PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سوال خیلی مهم و فوری

farhod19
02-11-2015, 19:39
سلام به اساتید عزیز دو تا سوال داشتم اول اینکه من یک سایت فروشگاهی با امنیت بالا نیاز دارم و حدود 50 قلم جنس دارد
می خواهم قابلیت پرداخت آنلاین را داشته باشدو هر کالا کد مشخص و عکسش نیز معلوم باشد
یک سایت حرفه ای هزینه آن چقدر می شود؟
در ضمن هاست و دامین دارم
از کجا می توانم تهیه کنم می شود سایت خوب در این مورد معرفی کنید
عجله دارم
دوم اینکه
یک برنامه تحت اندروید می خواهم برای شرکتی که کار می کنم که اولا جنسی که فروشنده ها از ما می خرند موقعیتشان رو gps مشخص شود مثلا خیابان x در جنت آباد شمالی. دوم اینکه موقعیت لحظه به لحظه بازاریابان مان مشخص شود سوم اینکه این داده ها در سروری ذخیره گردد چهارم اینکه نوع جنس و سفارشاتی که هر بازاریاب از مغازه دار می گیرد همان در سرور اصلی برای خط توزیع و پخش سریعا اعلام گردد.

farhod19
08-11-2015, 10:40
کسی نیست جواب دهد؟

amir deja vu
08-11-2015, 13:03
سلام به اساتید عزیز دو تا سوال داشتم اول اینکه من یک سایت فروشگاهی با امنیت بالا نیاز دارم و حدود 50 قلم جنس دارد
می خواهم قابلیت پرداخت آنلاین را داشته باشدو هر کالا کد مشخص و عکسش نیز معلوم باشد
یک سایت حرفه ای هزینه آن چقدر می شود؟
در ضمن هاست و دامین دارم
از کجا می توانم تهیه کنم می شود سایت خوب در این مورد معرفی کنید
عجله دارم
دوم اینکه
یک برنامه تحت اندروید می خواهم برای شرکتی که کار می کنم که اولا جنسی که فروشنده ها از ما می خرند موقعیتشان رو gps مشخص شود مثلا خیابان x در جنت آباد شمالی. دوم اینکه موقعیت لحظه به لحظه بازاریابان مان مشخص شود سوم اینکه این داده ها در سروری ذخیره گردد چهارم اینکه نوع جنس و سفارشاتی که هر بازاریاب از مغازه دار می گیرد همان در سرور اصلی برای خط توزیع و پخش سریعا اعلام گردد.

اگه منظورتون اینه که دنبال کسی میگردین که طراحی سایت رو براتون انجام بده .سایت ها و شرکتهای زیادی هستن که کار طراحی و توسعه وب انجام میدن اما من پیشنهادم اینه که یه سر به سایت پونیشا بزنید .توضیحات سایتی که میخواین رو بدید . هم در زمان کمتر و هم با قیمت خیلی مناسب تری نسبت به جاهای دیگه میتونید کار طراحی سایتتون رو انجام بدید