PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در انتخاب رشته

salar_linux
19-10-2015, 00:40
دوستان من ارشد It گرایش مخابرات امن دانشگاه مجازی آزاد قبول شدم.کسی هست که این رشته قبول شده باشه یا خوانده باشه؟
درسهاش مشکل یا راحت همش پاس میشه؟:n03:

msm43njn
19-10-2015, 00:52
دوستان من ارشد It گرایش مخابرات امن دانشگاه مجازی آزاد قبول شدم.کسی هست که این رشته قبول شده باشه یا خوانده باشه؟
درسهاش مشکل یا راحت همش پاس میشه؟:n03:

سلام، من امنیت اطلاعات در مقطع ارشد غیرانتفاعی بودم.
راستش پرسش شما عجیب هست. شما مگه از روی علاقه، پژوهش و دنبال کردن یک موضوع به صورت آکادمیک نیومدی این رشته؟ این دیگه به خودت بستگی داره.

salar_linux
19-10-2015, 17:59
حقیقتش من دلم می خواست شبکه های کامپیوتری قبول بشم که این اتفاق نیوفتاد و این گرایش قبول شدم .از اونجایی که قبولی تو این گرایشی که دوست دارم سخت باید قبولی فراموش کنم و به فکر گرفتن فقط مدرک باشم (حقیقت تلخی که درجامعه ماست هرجا برای کاربری میگن مدرکت چیه)
به همین خاطرپرسیدم درسهاش درچه اندازه سخته که اگر مشکل هزینه نکنم

msm43njn
19-10-2015, 18:18
حقیقتش من دلم می خواست شبکه های کامپیوتری قبول بشم که این اتفاق نیوفتاد و این گرایش قبول شدم .از اونجایی که قبولی تو این گرایشی که دوست دارم سخت باید قبولی فراموش کنم و به فکر گرفتن فقط مدرک باشم (حقیقت تلخی که درجامعه ماست هرجا برای کاربری میگن مدرکت چیه)
به همین خاطرپرسیدم درسهاش درچه اندازه سخته که اگر مشکل هزینه نکنم
خیلی خیلی جدی دارم بهت می‌گم همین الان بیخیال شو. هیچ وقت دنبال چیزی که علاقه نداری نرو. بشین یک سال دیگه بخون بجای اینکه عمر خودت رو تلف کنی. بدون در رشته‌ای که علاقه نداری موفق هم نمیشی و نمراتت هم پایین خواهد بود.

salar_linux
19-10-2015, 18:52
خیلی خیلی جدی دارم بهت می‌گم همین الان بیخیال شو. هیچ وقت دنبال چیزی که علاقه نداری نرو. بشین یک سال دیگه بخون بجای اینکه عمر خودت رو تلف کنی. بدون در رشته‌ای که علاقه نداری موفق هم نمیشی و نمراتت هم پایین خواهد بود.

واقعیتش قبولی تو ارشد خیلی سخته میترسم همینم که قبول شدم از دست بدم.البته خداروشکر قبول کردن میتونم بهمن ثبت نام کنم بعد احتمالا باید مرخصی بگیرم بخونم اگر ترم مهر اون رشته ای که دوست دارم قبول بشم که میرم وگرنه باید همین رشته برم چون هم سنم بالا رفته (28 سالمه) دیرمیشه بعد تا 2 سال
اینده قراره تو کاری وارد بشم مه حقوقی که با ارشد میتونم بگیرم خیلی از حقوقی که با کارشناسی میتونم بگیرم بیشتره.