PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اینترنت وایرلس روی گوشی

allllliiiii
22-10-2015, 15:27
سلام

خسته نباشید... امیدوارم حالتون خوب باشه و احیانا عزاداری هاتون قبول.

من مدتهاست که اینترنت adsl دارم و با مودم وایرلس از طریق لپ تاپ به اینترنت متصل میشم. همین الانش هم از همین طریق به اینترنت متصل شدم.
اما مساله ای هست که مدتهاست منو رنج میده اینه که با گوشیم نمیتونم به اینترنت متصل بشم. یعنی وقتی با وای فای گوشی، به مودم متصل میشم، علامت اتصال روی گوشی میاد ولی ارتباط با اینترنت برقرار نمیشه... مشکل کجاست رفقا؟

tajrobenik
25-10-2015, 15:13
سلام

خسته نباشید... امیدوارم حالتون خوب باشه و احیانا عزاداری هاتون قبول.

من مدتهاست که اینترنت adsl دارم و با مودم وایرلس از طریق لپ تاپ به اینترنت متصل میشم. همین الانش هم از همین طریق به اینترنت متصل شدم.
اما مساله ای هست که مدتهاست منو رنج میده اینه که با گوشیم نمیتونم به اینترنت متصل بشم. یعنی وقتی با وای فای گوشی، به مودم متصل میشم، علامت اتصال روی گوشی میاد ولی ارتباط با اینترنت برقرار نمیشه... مشکل کجاست رفقا؟

اول تنظیمات مودم رو چک کنید ببیند درست تنظیم شده.
و با موبایل های دیگه کار می‌کنه و فقط با موبایل شما مشکل داره./
اگه فقط موبایل شما بود. پس تنظیمات موبایل نقص داره.

allllliiiii
27-10-2015, 11:36
اول تنظیمات مودم رو چک کنید ببیند درست تنظیم شده.
و با موبایل های دیگه کار می‌کنه و فقط با موبایل شما مشکل داره./
اگه فقط موبایل شما بود. پس تنظیمات موبایل نقص داره.

من چک کردم:
من با یک گوشی اندروید دیگه هم امتحان کردم ولی متصل نمیشد… یعنی دقیقا همین مشکل من رو داشت…
من با همین گوشی خودم به راحتی تو خونه ی دوستام به وایلسشون متصل شدم و استفاده کردم… لذا فکر کنم قاعدتا مشکل از مودم باشه…

tajrobenik
27-10-2015, 12:53
من چک کردم:
من با یک گوشی اندروید دیگه هم امتحان کردم ولی متصل نمیشد… یعنی دقیقا همین مشکل من رو داشت…
من با همین گوشی خودم به راحتی تو خونه ی دوستام به وایلسشون متصل شدم و استفاده کردم… لذا فکر کنم قاعدتا مشکل از مودم باشه…

مودم رو ریست کنید.
مجدد تنظیم کنید.
پسوورد مودم رو به یک پسوورد مطمئن تغییر بدین.

allllliiiii
27-10-2015, 22:41
لينكي داريد كه نحوه ي تنظيم مودم رو به طور دقيق آموزش داده باشه؟

tajrobenik
29-10-2015, 12:12
لينكي داريد كه نحوه ي تنظيم مودم رو به طور دقيق آموزش داده باشه؟

تنظیمات مودم ها با هم فرق دارن. البته ساختارشون یکی هست. اما تصویر و چگونگی تنظیم متفاوتی دارن.
بخاطر همین فیلمی که مخصوص مودم شما باشه بعید پیدا کنید.
سرچ بزنید:
آموزش تنظیم مودم اینترنت.

و طبق آموزش تنظیمات رو انجام بدین اگه موردی بود داخل انجمن سوال کنید.