PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور Driver Signature هنگام نصب درایور وایرلس در ویندوز7

vivabarca
20-10-2015, 08:33
دوستان من بعد تعویض ویندوز هر کاری می کنم درایور وایرلس نصب نمیشه. در واقع ارور مربوط به امضای نامعتبر Driver Signature رو میده. به همین دلیل بعد نصب درایور همچنان علامت خطر باقی می مونه روی کارت شبکه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تقریبا همه جا واسه حل این مشکل گفتن که باید تو تنظیمات بایوس Driver Signature رو غیر فعال کرد و بعد از ورود به ویندوز در این حالت، درایور رو نصب کرد. من این کار رو می کنم درایور نصب میشه و وایرلس هم فعال میشه اما بعد از اولین ری استارت دوباره همه چیز به حالت اول بر می گرده.

یه راه دیگه هم خاموش کردن این ویژگی تو cmd بود که ویندوز رو میبره رو حالت test mod که اونم همیشگی نیست باز.

ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

msm43njn
20-10-2015, 12:02
اولین توصیه این هست که به سایت سازنده کارت وایرلس یا لپ تاپ برید و آخرین نسخه رسمی درایور رو دانلود کنید.

ببینید این صفحه مشکل شما رو حل می‌کنه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vivabarca
20-10-2015, 13:39
اولین توصیه این هست که به سایت سازنده کارت وایرلس یا لپ تاپ برید و آخرین نسخه رسمی درایور رو دانلود کنید.

ببینید این صفحه مشکل شما رو حل می‌کنه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درایور رو از سایت خود سونی گرفتم. قبلا هم نصب شده بود بدون مشکل.

لینکی هم که دادید بعد از دانلود، فایل نصبی توش نداره، این طوری هست فولدرش :

چطور باید نصبش کرد ؟

milad.xp
20-10-2015, 22:09
درایور رو از سایت خود سونی گرفتم. قبلا هم نصب شده بود بدون مشکل.

لینکی هم که دادید بعد از دانلود، فایل نصبی توش نداره، این طوری هست فولدرش :

چطور باید نصبش کرد ؟

با سلام
به Device manager برین و روی device مورد نظرتون کلیک راست کنین و گزینه ی Update driver software رو بزنین.
تو پنجره ی جدید روی browse کلیلک کنین و آدرس فولدری که فایلای بالا توشه رو بدین و next رو بزنین.
اگه درایور با دستگاه همخوانی داشته باشه، دستگاه با موفقیت نصب میشه.
یاعلی

vivabarca
21-10-2015, 01:56
در نهایت با هیچ روشی درست نشد این قضیه و مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم و این بار به جای پروفشنال، هوم پریمیوم نصب کردم و درست شد!

milad.xp
21-10-2015, 16:11
در نهایت با هیچ روشی درست نشد این قضیه و مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم و این بار به جای پروفشنال، هوم پریمیوم نصب کردم و درست شد!

اولین بار هست که میشنوم که سخت افزار با عوض کردن ورژن ویندوز نصب میشه.
واقعا که این ویندوزم خیلی گسترده هست وخودش دنیاییه.

msm43njn
22-10-2015, 02:42
DriverPack رو تست کرده بودی؟