PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نکردن فولدر در ویندوز 7

soroushpayne
30-10-2015, 16:18
سلام

دوستان من در یکی از هارد درایو های اکسترنالم یه فایلی با محتویات متعددی داشتم که از وقتی ویندوزم رو عوض کردم و میخوام بازش کنم این پیغامو میده ، چطوری درستش کنم : ؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meysam2578
30-10-2015, 17:26
سلام

دوستان من در یکی از هارد درایو های اکسترنالم یه فایلی با محتویات متعددی داشتم که از وقتی ویندوزم رو عوض کردم و میخوام بازش کنم این پیغامو میده ، چطوری درستش کنم : ؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این مراحلی که میگم انجام بده .
بر روی پوشه مورد نظر راست کلیک کن و وارد تب security بشو .
در پنجره باز شده روی continue کلیک کن .
پنجره دیگه ای برات باز میشه که فقط تب owner داره .
از این پنجره و از قسمت change owner to باید نام کاربری خودت رو انتخاب کنی . مثلا اگه نام کاربری که برای سیستمت تعریف کردی همین سروش باشه باید از این پنجره نام سروش رو انتخاب کنی ( نام سروش رو میبینی و بالای نام کاربریت adminstarator وجود داره )
بعد از اینکه نام کاربری رو انتخاب کردی تیک گزینه replace owner on subcontainers and objects

رو فعال کن . و ok کن . حالا یه پنجره برات باز میشه . با یه مثلث اخطار زرد رنگ . از این پنجره گزینه YES رو انتخاب کن .
احتمالا مشکلت بر طرف میشه .

meysam2578
30-10-2015, 17:29
از این پنجره و از قسمت change owner to باید نام کاربری خودت رو انتخاب کنی . مثلا اگه نام کاربری که برای سیستمت تعریف کردی همین سروش باشه باید از این پنجره نام سروش رو انتخاب کنی ( نام سروش رو میبینی و بالای نام کاربریت adminstarator وجود داره )
بعد از اینکه نام کاربری رو انتخاب کردی تیک گزینه replace owner on subcontainers and objects

رو فعال کن . و ok کن . حالا یه پنجره برات باز میشه . با یه مثلث اخطار زرد رنگ . از این پنجره گزینه YES رو انتخاب کن .

soroushpayne
30-10-2015, 17:46

درست شد متشکرم .... اما خب چرا الان کنار فولدر علامت قفل اومده ؟؟

meysam2578
30-10-2015, 19:17
درست شد متشکرم .... اما خب چرا الان کنار فولدر علامت قفل اومده ؟؟
این مراحل رو انجام بده ببین قفل برداشته میشه یا نه
روی پوشه راست کلیک کن . properties رو انتخاب کن .
به تب security برو و گزینه Edit رو انتخاب کن و سپس گزینه add رو انتخاب کن .
حالا روی advanced کلیک کن و گزینه find now رو انتخاب کن .
حالا در لیست پایین گزینه user رو انتخاب بکن و ok بکن . در صفحه باز شده مجددا ok بکن . مجددا صفحه ای باز میشه و دوباره ok کن . مجددا صفحه ای باز میشه و شما فقط ok کن .
حالا ببین قفل رفت یا نه .