PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به مقداری پول نیاز دارم چگونه به آن دست یابم ؟

baradar ehsan
26-10-2015, 01:27
بنده به مقداری پول (زیاد نیست) حدودا 1.5 تا 2 میلیون برای خرید یک وسیله نیاز دارم. فعلا بیکارم و پولی که در ازای کار به دست بیارم ندارم که روی اون برنامه ریزی کنم .... البته درآمد بسیار ناچیزی ار منبع دیگری دارم اما با توجه به چند مورد دیگه هم که در اولویت هستند و حتما باید تا چند ماه دیگه پرداخت بشن در نتیجه این درآمد ناچیز هم بابت پرداخت اون موارد میره ... حالا راه حل بدید که چجوری این مقدار پول را که لازم دارم بدست بیاورم ؟ آیا کاری را پیشنهاد میکنید که بطور موقت انجام بدم ؟ آیا میگید جنسی بخرم و منتظر فروش بمانم (مثلا 500 هزار تومن، خوردنی و ... منظورم چیزهایی مثل گردو و آلو هست بخرم تا شاید سود ناچیزی حاصل بشه ... :n03:) آیا جایی سراغ دارید این مقدار وام بده و بشه در طی چند ماه با قسط های سبک پرداخت کرد ؟ در کل نیاز به مشورت دارم.... واقعا سردرد گرفتم این چند روز از بس بهش فکر کردم ببین برای چندرغاز چجوری زار شدیم ... :n35:

Reza Azimy_RW
28-10-2015, 21:54
کارگری هم بخوای بری کار نیست خصوصا الان که زمستونه . مگه یه آشنای گردن کلفت داشته باشی بزارتت پای دست بنا :|
وام هم من خودم دنبالش بودم گفتن سه ماه پول بزار بعد دو برابر وام بگیر بعد که پولو گذاشتم سه ماه زدن زیرش

متاسفم اینو میگم داداش ولی باید بری زندان
نامه بنویس

baradar ehsan
29-10-2015, 18:11
این چه طرز حرف زدنه ؟ واقعا که... :n29:
مگه گفتم قرض و بدهی ای دارم که براش برم زندان؟چه ربطی داشت ؟
خرید وسیله مگه زوره که بیان بخاطر نخریدنش زندان ببرندت؟ :n04:

Reza Azimy_RW
29-10-2015, 19:06
اها ببخشید اخه گفتین خیلی نیاز دارین :دی در کل بخش اخر شوخی بود

Mehrshad-msv
29-10-2015, 20:24
بالایی از دسته تو:n02:

من بودم رو سیگار یا تنباکو سرمایه گذاری می کردم...بازارش بنظرم ثبات نداره! مخصوصا سیگارایی مثله مارلرا یا وینستونو کنت یا دوسی و البالو نخلو غیره...البته اگر بتونی 3-4 ماه تحمل کنی...شایدم بیشتر.یهو دیدی قیمت رفت بالا اونوقت می دی می ره سودشم بدنیست اگرم نشد باز رو دستت نمی مونه.

shabnam1986
01-11-2015, 12:38
آدم زرنگ همیشه واسه ش کار هست و راحت میتونه نون حلال در بیاره...

jooya
15-11-2015, 02:50
دوست عزیز چند سالتونه ؟
چه تخصصی یا فنی بلدید ؟

میتونید برای تایپ اگه بلدید اقدام کنید ، یا به کافی نت ها مراجعه کنید یا جاهای که تایپ قبول می کنند و به عنوان تایپیست شروع به کار کنید ، فکر کنم بدکی نباشه حقوقش

توی نت یه وبلاگ بزنید و اپل ایدی درست کنید و بفروشید مشتری داره

میتونی پول سودی هم بگیری الته اگه چک و سفته میتونی بدی

دوستان اگه کسی پیشنهادی داره بگه