PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ملاحظات قانونی نگهداری گل شاهدانه

rosberry
01-11-2015, 10:35
من به تو توصیه پزشکم برای درمان insomnia ماریجوانا مصرف میکنم.به خاطر ریسک های فراوانی که تهیه این دارو از تبهکاران داره من تصمیم گرفتم خودم اون رو در خانه کشت و برداشت کنم چون این گیاه به وفور در آپارتمان ها برای تزیین پرورش داده میشه و مشکل خاصی نداره.میخواهم بدونم در قانون نگهداری ماریجوانا دقیقا تا چه وزنی مصرف شخصی حساب میشه و مجازات سنگینی مثل حبس و شلاق نداره؟

shabnam1986
01-11-2015, 12:36
من به تو توصیه پزشکم برای درمان insomnia ماریجوانا مصرف میکنم.به خاطر ریسک های فراوانی که تهیه این دارو از تبهکاران داره من تصمیم گرفتم خودم اون رو در خانه کشت و برداشت کنم چون این گیاه به وفور در آپارتمان ها برای تزیین پرورش داده میشه و مشکل خاصی نداره.میخواهم بدونم در قانون نگهداری ماریجوانا دقیقا تا چه وزنی مصرف شخصی حساب میشه و مجازات سنگینی مثل حبس و شلاق نداره؟

جالبه در مورد این بیماری توضیح میدین؟

روانپریش
12-11-2015, 14:52
این چه نوع بیماری هست؟>

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-11-2015, 14:08
سلام
insomnia یعنی بیخوابی (بی خوابی)
(دشواری در به خواب رفتن و دشواری در خواب ماندن)
به زبان عربی بهش میگن أرَق 2aragh
یعنی فرد به سختی به خواب میره و خیلی زود هم بیدار میشه یعنی خوابِ بسیار سبک و کوتاه
مغز و بدن به حدود 8 ساعت خواب در شبانه روز احتیاج داره برای استراحت و تجدید قوا و انجام کارهائی که در بیداری انجامش دشوار هست مثل رشد استخوانها
فردی که مبتلا به بی خوابی هست دچار مشکلات جسمی و روحی میشه . یکی از انواع شکنجه , جلوگیری از به خواب رفتن فرد هست .
میگن از یکی از مشاهیر پرسیدند برترین نعمت چیه ؟ گفت خواب راحت . چون خیلی چیزها باید فراهم باشه تا آدم بتونه برای مدتِ کافی راحت بخوابه . آرامش و آسایش , امنیت , ایمنی , هوای پاک , دما و رطوبت مناسب , نبود مزاحم مثل حشرات و غیره , اقتصاد مرتب و منظم , جای گرم و نرم و راحت , سلامتی بدنی , فکر و خیالِ راحت و غیره
نذارید "بیخوابی موقت" فریبتون بده و پناه ببرید به قرصهای خواب آور و داروهای روان گردان و مواد مخدر
بنده گاهی شبها خوابم نمیبره چون ساعت بیولوژیک مغز قاطی میکنه و پیام نمیده برای به خواب رفتن
در این مواقع به خودم میگم :
چته عزیز جان ؟ خوابت نمیاد ؟ خب نخواب . ولی یادت باشه اگر نخوابی پس تا فردا شب خبری از خواب نیستا . حالا میخوای نخوابی نخواب
در روز هم کمی خواب آلودم اما صبر میکنم چون میدونم این نیز بگذرد و وقتی شب بشه میتونم تخت بخوابم
شبِ بعد هم ساعت 10 خوابِ خوابم
======================= ==========
کسی که دچار ببخوابی میشه , ببخوابیش یا موقت و گذرا هست و یا هر شب همینطوره که احتمالش خیلی کمه
اگر گذرا هست که باید با تکنیکی که گفتم ازش عبور کنه
اگر دائم هست پس باید ببینه از کِی شروع شده ؟ چه اتفاقی باعش شده ؟ نگرشش و بینششون نسبت به دنیا و زندگی در دنیا چی هست ؟ چی میخوره؟ کجا زندگی میکنه ؟ با چه کسانی و چه اخلاقی و طرز فکری زندگی میکنه ؟ مشکلاتش چیه ؟ معنویاتش چطوره ؟ میزانِ دنیا پرستیش چقدره ؟ بیماریهای غرور و تکبر , شهوتِ خبیث , حسادت , بُخل و خساست , کینه , حرص و طمع و زیاده طلبی تا چه حد وجودش رو تسخیر کرده ؟
این 6 بیماریِ بسیار بسیار خطرناک هست و به جانِ هر که افتاد ور افتاد که ور افتاد حتی اگر ثروتمندترین و قویترین و باهوش ترین و زیباترین و مشهورترین انسان باشه و بالاترین مدرک و پست و مقام رو داشته باشه . این 6 بیماری در وجود همه هست و نمیشه از بین بردشون . اما با علم و دانش میشه به زنجیر کشیدشون تا مشکل ساز نشند .
اینها همه تاثیر داره در بیخوابی
===================================
درضمن , جهتِ اطلاع علاقمندان , برترین نعمت خوابِ راحت نیست . برترین نعمت حرکت در مسیر صحیح (هدایت) هست
اگر نعمتی ارزشمندتر پیدا کردین حتماً خبر بدین

Alireza SM
14-11-2015, 15:55
اسن بیماری میتونه با بنزودیازپین ها و حتی آنتی سایکوتیک ها درمان بشه نیازی به مواد مخدر نیست