PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شماره گيري با كليك بر روي شماره تلفن

delphila
17-09-2006, 18:49
سلام به همگْي . خيلي خوشحالم كه به جمع شما پيوستم سوالي دارم كه خيلي دوست دارم جواب اونو بدونم
من يه ليست از شماره تلفنها در نرم افزار ورد درست كردم ميخوام طوري لينك درست كنم كه با كليك كردن روي هر شماره مودم من همون شماره رو شماره گيري كنه . ممنون ميشم اگه يكي روش كار رو بهم بگه

delphila
18-09-2006, 00:07
سلام يكي از دوستان لطف كنه و جواب سوالمو بده ممنون ميشم

delphila
18-09-2006, 00:12
ضمنا چطوري ميشه توي شبكه براي بقيه كاربران پيام فرستاد و اونها در هر وضعيت كه هستند پيام تو صفحه شون ظاهر بشه؟

mehdicracker
18-09-2006, 10:10
سلام
فکر نکنم همچین کاری بشه کرد ولی می شه تمام شماره ها رو داد تا اتوماتیک برات شماره گیری کنه
اگر خواستی بگو
و منظور از شبکه lan هست یا اینترنت
موفق باشید

M.B.Asadi
18-09-2006, 10:30
شما میتونید از dialer موجود در خود ویندوز استفاده کنید که بعد از دریافت لیست شماره ها و افراد با کلیک روی اونها شماره گیری میکنه.این برنامه با ورد رابطه ای نداره باید شماره ها رو اونجا بنویسی.
این برنامه رو میتونی تو ÷وشه ی windows nt که توی program files هستش بیابی.

delphila
18-09-2006, 15:19
سلام
فکر نکنم همچین کاری بشه کرد ولی می شه تمام شماره ها رو داد تا اتوماتیک برات شماره گیری کنه
اگر خواستی بگو
و منظور از شبکه lan هست یا اینترنت
موفق باشید

باتشكر از توجه تون به سوال
1- منظورم از شبكه wan هست( مثلا يك كامپيوتر تو شيراز هست يكي ديگه توي تهرون و با VPN با هم در ارتباط هستند
2- در مورد شماره گيري هم بگم كه كليه شماره تلفنهاي خودم رو توي يه فايل word جدول كردم حالا ميخوام برا هر كدومشون يه لينك درست كنم كه با كليك كردن روي اون همون شماره رو برام بگيره

TAMIZI
21-09-2006, 21:48
ببخشید
چیز دیگه ای نمی خواهید ؟
این کار رو برنامه نویس ها میخوان درست کنند با هزار جور دنگ و فنگ و با هزار جور برنامه مختلف مثل سی و وی بی و ... سر و کله میزنن و هزار تا خط برنامه می نویسن تازه آخرش هم ارور می ده
حالا شما می خواهی تو ورد یه لینک بزاری که وقتی روش کلیک می کنی شماره بگیره !!
شاید این قابلیت رو در سال 2020 بتونی در آخرین نسخه ورد پیدا کنی ولی الان تحت هیچ و هیچ راهی نمیشه با ورد این کار رو کرد
خیالت کاملا راحت
موفق و پیروز باشی

delphila
26-09-2006, 05:35
ببخشید
چیز دیگه ای نمی خواهید ؟
این کار رو برنامه نویس ها میخوان درست کنند با هزار جور دنگ و فنگ و با هزار جور برنامه مختلف مثل سی و وی بی و ... سر و کله میزنن و هزار تا خط برنامه می نویسن تازه آخرش هم ارور می ده
حالا شما می خواهی تو ورد یه لینک بزاری که وقتی روش کلیک می کنی شماره بگیره !!
شاید این قابلیت رو در سال 2020 بتونی در آخرین نسخه ورد پیدا کنی ولی الان تحت هیچ و هیچ راهی نمیشه با ورد این کار رو کرد
خیالت کاملا راحت
موفق و پیروز باشی

Tamiziجون با تشكر از روحيه دادن تون و تشكر از اينكه جواب دادين .
حالا بهترين وضعيتي كه ميشه با ليستي از شماره تلفنها انجام داد تا شماره گيري راحت تر بشه چيه ؟
ارادتمند Delphila

mehdicracker
26-09-2006, 14:19
سلام
برای این کار باید properties از connection بگیری
یعد به قسمت alternative برو و add رو بزنو شماره ها رو وارد کن
حالا ok کن
موفق باشید

delphila
28-09-2006, 19:37
سلام
برای این کار باید properties از connection بگیری
یعد به قسمت alternative برو و add رو بزنو شماره ها رو وارد کن
حالا ok کن
موفق باشید

از جوابت ممنونم ولي من همين الان دارم از همين حالت استفاده ميكنم ولي چيزي كه من ميخوام اينه كه يه جدولي از شماره تلفنهاي لازم توي Word دارم كه ميخوام با كليك روي هر كدوم از شماره ها همون شماره توسط مودم برام شماره گيري بشه
موفق و پيروز باشيد و نماز و روزه تون هم قبول باشه

delphila
28-09-2006, 19:45
بالاخره راهي پيدا نشد؟
نميدونم سوالمو دقيق گفتم يا نه؟