویندوز: احتمالا از سرویس Remote Desktop ویندوز داره استفاده می‌کنه و باید ببینید چه نرم افزار های هست که جایگزین مناسبی برای نرم افزار پیش فرض ویندوز باشه.

سرچ که می‌تونه کمک کنه: software like remote desktop connection و یا شبیه این نمونه

نرم افزار RealVNC هم هست شاید بتونه کاربردی باشه براتون.