PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : critical_structure_corruptionدر ویندوز 8.1

Amir Ad
23-10-2015, 15:27
سلام . چند روزی هست ، که بعد از یه مدت کار با لپ تاپ ، با این ارور رو به رو می شم :
صفحه آبی میشه ، و این نوشته پایین صفحه میاد critical_structure_corruption و بعدش هم سیستم ری استارت میشه .

دومین بار ، پس از 2 روز اتفاق افتاد اما بعد از اون از دیروز تا حالا مرتبا با فاصله حدودا 20 دقیقه تکرار میشه .

اینم اضافه کنم از اولین باری که این اتفاق افتاده ، ویندوزم از حالت Active خارج و وارد Test Mode شده ؛ فکر کنم روی اتصالات هم تاثیر گذاشته و بعضی وقتی فلش رو نمیخونه یا موس رو .

لپتاپ : G56jk-B
ویندوز : 8.1
نرم افزار خاصی هم نصب نکردم این اواخر

msm43njn
23-10-2015, 17:18
سلام . چند روزی هست ، که بعد از یه مدت کار با لپ تاپ ، با این ارور رو به رو می شم :
صفحه آبی میشه ، و این نوشته پایین صفحه میاد critical_structure_corruption و بعدش هم سیستم ری استارت میشه .

دومین بار ، پس از 2 روز اتفاق افتاد اما بعد از اون از دیروز تا حالا مرتبا با فاصله حدودا 20 دقیقه تکرار میشه .

اینم اضافه کنم از اولین باری که این اتفاق افتاده ، ویندوزم از حالت Active خارج و وارد Test Mode شده ؛ فکر کنم روی اتصالات هم تاثیر گذاشته و بعضی وقتی فلش رو نمیخونه یا موس رو .

لپتاپ : G56jk-B
ویندوز : 8.1
نرم افزار خاصی هم نصب نکردم این اواخر

این Hotfix اینتل را دانلود و نصب کنید ببنید مشکل شما حل می‌شود:.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir Ad
28-10-2015, 22:46
سلام . مرسی بابت پاسختون ، ولی متاسفانه نتونستم با استفاده از لینکی که قرار دادید hotfix رو دانلود کنم .
به نظر شما ممکنه مشکل از آپدیت نبودن درایور ها باشه ؟

milad.xp
29-10-2015, 12:19
سلام . مرسی بابت پاسختون ، ولی متاسفانه نتونستم با استفاده از لینکی که قرار دادید hotfix رو دانلود کنم .
به نظر شما ممکنه مشکل از آپدیت نبودن درایور ها باشه ؟

با سلام
hotfix مورد نظر به خاطر تحریم ها مستقیما قابل دانلود نیست. اما من از خود سایت اینتل دانلود و براتون آپش کردم.
ببینین مشکل رو برطرف میکنه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید